1

Temat: Thermal Pro

Czy warto kupić 12 kapsow za 95 zl czy to dobra cenaż chciałem rozważyć zakup tego na później jak bede po jesieni na masę ostro robił zeby czym było znowu brzucha zjechać big_smile.

2

Odp: Thermal Pro

Firma jaka ja polecam tylko z olimpa jak srasz pieniędzmi

3

Odp: Thermal Pro

Czy to jest Thermal firmy śni ?

4

Odp: Thermal Pro

javoooma-43 jak z bialkiem ? przyjdzie domnie listonosz czy nie ?

5

Odp: Thermal Pro

BOY... czekam na odpowiedz dystrybutora.
Na razi nie odpisał mi na meila.

6

Odp: Thermal Pro

ostrowia realizuje zamowienie 2 tygodnie, wiec sie nie napaliaj

7

Odp: Thermal Pro

a ja pojechałem do nich i mam od reki ale troszke mnie oszuklai pisali ze jak pojadę bedziepo 3 a tu gówno było po 35.4 ;

8

Odp: Thermal Pro

hehehe ; każdy w hu** wali jak tylko moze ... w polsce niestety tak jest , każdy grosz wycisną ; 2 tygodnie ... poczekam

9

Odp: Thermal Pro

male zejscie z tematu;p

10

Odp: Thermal Pro

11

Odp: Thermal Pro

Producentem jest firma Nutririon Reaserch International

12

Odp: Thermal Pro

mondrago... to jedna i ta sama firma co śni Jak masz za taka cene, to bierz bez slowa i spiesz sie, bo tacy kolesie, co celowo zaniżają cenę (ponizej 99zl) są wciągani u producenta na czarna listę

13

Odp: Thermal Pro

Spox 8) dzieki za odpowiedz.
Apropos robiłem sobie pomiar tkanki tłuszczowej i mi wyszlo 12,5% a norma jest miedzy 10% a 18%. NIe wiem czy dalej tluszcz zbijac.
Kurde ale to w przeliczeniu na kg 8,5 kg bOnvHe.... koleś powiedział ze to suma lacznie z tym co we krwi krąży hmmm... poradźcie cos.

14

Odp: Thermal Pro

gdzie mierzyłeś se tkankę ! ja tez chce !

15

Odp: Thermal Pro

W mojej miejskiej przychodni za darmo . U mnie w Lodzi w co drugiej przychodni mozna spotkać kolesia na korytarzu z kartka pomiar tkanki tłuszczowej za darmo.
Mierza grubasa tkankę a potem wciskają rozne srodki na odchudzanie big_smile.
U mnie było bardzo w normie wiedz skorzystałem i nic mi nie gadali big_smile.