1

Temat: kulturystyka czy kick boxing ??

witajcie mam pytanie w mojej miejscowości założyli niedawno szkole kick boxingu chciałbym sie zapisać ale trenuje od roku kulturystykę i niewiem czy kick boxing nie zaszkodzi kulturystyce czy nie spadnę w masie pomóżcie mi czekam na odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich <_< <_< /

2

Odp: kulturystyka czy kick boxing ??

jak sie dobrze postarasz to nie powinno zaszkodzic, ale znając zycie to pewno troszke bys był na - , pod jakimś tam wzgledem ale jak masz szkole to proponuje ci isc ale to moje zdanie na pewno bys sie czegoś nauczył i rozwiną w jakimś stopniu.

3

Odp: kulturystyka czy kick boxing ??

jak po kreningu kick boxing'u zjesz dużo węglowodanów spadków niepowinno byc dużo a napierd.... sie zawsze jest dobrze umiec /

4

Odp: kulturystyka czy kick boxing ??

Kulturystyka nie idzie w parze z kick boxingiem, przyjrzyj sie chociaż treningowi zawodnikow KB, masy na nim masakrycznej nie zbudujesz.

5

Odp: kulturystyka czy kick boxing ??

ale zawsze moze dobrze wyglądać dzieki siłce i nauczyć sie bynajmiej tanio nie sprzedac skory ;-) wybór należy do ciebie czy zdołasz i chcesz połączyć te dwa sporty

6

Odp: kulturystyka czy kick boxing ??

musisz zwiększyć ilość wegli w diecie i jeśli bedzie ci zależało to napewno to pogodzisz ja np.
jeszcze gram w klubie w pilke i o masę mi jest dość ciezko ale jakoś idzie

7

Odp: kulturystyka czy kick boxing ??

wszystko zalezy jak bedizesz ćwiczył na tej siłowni czy na sile, mase, rzeźbę czy na wytrzymalosc... masa raczej odpada bo kb musisz potraktować jako trening areobowy i tam liczy sie wytrzymałość miesni a nie ich sila... zresztą jak sie pozadnie wkręcisz w to to po jakimś czasie zrezygnujesz z czegoś na zecz drugiego //:-D :-D no i przy ulozeniu kb i silka wmiare łatwo jest sie przetrenować no i najzwyczajniej w swiece moze brakować czasu...