1

Temat: duraject i wino

czy tobobre polaczenie ?
jak trzeba kuc duraject tak jak superke co 2 dzien jak to strzene 200mgml?
co jest pewniejsze duraject czy superka słyszałem na forum od typa ze superki nie ma oryginalnej w polsce , a jeszcze niedawno byla prawie najpewnieszym stuffem tak mi sie wydaje?

2

Odp: duraject i wino

tam jest fenylopropionat wiec mozna co 3 dni jak sama. marijo bedzi ejechal na takim zestawie - czekaj na relacje

p.s. podobno miales odstawić sok Ań jakiś czas ? big_smile

3

Odp: duraject i wino

następny cykl dopiero za niecały rok ale chce sie zdecydować zebym nie latal po necie ze sraczka co tu wziosc tyko zdecydować sie teraz mysle o oxandrolonie i winie i tym durajeccie

4

Odp: duraject i wino

odblokuj sie pozadnie nolva/tribulus/tudziez clomid i za jakiś czas zarzuć oxe z kreatya i salbutamolem lub clenbuterolem.

5

Odp: duraject i wino

ja myślałem zeby wziasc superke (albo jej odpowiednik) propa wino i oxe i troche clenu co ty na to nie za dużo tego

6

Odp: duraject i wino

chyba sam pisales, ze sie dobrze nie odblokwoales i masz limp-dicka a chcesz znów walić soki ?!

7

Odp: duraject i wino

Steven1991, czym sie rozni limp-dick od deca-dicka ?

8

Odp: duraject i wino

Steven1991 ja nie chce teraz tylko za ok 6-12miechow chce powoli zakupywać towar odrzywki a chce byc zdecydowany a z tego co wiem to co mam narazie zamiar wziosc to srodki mniejszego ryzyka nie wiem co to limp dic fiut mi stoi roznie raz dobrze raz chujnia nie mogę długo sobie kopcić fiutem jak armata bo na takim flaku to nie mogę dojsc

9

Odp: duraject i wino

deca dicka masz po nandrolonie, fina dicka masz po trenbolonie, limp dicka możesz miec po wszytskim, po nieudanym pct itp

10

Odp: duraject i wino

co to jest pct

11

Odp: duraject i wino

odblokowanie

12

Odp: duraject i wino

a dokaldniej Post Cycle Therapy