Temat: Czesc mam pare pytan zwiazane z kreatyna i gainere

Czesa mam pare pytań związane z kreatyna i gainerem. Pierwsze, czy kreatynę należy spożywać na pusty ?o3adek, jeżeli tak to jak ja mam sie w tym wyrobia, trenuje na masę i musze w każdej wolnej chwili coś jesa. Czy jest ważne brać kreatynę na pusty ?o3adek? Drugie, jak długo po zjedzeniu kreatyny mogę coś zjesa i czym mogę zapijaa kreatynę w kap.
Moje nastepne pytanie dotyczy gainera, w czym najlepiej rozmieszaa go, probowalem z woda i jest nie do zniesienia. Jeszcze jedno pytanie może troche g3upie, ile mniej wiecej jest 5 gram gainera, czy można to rownaa z woda, czy 5 gram gainera to 5 ml wody. Ponieważ nie mam takiej dokładnej wagi.

2

Odp: Czesc mam pare pytan zwiazane z kreatyna i gainere

Pirewsza dawkę bierzesz przecież na czczo rano wiec masz pusty ?o3adek a druga zaraz po treningu ta sama sytuacja. Krete popijasz woda. Na czasie sie nie skupićj na czczo we1miesz i zanim sobie uszykujesz coś do szamania minie odpowiednio czasu to samo po treningu zanim wrócisz do domu też czas mija.
Gainer dobrze smakuje w mleku ale przy cyklu kreatynowym nie należy brać mleka (laktoza). Moze z woda mieszasz w szklance dlatego sie zle rozpuszcza i tak smakuje spraw sobie shaker(ja miałem podobny problem). Nie można rownaa z woda inna objetosa. Jaki to gainer?? Napisz a sprobuje Ci pomoc.

3

Odp: Czesc mam pare pytan zwiazane z kreatyna i gainere

Dwa razy kreatynę na dzien.
Na opakowaniu pisze bez fazy nasycenia 3 razy po 5 kap.
Czy jest to dobrze? A w drugim tygodniu tylko faza utrzymania czy co? Sprawa z mlekiem, czyli nie mogę pić wogole mleka, czy gdy wezmę kreatynę mogę wypić po jakieś godzinie mleko? Gainer to MEGABOL Mass Gain 20% 5 g (16 porcji).

4

Odp: Czesc mam pare pytan zwiazane z kreatyna i gainere

Bez Fazy nasycenia co chcesz utrzymwywac? Ro?nie wypisują na etykietach ja sie nasycałem przy pierwszym cyklu i mysle że dobrze zrobiłem i z w3asnego dosw.
polecam.
Ale jak to jest któryś już cykl bad1 nie masz kasy to jed1 bez tej fazy teraz wiekszosa tak zaleca bo faza nasycenia wiaże sie z tym że producenci chcą by kretka sie szybciej skonczy3a i bys zasili3 ich konta.
Jaka to kretkaż Zobacz ile te kapsy maja kretki w sobie i bierz 1 gr.
dziennie (dwa razy po 5 gram) - bedzie gitara.
Mleko sobie daruj dla mnie przy suplementacji kreta mleka trzeba wystrzegaa sie jak ognia.
Pij jogurty (zerowki najlepiej) bialko z jogurtów jest lepiej wchłaniane przez org.
Choa jeśli jesteś od mleka uzale?niony z tych czy innych przyczyn to minimum 3 min.
po wzieciu kreatyny możesz pić bardzo nie wp3ynie to na ilość wch3onietej kreatyny.
Jak nie ma miarki w tym gainerze to przeczytaj na opakowaniu ile 3yżek to dana porcja i ile gram ma wtedy dana porcja.

5

Odp: Czesc mam pare pytan zwiazane z kreatyna i gainere

Kreatyna nazywa sie cytrynian kreatyny z Olimpu.
Jedna kapsu3ka ma 6 mg cytrynianu kreatyny a cala kapsu3ka wazy 74 mg.
Rano biorę 7 kap., czyli 42 mg kreatyny a cale kapsu3ki waza 51 mg.
A po treningu biorę 8 kap.
Dobrze tak.
A na innym gaineze czytałem ze trzy łyżki stołowe to 50g wydaje mi sie za duzo, co sadzisz.

6

Odp: Czesc mam pare pytan zwiazane z kreatyna i gainere

To zmienia postać rzeczy bierz tak 3 razy dziennie po 5 kapsułek (na czczo, przed i po treningu)- dobrze pisałes- to co napisałes wyżej też dobre bierz jak Ci wygodniej. A w dni nietreningowe możesz rano 5 kapsułek i przed pojsciem spaa także piea ale ja osobiście brałbym jeszcze piea miedzy posiłkami. Ale samo citro dużo Ci nie da jeśli masz troszke kaski to dokup sobie monohydrat 300gr. (wydatek ok. 30zł). Wtedy bierzesz na czczo citro i przed treningiem a po treningu 5 gr. mono.
Monohydrat to treningu lepiej działa niż citro.
Co do gainera przykładowo gainer vitalmax2, 3 3y?ki sto3owe to tylko 40gr. Gainer gainerowi nie równy może ktoś brał tego megabola i wie ja sie nie orientuje jak to może być. Ale powinno pisać na etykiecie tego gainera.

7

Odp: Czesc mam pare pytan zwiazane z kreatyna i gainere

Po 1-zle robisz biorąc kretke z gainerem, bo gainer najlepszy jest z mlekiem. powinieneś brać glutaminę lub aminokwasy.
Po 2- 500g gainera dosłownie NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ci nie da....:}
Po3- powinno być napisane, ile trzeba nsypaa tego shitu.