1

Temat: na 2 cykl Kreatyna + ??

Mam takie male pytanie a raczej dwa:
1.czy po 6 tygodniach od pierwszego cyklu kreatynowego mozna zapodać kolejny?
2.a także co najlepiej było by połączyć z kretynka. rozważam nad HMB, DEXTROZA, badz jakas odzywka bialkoważ

2

Odp: na 2 cykl Kreatyna + ??

dieta wysokobialkowa (uzupelniona moze byc bialkiem) + dextroza (badz glukoza) + tauryna jak masz dużo kasy to możesz hmb kupić

3

Odp: na 2 cykl Kreatyna + ??

HMB do kreatyny to moim zdaniem jedno z najlepszych polaczen... Redukuje spadki.
Pozatym ja po HMB zawsze czuje sie bardzo wzmocniony, co pomaga mi przy Cyklu kreatynowym, kiedy wzmazam intensywność treningow.

4

Odp: na 2 cykl Kreatyna + ??

Mam takie male pytanie a raczej dwa:
1.czy po 6 tygodniach od pierwszego cyklu kreatynowego mozna zapodać kolejny?

NIE. Musisz zachować minimum 2 miesięczny odstep. No zastanów sie. Dlaczego kretke zalecaje wszyscy cyklicznie. Bo jak po 6 tyg. wysycisz organizm kreta i potem zaczniesz zaraz drugi cykl... no to co będziesz wysycal? Chyba klozet

2.a także co najlepiej było by połączyć z kretynka. rozważam nad HMB, DEXTROZA, badz jakas odzywka bialkoważ

Zastanawiasz sie nad odzywka bialkoważ Przeciez bialko to główny budulec miesni! Jak nie masz odpowiedniej diety, co jest bledem, inwestuj w odzywki typu gainer/bialko. Na samej krecie i HMB niczego nie zrobisz, bo bedzie brak budulca.

5

Odp: na 2 cykl Kreatyna + ??

dzieki za rade Marjo ... poczułem sie przez moment jakbym wrócił do szkoly, jakbym był uczniem który sie nie przygotował do lesson.
heh Co do mojego pierwszego pytania do napisałem tak bo wydaje mi sie ze gdzie na tym forum ktoś napisał ze kolejny cykl mozna rozpocząć po 6 tygodniach, co mnie zdziwiło i zmusiło do napisania tego postu.

6

Odp: na 2 cykl Kreatyna + ??

Moze zle przeczytales.
Moze chodziło o przerwe po cyklu 6 tygodni, a nie od razu następny cykl

7

Odp: na 2 cykl Kreatyna + ??

właśnie chodziło mi o rozpoczecie kolejnego cyklu po 6 tyg.
przerwy a nie od razu następny cykl.
To wiedziałem ze nie mozna od razu po jednym cyklu kolejnego narzucic.
big_smile:D:D a co do bialeczka o którym wczesniej mówiłem gdzieś natknąłem sie na supla o nazwie 3d protein przeczytałem skład i wsumie zastanawiam sie nad jego zakupem, lecz nie wiem czy to dobry pomysl.

8

Odp: na 2 cykl Kreatyna + ??

Pomysl kiepski.
Bialko oparte glownie na bialku pszenicznym, czyli roslinnym.
Polecam ci Olimp SP80.