1

Temat: Pokaz Pudziana i Dymka

Dnia 28 sierpnia odbędzie sie z Poznaniu w klubie 7 heaven pokaz z udziałem Pudzianowskiego i Dymka. W programie liczne konkursy i niespodzianki.

Jako ekipa pojawimy sie na tej imprezie i przedstawimy foto-reportaż z niej -- cierpliwooci ....

2

Odp: Pokaz Pudziana i Dymka

jeszcze tylko kilka dni

3

Odp: Pokaz Pudziana i Dymka

WinfredY Ty to masz szcześćie, że z Poznania jesteś ... zazdroszczę 8) .. może przynajmniej zdjecia coś mi zrekompensują (bo Pudziana nigdy na lajfie nie widziałem ... jak coś to tylko zdjecia i TV) :x

4

Odp: Pokaz Pudziana i Dymka

Hehe ja juz ich widziałem na ?ywo jak byłem na dyskotece fantazji to g3own1 atrakc1 wieczoru był ich pokaz.No nie powiem są wieksi niz w telewizji.

5

Odp: Pokaz Pudziana i Dymka

Ja w Seven nie byłem....
Ale jak byłem w nocy z kumplami na miescie to akurat spotkaliomy Pudziana jak wraca3 z seven, zatrzyma3 sie z ekip1 pod Sfinxem i chwile nawet z nim tam pogadalismy... 8)
Mowi3 że w grudniu bedzie 14lat jak cwiczy...
no i do nas że my sie bawimy a on musi ciezko pracowaa... zdobył Mistrzostwo Europy a za miesiąc jedzie na Mistrzostwa Owiata - mówić że pierwsza trojka powinna byc a czy bedzie pierwszy to zobaczymy...

Po tym jak spotkałem Mariusza mam jeszcze wieksza motywacje do treningów

6

Odp: Pokaz Pudziana i Dymka

Kiedy zdjecia Kiedy zdjecia Kiedy zdjecia Kiedy zdjecia Kiedy zdjecia

7

Odp: Pokaz Pudziana i Dymka

Zdjecia mam tylko z dymkiem, pudzian to jeden wielki ociemniacz, 3 razy go prosiłem i mowićem ze jestem ze strony i chce zrobić kilka fotek to mówić ze za chwilkę i jedna wielka pipa. JUz niedługo beda fotki z dymkiem ...

ogólnie pokaz do dupy !!!!! Masakra, bardzo zła organizacja itd itp....

8

Odp: Pokaz Pudziana i Dymka

Szkoda, że tak wyszło

9

Odp: Pokaz Pudziana i Dymka

Jedyne wartoociowe co zdobyłem to fotka Dymka z jego w3asnorecznym podpisem, zapraszam do jej obejrzenia pod tym adresem:

http://WinfredY.dmkhosting.com/forum/viewtopic.php?t 1303 http://WinfredY.dmkhosting.com/forum/viewtopic.php?t 1303

10

Odp: Pokaz Pudziana i Dymka

czekamy na wiecej.......szkoda z tym pudzianem ze nie wyszlo.,..

11

Odp: Pokaz Pudziana i Dymka

Plotka: gadałem z DJem z Seven i jest szansa że Pudzian przyjedzie tym razem do Poznania na Andrzejki...size 1Wyslany Pon Wrz 06, 2004 10:21 am:A czy to prawda że Dymek w Seven pobi3 nieoficjalnie rekord Polski w martwym ciągu?