1

Temat: Grubas+moze jakis supel

Witam wszystkich forumowiczow,mam taki problemik mam z 2 kg nadwagi potrzebuje to spalić zeby jakoś wyglondac,czy jak sobie jakiś spalacz kupie tluszczu bendzie git,spalacz+rowerek+dieta+i silka+pilka nozna na wf to spale te 2 kg w 3 miesiace?? jakie polecacie suple dlamnie mowie odrazu zawsze byłem gruby,powiem jeszcze coś takiego ze mialem przerwe 2 tygodnie teraz dziś sobie kupiłem karnet przez te 2 tygodnie jadlem słodkie itp nietrzymalem diety wogole nic zabardzo ruchu niemiałem i moja waga byla taka sama a jak stosuje dietę ćwiczę na tym wf i na siłce to moja nawet waga czasem o pu kg sie podnosi a jadlem słodkie itp dużo ilosci wogole nieprzytylem wiec potrzebuje wspomagacza czy oplaca sie kupować jak tak to jaki z gory thx sory za blendy

2

Odp: Grubas+moze jakis supel

Fajna nadwaga :blink: W twoim wieku raczej nie ma problemu z zuceniem wagi, odpowiednio zbilansowana dieta aeroby, silka i bedzie dobrze, raczej odradzam Ci sie faszerować supłami w tym wieku przy tym stazu, sprobuj bez a jak sie nie bedzie dało to dopiero kup sobie cos, a 20kg w 3miechy troche to dużo lepiej rozłożyć sobie to pomału na dluzy okres, do wakacji masz jeszcze dużo czasu a wtedy bedzie Ci potrzebna sylwetka, chyba ze lubisz mężczyzn i chcesz sie pochwalić na wf

3

Odp: Grubas+moze jakis supel

chyba sam sie popisujesz hheheeh wogole jaki pomysl + dla ciebie :-D:-D:-Dh a sie uśmiałem

4

Odp: Grubas+moze jakis supel

Niech sie inni wypowiedzą co na tem temat sadza powiedzą Ci to samo "W tym wieku waga sama leci w dol" a wiesz dlaczego tyle wazysz?? bo siedzisz przed PC zamiast isc pobiegać i coś ze sobą zrobic....

5

Odp: Grubas+moze jakis supel

w 3 miechy raczej tego nie zrzucisz, suple tez sobie odpusc, pilnuj porządnej diety, rob aeroby (tu sie bede powtarzal, ze bardzo dobry na nadwagę jest basen) i badz cierpliwy i wytrwaly.
jeżeli chcesz uzyskać efekt na długo to troche to musi potrwac... Powodzenia

6

Odp: Grubas+moze jakis supel

heheh chandler rozbrajasz mnie wogole sie niewypowiadaj taka prawda pierd.... głupoty siedzę ze PC ciul omnie wiesz wienc niepier... takich głupot musze siedzieć zeby byc gruby prze chu... z ciebie takich wypowiedzi mi sie nawet niechce czytać ,i niemysl sobie ze jestem takim tam spuchniętym grubasem poprostu mam taka budowę ciała a zeby fajna miec rzeźbę to musze rzucić z 2 do 15 kg zeby pusniej masować gainerem,chandler niewypowiadaj sie juz tu na ten temat oki prosze o doswiadczonych o wypowiedz

7

Odp: Grubas+moze jakis supel

basen,basen i jeszcze raz basen.
mój kumpel mial nadwagę i to całkiem niezla, jeszcze wiekzsa od ciebie, zaczął chodzić na basen 2x w tygodniu i przepływał z tego co mi mówił 30x50m w ciągu 5 minut plywania , i juz widać po nim duze efekty! Trzeba tylko chcieć a efekty przyjdą

8

Odp: Grubas+moze jakis supel

nie opłacalne kupowanie czego kolwiek.jak piszesz ze zawsze byłeś taki bo miales jakieś nawyki odnośnie np odzywiania sie, a teraz je trzeba zmienić , zastosować dietę redukcyjna i dużo ruchu, biegaj plywaj, jezdzij.
slodycze sobie odpusc.
nie ma opcji zeby ci nie pomoglo.tylko czasem sie nie glodz, bo to sie moze odpić na twoim organizmie w późniejszym wieku.okres dojrzewania to czas wielkich przemian i organizm potrzebuje rosnac, i musi miec budulec i energie.

9

Odp: Grubas+moze jakis supel

2 kg w 3 miesiące ?? Teoretycznie jest to mozliwe, tylko ciekawe jak bedzie wyglądała Twoja skora na udach i brzuchu...

10

Odp: Grubas+moze jakis supel

moze jakas dietę dlamnie niezabardzo wiem co jeść zeby dostarczać dużo biala ja jem ogólnie taksniadanie mleko+muslisniadanie w sql jedna kanapka i jabulko obiad ryz bronzowy+piersi z kurczaka+mrozone warzywapo treningu serek wiejski kolacja roznie tuńczyk sam albo twarogwiem oceńcie czy do dupy dieta czy jak tak to podajcie odpowiednia dlamnie, a oplaca sie jakieś bialeczko kupować albo jaka odzywke weglowodanoważ?

11

Odp: Grubas+moze jakis supel

Twoja wypowiedz świadczy o twoim rozwoju intelektualnym i moralistycznym(poszukaj sobie w slowniku) za takie coś powinni Cie usunąć z forum takie jest moje zdanie bo to było obrazajace moja osobę i nie rzycze sobie by ktoś takimi wzrotami sie do mnie zwracal, i

12

Odp: Grubas+moze jakis supel

wiesz dlaczego tyle wazysz?? bo siedzisz przed PC zamiast isc pobiegać i coś ze sobą zrobic... twoia wypowiedz,pierwszy mnie obraziłeś

13

Odp: Grubas+moze jakis supel

to jest stwierdzenie faktów ale jak Cie to tak mocno uderzyło w serce to przepraszam, a jak wiesz wszystko dlaczego jesteś taki guby ze musisz sobie coś kupić bo tak to nic nie da ze dietę masz ale nic to po co sie pytasz?? Tez kiedyś taki bylem... Uluz sobie dietę ckd i ja stosuj do tego aeroby, moim zdaniem zrzucenie tego wszystkiego jest zbedne, ćwicz i skupićj sie na odrzywianiu waga pójdzie w dol a mięśnie w gore do maja będziesz fajnie wyglądał jak sie przylozysz, jak nic nie bedzie chciało spadać to dopiero możesz coś kupic, najpierw pokarm i trening a nie faszerowanie sie supłami

14

Odp: Grubas+moze jakis supel

prosze przestać sie zachowywać jak dzieci!:>I kilka zelaznych zasad:    - dziennie jemy 5-6 posilkow o stalych porach    - węglowodany spożywamy glownie rano i w posilkach przed i po treningowych, im później tym liczba węglowodanów w posilkach powinna ulegac zmniejszeniu    - w ostatnim posiłku nie jemy praktycznie węglowodanów jest to posiłek bialkowy, mowie "praktycznie" ponieważ nawet w chudym twarogu takie sie znajda (malo, ale zawsze cos)    - przed treningiem należy zjeść duza ilość węglowodanów zlozonych, aby w sposob ciągły zaopatrzyć sie w energie potrzebna do intensywnych cwiczen.
Najlepiej jeść ok.
1h przed.    - bezpośrednio po treningu spożywamy duza ilość węglowodanów (ok.
1g na kg masy), aby uzupełnić straty glikogenu, np.
banany, carbo, miod, wafle ryzowe, sok.    - pijemy glownie wode mineralna niegazowana 3-4 litry dziennie    - unikamy slodyczy, chipsow, coli, napojów gazowanych    - mleko pijemy tylko, jeżeli nie mamy problemu z tluszczem, laktoza : Zrodla bialka : piersi z kurczaka, wolowina, ryby (makrela, filety mintaja, morszczuka, tunczyk), jaja, twaróg chudy    Zrodla węglowodanów : ryz, platki owsiane, makaron, ziemniaki, kasza gryczana, chleb pełnoziarnisty    Zrodla tluszczy : tluste ryby, olej lniany, oliwa z oliwek, oliwa z pestek winogron