1

Temat: bobson1990

to co zrobił bobson 199 czyli odświeżenie starych tematów sprzed ponad miesiąca nawet jest moim zdaniem niedobre.
normalnie za takie coś (w sumie spam) jest BAN.
jako ze jest na forum nowym użytkownikiem proponuje ostrzezenie.
jeśli sie to powtórzy jestem za BANem.
Kto za, kto przeciw?

2

Odp: bobson1990

tez mnie to wkur... chłop pisze same bzdety nie wnoszące praktycznie nic do tematu typu zgadzam sie z przedmowca Jestem za banem na jakiś czas bo nie mogę normalnie forum czytać przez tego cymbala

3

Odp: bobson1990

najwidocznie chce gwiazdki
No a tak serio no to poryte z leksza : Ban na 5 dni

4

Odp: bobson1990

Od tego są moderatorzy!
choć nie da sie ukryc, ze złamał regulamin.

5

Odp: bobson1990

hehe ale macie problem : zostawcie ta sprawę modom :

6

Odp: bobson1990

co do bezsensownych postów tez mnie wkur*a ale co do odswiezania tematów to nie sadze zeby to było zle, bo każdy ma prawo poczytać co sie kiedyś dzialo i ewentualnie dopytać o cos, co juz bylo, ale nie do końca zostało wyjasnione.
po co zakładać 5 temat o kreatynie skoro mozna odświeżyć juz istniejący i tam zadac swoje pytanie?

7

Odp: bobson1990

No macie wszyscy racje, ja juz mu to kilka godzin na PW napisałem ze troche przegina pisząc same posty typu masz racje zgadzam sie , które nic nie wnoszą do tematu, ale niech bedzie, ale to ze odświeżył te tematy i zrobił taki burdel, tylko po to aby nabić sobie posty, no to przegiął mocno.... uwazam, ze powinien dostać upomnienie za to co narobił i skasować wszystkie te jego posty typu hehehe extra itd, Pozdrawiam.

8

Odp: bobson1990

on glownie w knajpie pisze ??

ma chłopczyk radochę ... ida swieta niech sie nacieszy

9

Odp: bobson1990

Ta ale caly dzial Suplementy odświeżył tematy

10

Odp: bobson1990

zgadzam sie z Amika ,przynajmniej powinien dostać ostrzezenie.
Wynika z tego ze pisze 25 postów dziennie czyli wiecej niz ja przez 5 miesiecy.Chyba ze ze mna jest coś nie tak.

11

Odp: bobson1990

ok ma byc kara to kara trzeba ponosić konsekwencje za swoje bledy to ile postów mozna pisać dziennie? zeby niebylo znowu takiej sytuacji ? prepraszam wszystkich kturym zatrułem zycie... teraz wiem ze tego niemozna robić przepraszam wszystkich i prosze o odpowiedz ile postów dzienie mozna pisac? pozdro

12

Odp: bobson1990

ile checsz ale na temat.
posty maja coś wnosić nowego , przydatnego do tematu

13

Odp: bobson1990

ok złamałem ta zasade
1. Pisania bezmyślnych postów i wypowiedzi nie związanych z tematem - każdy taki post jest kasowany przez moderatora dzialu a osoba, ktora go napisała dostaje ostrzezenie ( dwa ostrzezenia ban ).
niewszystkie posty lamia ta zasade ale niekture tak wiec kończy sie sprawa na ostrzezeniu czy ban na jakiś czas?

14

Odp: bobson1990

Bobson widze, ze nie czytałeś regulaminu tego forum - a wiesz po czym to zauwazylem? Otoz ukrywasz sie na forum pod kilkoma Fmatbraami co jest zabronione !

Oto Twoje IP:

213.199.207.194 125 Posty

użytkownicy piszacy z tego IP
bobson199 125 Posty
bobek15-199 67 Posty
bobson 5 Posty
SzyMonek 1 Post

I nie wydaje mi sie, zeby w tym przypadku chodziło o siec osiedlowa, ponieważ wszystkie Fmatbrai są podobne. Oto punkt regulaminu, na który sie powoluje:

11. Nie wolno korzystać wiecej niz z 1 konta/Fmatbraa, kazda proba ukrywania sie na Forum pod roznymi Fmatbraami bedzie szybko sprawdzana a użytkownik otrzyma bana.

według mnie należy ci sie ban za zlamanie kilku podstawowych punktów regulaminu - to, ze jest syf na innych forach mnie nie interesuje, ale TUTAJ ma byc porządek !

15

Odp: bobson1990

to co legendHQ bana założyć ? big_smile

16

Odp: bobson1990

bobek, napiszesz jeszcze jednen debilny post w Treningu, to cie osobiście zbanuje

17

Odp: bobson1990

ej a co do tego IP to niejest tak ze to moje konta! bo my na naszym osiedlu mamy neta tak zorbionego ze mamy w kilkku to samo IP 2 z tatyvh kont nienaleza do mnie tylko do kumpli a to jedno jest zbanowane : i mam tylko jedno konto wiec napewno nieukrywam sie na forum

18

Odp: bobson1990

a moje IP to 172.
18.100.136 sorka za problemy

19

Odp: bobson1990

bobson199 to i to to twoje ip masz Neostradę i IP ci sie zmienia tak zwane masz dznamiczne IP

20

Odp: bobson1990

nie ma dynamicznego wszytkie posty są z 1 ip

21

Odp: bobson1990

są takie fajne programy do ukrywania IP.
jak chcesz dojsc to nagle okazuje sie ze ktoś pisze z meksyku na przykład

22

Odp: bobson1990

Amika czyżby hacker ??
xXxradekacerxXx nie wiedziałem myślałem ze skoro są dwa ruzne to ma dynamiczne

23

Odp: bobson1990

haker to nie ale zrobiło siekilka brzydkich rzeczy :badgrin: