Temat: Zabawne historie, teksty z waszej silki :D

W tym poscie piszcie zabawne teksty czy darzenia z waszej siłki ja zacznę big_smile
na poczatek male info
Na siłce nagle zebralo sie na poważne gadanie gadali wszyscy za i przeciw koxom i w końcu koleś madrzer powiedzial:
-z koxem czy bez każdy ćwiczy dla siebie
A koleś z tłumu wyrywa sie:
-a Smalec na mase!
hehehe jawnie padaka mysalelm ze sie wtedy poleje big_smile ten Smalec to taki wielki kolo 50cm w lapie psych na pounkcie siłki yikes LD

2

Odp: Zabawne historie, teksty z waszej silki :D

TY JA TEZ spotkałem UMNIE TYPA 5 CM W LAPIE CO MI kazał SMALEC NA masę ZREC... LOL ! MOZE TAK TO ZROBILI

HEH DZIWNE JEST ZBITY I FAJNIE WYGLADA A O SMALCU MI GADA^^

3

Odp: Zabawne historie, teksty z waszej silki :D

pewni smalec rozpuszcza i laduje w mięśnie big_smile

4

Odp: Zabawne historie, teksty z waszej silki :D

hehe nie ale koleś mówił ze przed treningiem wypijał 2l mleka big_smile :

5

Odp: Zabawne historie, teksty z waszej silki :D

ja wiem ze u nas są zawodnicy, którzy zamiast np. oliwy z oliwek stosują właśnie smalec
my jeszcze po prostu mało wiemy

6

Odp: Zabawne historie, teksty z waszej silki :D

hmm smalec kurde musze sie coś o tym dowiedzieć jestem gotow zrec smalec jeśli ma to dac efekty.
A ze śmiesznych sytuacji na siłce to wydaje mi sie jedna w której uczestniczylem.
Pszyszedl koleś 15 lat kladzie sie na ławce na sztandze 6 kg koleś wyglada zero klaty.
I ja mu tlumacze ze to wazy tyle i tyle i ze chyba powinien zmniejszyć i tak mu gadam a kurna koleszka zdiol i napierdziela zrobił 12 razy ja 6 robie 6 razy w ostatniej serii . Tak mnie zażył ze szok.
Nie wiem czy on na amfie był czy co.
klatę mial ze 2 razy mniejsza od mojej kuźwa .

7

Odp: Zabawne historie, teksty z waszej silki :D

rozmiar nie zawsze reprezentuje sile......

8

Odp: Zabawne historie, teksty z waszej silki :D

U mnie na silce:
koksą- ty sie nie smiej z moich syfów na plecach, popatrz jak ci sie jajka kurcza
koks2-moje jajka juz zapomnialy jak byly duze....

LOL!

9

Odp: Zabawne historie, teksty z waszej silki :D

hmm smalec kurde musze sie coś o tym dowiedzieć jestem gotow zrec smalec jeśli ma to dac efekty.
A ze śmiesznych sytuacji na siłce to wydaje mi sie jedna w której uczestniczylem.
Pszyszedl koleś 15 lat kladzie sie na ławce na sztandze 6 kg koleś wyglada zero klaty.
I ja mu tlumacze ze to wazy tyle i tyle i ze chyba powinien zmniejszyć i tak mu gadam a kurna koleszka zdiol i napierdziela zrobił 12 razy ja 6 robie 6 razy w ostatniej serii . Tak mnie zażył ze szok.
Nie wiem czy on na amfie był czy co.
klatę mial ze 2 razy mniejsza od mojej kuźwa . mzoe sie wkręcił i wszystko zrobił na bez dehu odbijajoc sztangę od klatki albo nie pelnie wykonujoc cwiczenie ^^ u mnie kolo chciał zatyrać na kalte 1 kg i w polowie wypyhania puścił takiego gaza ze cala silka słyszała i ćwiczył przez 15 minut sam i wszyscy poumierali ze smiehu lezka w oku ^^ ale 1 wyphnol hehehehhehehe ale mojim zdaniem to byla smierdzoca sprawa

10

Odp: Zabawne historie, teksty z waszej silki :D

noto ja mam taka potrochu powazna i potrochu zabawnom a wiec przychodzę se na siłkę patrze ktoś lezy na ławeczce mowie czesc patrze a ta sztanga ani drgnie wiec podlatuje no i ściągam żelastwo okazało sie ze koleś sie dusił juz jakieś 3minuty i stracil przytomność oczywiście rozpoczolem reanimacje i zawołałem pomoc na szczęście koleś zyje i ćwiczy sobie dalej ale powiedział ze sam wiecej nie pujdzie wiec ssę razem chadzamy domnie

11

Odp: Zabawne historie, teksty z waszej silki :D

lol lol lol no szczeze to drastyczne mogło miec to koncekwencje ale wszystko jest w porzo wiec wolno polachac lol lol

12

Odp: Zabawne historie, teksty z waszej silki :D

to jaki on mnial ciężar na tej sztandze nie mógł jej zsunąć

13

Odp: Zabawne historie, teksty z waszej silki :D

hehe fajnie...jak ja poszedłem 1 raz na siłkę to nic nie wiedziałem jak sie posługiwać ciężarami większość koxsiazy mi pomogło a jeden zaczął sie brechtać ze mnie... jeden koleś to zauważył jak sie brechta ze mnie...to kiedy ten co sie smial ze mnie brał na klatę i chciał pomocy zeby mu zdjąć sztangę to nikt mu nie pomógł tylko wiekszy koleś założył mu jeszcze na to 2 kg (niby tragiczne ale sam sie prosil)