1

Temat: Woda a mleko

kupiłem Gain bolic 6 Olimp'u i wypiłem go z woda.
Jednak smak waniliowy z woda mi ciezko przechodzi.
Mam pytanie czy mozna brac go z mlekiem.
Na odwrocie jest napisane by mieszac z woda(pewnie ma na to wpływ zawartość kreatyny), ale czy mozna mimo wszystko zmieszac z mlekiem???

2

Odp: Woda a mleko

ja mieszalem z mlekiem, z woda jest nie do wypicia

3

Odp: Woda a mleko

możesz z tym i z tym tylko ze po mleku strasznie sie idzie zalac fetem i na noc nie polecam pic mleka tylko właśnie z woda

4

Odp: Woda a mleko

zalanie fetem raczej mi nie grozi a i na noc tez nie mam zamiaru pic

5

Odp: Woda a mleko

Wal z mlekiem!

6

Odp: Woda a mleko

Tylko czy mleko nie popsuje kreatyny bo chyba krety nie mozna rozpuszczać w mleku

7

Odp: Woda a mleko

a ile w 1 porcji jest tam kreatyny?

8

Odp: Woda a mleko

chodzi raczej o tluszcz, który jest zawarty w mleku i blokuje wydzielanie insuliny do krwi przez to zmniejszony jest transport i wchlanianie ale wal z mlekiem jak nie możesz pic z woda tylko kup mleko 0,5% i bedzie git

9

Odp: Woda a mleko

113716:date czw, 05 kwi 2007 - 08:41:name ParadisIsv) ''(ParadisIsv @ czw, 05 kwi 2007 - 08:41) snapback113716/snapback ''!a ile w 1 porcji jest tam kreatyny?No mala ilosc.
jeżeli dobrze pamiętam to 1500mg w 1 gramach

10

Odp: Woda a mleko

olał bym ta kreatynę i pil z mlekiem chudym.
Przynajmniej dostarczasz wiecej bialka jeszcze a do tego lepiej smakuje.A po 2 brałeś juz kreatyne?? jeżeli nie a staż masz dość dosc? to dokup kreatynę i jedz z kreta /

11

Odp: Woda a mleko

najlepsze było to zeby uważał z zatluszczeniem od mleka,jakby ono miało znaczenie przy tej gorze ww prostych w tym gainerze.pij z mlekiem jak chcesz,bedziesz mial przynajmniej jedna kozysc z brania tego,tj smak.pzdr.

12

Odp: Woda a mleko

mówicie o tluszczu w mleku a gainer tez zawiera tluszcz nie? pij z mlekiem.
taka ilość tluszczu przeleci jak woda:>