Temat: Sonda

chciałem zapytać co myslicie o takiej sprawie mój kolega od stycznia tego roku przytył 8 kg na klatę skoczyło mu z 9 kg na 115 kg i utrzymuje ze nic nie bral.
JEst to mozliwe diety nie trzyma brał 2 kg gain bolica //laugh.gif lol laugh.gif /

2

Odp: Sonda

jakto skoczyło mu z 9 na 115 ? jak na pierwszy raz to wywalił 90kg? - jeśli tak to niebywala sila w nim drzemie //:-D :-D A 8kg to idzie przybrać w miesiąc nawet jak sie postarasz /

3

Odp: Sonda

Jest.

4

Odp: Sonda

nie no chodził na siłkę jakiś rok z tym ze w styczniu tyrał 9 a teraz 115 właśnie przed chwila uzyskałem odpowiedz na swoje pytanie ale nie powiem niech sonda trwa nadal //:-D :-D /

5

Odp: Sonda

sonda dla wrozek chyba /

6

Odp: Sonda

nie no bo ja naprzyklad mysle ze niemożliwe jest tak przytyrać chyba ze ma sie solidna dietę dobre geny i dobry trening ale on nie ma np nie robi pleców klatę w pon i srode lapy 3 razy w tyg tak wiec śmiech na sali :blink: /

7

Odp: Sonda

Jak to nic nie brał jak brał gain bola ? sprzeczność

8

Odp: Sonda

szalony wiesz o co chodzi gain bolic 2 kg starcza na 2 tyg do tego jest w nim 15 g bialka wiec...

9

Odp: Sonda

Wiec mial albo wiecej gajnbola, albo brał mniejsze dawki %)

10

Odp: Sonda

dobra powiem wam brał Dekę i tescia... po 15 cm

11

Odp: Sonda

Bez gejbola i tak by wiele nie zdziałał...

12

Odp: Sonda

ale śmieszy mnie to bo wziął sie za sterydy i leci bez zadnej diety dobrego treningu praktycznie bez podstaw...

13

Odp: Sonda

A wiesz jak mu bedzie smutno gdy mu to szybko zejdzie ?

14

Odp: Sonda

heheh no właśnie i dojdzie do tego ze zle robi ale człowiek uczy sie na bledach

15

Odp: Sonda

Więc sonda się skonczyła.a co do tego czy by szło na odżywkach tak dojechać czy nie to odpopwiedz brzmi TAK.
Ja na 1 krecie mono z 72kg na klatę skoczyłem do 102kg /