Temat: Czolgi na allegro

http://www.allegro.pl/item245601477_czolg_t_55_ad2.html http://www.allegro.pl/item245599010_czolg_t_55_ams.htmlHummer sie nie umywa.

2

Odp: Czolgi na allegro

hehe,... ciekwe kto to kupi....a przedewszystkim po co?

3

Odp: Czolgi na allegro

Pasjonaci, po to by dwa razy w roku przejechać sie po zezłomowanym fiacie 125... Ja bym tez chciał miec czolg...

4

Odp: Czolgi na allegro

Gdyby mozna było tym jeździć normalnie po drogach i gdybym mial tyle kasy to bym bez zastanowienia kupil.
Vmax 50km.
Gdyby ciagle jechać z ta predkoscia(moze troche na zakretach zwalniajac) to ti tak bym szybciej do szkoly dojeżdżał niz pociagiem...

5

Odp: Czolgi na allegro

To poszukaj se info ile to pali

6

Odp: Czolgi na allegro

jak było by go stać na taka zabawkę to na paliwo raczej tez ;

7

Odp: Czolgi na allegro

Mozna by przerobić na gaz <lol>

8

Odp: Czolgi na allegro

ale wtedy jest możliwość ze nie poleci 50km/h tylko mniej, na gazie silnik słabnie ;p

9

Odp: Czolgi na allegro

heheh czołg na gaz xD

10

Odp: Czolgi na allegro

Iadronkx nie zawsze silnik na gazie słabnie

11

Odp: Czolgi na allegro

Abramsy i inne nowe czołgi są na turbiny gazowe.
To juz prawie jak na gaz...

12

Odp: Czolgi na allegro

Jak SS jesteś taki obeznany to jakiej kategorii prawo jazdy trzeba miec na czlog ? 'cosl'

13

Odp: Czolgi na allegro

motorower lol

14

Odp: Czolgi na allegro

Kumpel mial B i zrobił w wojsku uprawnienia na czolg.
Ale w cywilu to nie wiem jak to sie odbywa, pewnie tak jak uprawnienia na pojazdy gasienicowe, bo przeciez czołg to potem przypomina taki spychacz i tak juz z niego strzelać sie nie da.

15

Odp: Czolgi na allegro

mój stary nie ma na zadne pojazdy gąsienicowe a w wojsku kilka lat jeździł big_smile

16

Odp: Czolgi na allegro

No tak zeby posiadać czołg trzeba go pozbawić cech bojowych.
A ja chciałbym tak jak w GTA... odwracało sie lufę do tylu i strzelało ciagle zeby szybciej jechal.
i wychodziło na to ze czołg po rozpędzeniu był najszybszym pojazdem w grze

17

Odp: Czolgi na allegro

Ale w cywilu by juz raczej nie mogl.

18

Odp: Czolgi na allegro

trzeba miec uprawnienia na wózek widlowy.

19

Odp: Czolgi na allegro

SS słyszałeś ze w muzeum w ostravie jest Merkava mk.1....ja chyba zajadę zobaczyć ta zabawkę

20

Odp: Czolgi na allegro

Szczerze to nigdy mnie to az tak nie jaralo, interesuje sie wojskiem, ale chyba nie od takiej strony gadzetowej.
Musieliby na wirek pod plaze przyjechać z nim, to bym se poszedł go obejrzeć 'cosl'

21

Odp: Czolgi na allegro

SS słyszałeś ze w muzeum w ostravie jest Merkava mk.1....ja chyba zajadę zobaczyć ta zabawkechlopcze przejedz sie do Dzonowa kolo Zielonej Gory zobaczysz muzeum z czolgami, samolotami i dzialami,w takiej ilosci ze szczeny po opadnięciu bedzie dwa tygodnie szukal, w większości rosyjskej produkcji z okresu 2 wojny swiatowej, a nie pisz mi tu o ostravie bo jush muzeum wojska polskiego w warszawie jest bardziej warte obejrzenia

22

Odp: Czolgi na allegro

Wiesz ale mi chodzilio o ten czołg tylko dokładniej o Merkave której w polsce nie ujzysz...a fakt faktem pepików Jeb**

23

Odp: Czolgi na allegro

slipknotą987  ja tam lubie braci z Ostravy, miasto odpowiada mi jak najbardziej, a jush zabawa na Stodolni(pamietam jak przezprzypadek wlazłem do cygańskiego burdelu hle hle) alibo meczyk Ań Bazalach to dwie najpiękniejsze sprawy BANIK PICO!

24

Odp: Czolgi na allegro

cygański burdel tam jest big_smile fajniee ...slyszeliscie ze Cyganka tylko potrafi zaspokoić Diabla big_smile

25

Odp: Czolgi na allegro

czy nadal jest to niewiem ja tam byłem tylko raz w tym burdelu w 2004 roku, przy późniejszych wizytach omijałem to miejsce