Temat: Problem z CP

Czesc Wszystkim mam malutki proBarennekVDL z CP po ostatniej kuracji zostało mi cp ale dostala sie lekko wilgoc i tak jakby sie brylki porobiły czy bedzie jeszcze działał ? i czy mogą byc jakieś skutki uboczne ? szkoda mi go wyrzucić 

2

Odp: Problem z CP

jak sie brylki porobiły to zle, a jak z terminem? do kiedy to jest? wiesz sprobowac mozesz, moze Ci nic nie bedzie a moze to wyrzygasz nigdy nie wiadomo

3

Odp: Problem z CP

Czy jak coś jest higroskopijne i pochłonie troche H2O to znaczy, ze straci swe dzialanie? Nie wydaje mi sie bo woda jest tylko rozpuszczalnikiem, ewentualnie moze zwiększając objętość zwiększyć dawkę supla, zeby działał tak jak powinien //:-D :-D oczywiście to tylko moje przypuszczenia /

4

Odp: Problem z CP

daddario mylisz sie, bo przy kreatynie to czy jest ona w kontakcie z wilgocią jest bardzo wazne! Kreatyna+woda kreatynina (nam zupełnie niepotrzebna) BarennekVDL, możesz smialo brac tego CP, zaszkodzić Ci nie zaszkodzi a jeśli grudek nie jest dużo to zadziala tak jak powinien! Ja np.
w nowym CP tez mialem male grudki ale to normalne!

5

Odp: Problem z CP

A czym sie rozni nowy CP od starego ? jak to poznac? I w jaki sposob bierzecie Cell Pumpa ? Mozna go np rozpuścić w Carbo i wypic razem?

6

Odp: Problem z CP

CP nowe od starego mozna poznać tym, ze stare jest otwarte a nowe jest hermetycznie zamkniete //:-D :-D I oczywiście mozna mieszac CP z Carbo.

7

Odp: Problem z CP

Uff to kupiłem nowe, lecz kurcze jak otworzyłem Cell Pumpa to byla w nim tylko polowa zapelniona az sie zdziwiłem ale moze tak powinno byc.
Jedna porcja CP to jest czubata miarka czy plaska ? //:-D :-D Sorry za takie glupie pytania...

8

Odp: Problem z CP

No w Cp gdybys nie zauważył to czy kupisz 450gram czy 665 gram to jest sprzedawane w tej samej puszce //:-D :-D Wiec ile proszku w środku zalezy od tego jakie kupisz, ja w 45 tez mialem do polowy.
Co do miarki to nie wiem, ja mierzyłem taka z olimpa, ktora ma 5gr i wszystko było jasne.

9

Odp: Problem z CP

miarki są najczescniej liczone jako plaskie, bo z tymi czubami roznie bywa

10

Odp: Problem z CP

No ja mam z Treca taka 5gr //:-D :-D To bede sypał 2 łyżeczki z tego Treca i bedzie lux //:-D :-D A jaki proponujesz sposob brania ? Bo mam Mono 300gr i CP 450gr.I zastanawiam sie jak to rozłożyć aby było dobrze /

11

Odp: Problem z CP

zrob tak jak qubus i tak jak ja pisałem to jest twój pierwszy jablczan

12

Odp: Problem z CP

z tymi miarkami to ciekawa sprawa, ja mam miarke z stara zostawiłem sobie z bialka Provit z olimpu i jak pamiętam 3 miarki to było 40g natomiast teraz w carbo z Biogenixu mam ta sama miarke i pisze ze 2 miarki to 50g, ciekawe bo miarki są identyczne //huh.gif :huh: huh.gif /

13

Odp: Problem z CP

ciężar właściwy masz inny tych srodkow

14

Odp: Problem z CP

ciekawe ja i tak wale po treningu 6 takich miarek carbo czyli wg.
ich przelicznika 150g carbo a i tak sie nie zalewam fetempomimo ze mam skłonności do tyciapomimo ze mam skłonności do tycia

15

Odp: Problem z CP

widać na treningu tak meczysz organizm, ze te węglowodany wykorzystuje a ni odkłada w postaci tluszczu.
Poizatym porównaj bialko i Carbo (stopien rozdrobnienia i wage) i juz wiesz dlaczego ta sama miarka odmierzać ma inaczej //:-D :-D Generalnie czubata lyzka stolowa ma 1 gram Carbo.