1

Temat: Mam zagadke

jedzie ojciec z synem samochodem mieli wypadek ojciec zgina na miejscu syna zabrali do szpitala na blok operacyjny przychodzi hirRoderick0 i mówi ze nie bedzie go operował bo to mój syn.
PYTANIE Kim jest hirRoderick0????

2

Odp: Mam zagadke

To jego matka ? roll /

3

Odp: Mam zagadke

Ten co z nim jechał był ojcem chrzestnym a chirirg biologicznym

4

Odp: Mam zagadke

jego matka, slyszlem juz

5

Odp: Mam zagadke

'' ''! Ten co z nim jechał był ojcem chrzestnym a chirirg biologicznym1s0n , byłeś blisko tylko zapomniales, ze on jest dzieckiem Anety K.
i ojciec biologiczny jest nie znany .

6

Odp: Mam zagadke

ależ chujowe, to coś w stylu kierowca fiata ma brata ale ten drugi kierowca fiata nie ma brata

7

Odp: Mam zagadke

ChirRoderick0 jest ojcem chrzestnym biologicznej matki, syna kierowcy, który potracil na swiatlach ciotkę kolegi, brata chirRoderick0a i co sie okazało chirRoderick0a nie było bo poszedł na impreze syna kolesia prowadzacego samochod, którego matka właśnie urodziła syna swojej siostrze :blink: :blink: :blink: /

8

Odp: Mam zagadke

to tak jak w modzie na sukces

9

Odp: Mam zagadke

hehe no dokładnie /

10

Odp: Mam zagadke

A ja mam lepsza chodziła kiedyś po necie, a teraz mi sie przypomnialo.
Jak ktoś nie zna to moze sie pobawic:Wiesz, ze:Obok siebie stoi 5 domow, każdy w innym kolorze.
W każdym domu mieszka jedna osoba innej narodowosci.Kazda osoba ma swoj ulubiony napoj, pali jeden gatunek papierosów i posiada okreslone zwierze.Zadna z tych pieciu osób nie pije tego samego napoju, nie pali tych samych papierosow, nie posiada tych samych zwierzat.
Pytanie brzmi: Kto ma rybe? Oto wskazowki:· Anglik mieszka w czerwonym domu.· Szwed ma psa.· Duńczyk pije herbate.· Zielony dom stoi z lewej strony bialego domu.· właściciel zielonego domu pije kawe.· Osoba palaca Pall Mall ma ptaka.· Osoba w srodkowym domu pije mleko.· właściciel żółtego domu pali Dunhill.· Norweg mieszka w pierwszym domu.· Palacz Malboro mieszka obok tego, co ma kota.· właściciel konia mieszka obok palacza Dunhill.· Palacz Winfield pije piwo.· Norweg mieszka obok niebieskiego domu.· Niemiec pali Rothmanns.· Palacz Malboro ma sasiada, który pije wode.

11

Odp: Mam zagadke

Jak byscie kiedyś Focusa czytali to tam zawsze na końcu są podobne zagadki.