1

Temat: jaki spalacz oprocz efki?

Jaki spalacz polecacie w rozsądnej cenie który dobre dzialaż??? Odrazu mowie ze niechce efedryny i Therl Pro.; Mam dietę na rzeźbę i bede robić trening na masę +aeroby+6 weidera.
Z gory dzieki!!!

2

Odp: jaki spalacz oprocz efki?

animal cuts w nierozsądnej cenie

3

Odp: jaki spalacz oprocz efki?

a spalacze treca lub olimpa są dobre?

4

Odp: jaki spalacz oprocz efki?

brałem takie spalacze i efekt jest taki jakbys wypił kawe /

5

Odp: jaki spalacz oprocz efki?

CXZYLI CO MAM BRAC ZEBY TLUSZCZY STRACIC???? TYLKO EFEDRYNA ZOSTAJE???

6

Odp: jaki spalacz oprocz efki?

dieta i aeroby to napewno pomozekup cutsa jak chcesz coś kupić i antykatabolik

7

Odp: jaki spalacz oprocz efki?

cuts jest za drogi //:-( :-( /

8

Odp: jaki spalacz oprocz efki?

Jak nie chcesz brac efedryny to dieta + antykataboliki, zresztą efka daje tylko wiecej sily na treningach

9

Odp: jaki spalacz oprocz efki?

Thermo Speed z olimpu - będziesz mial wiecej energii na aeroby, wiecej sie wypocisz no i jednsak powoduje rozkład tluszczow...

10

Odp: jaki spalacz oprocz efki?

sprawdzałeś to na sobie ????

11

Odp: jaki spalacz oprocz efki?

ja sprawdzałem Thermo i efke, samo Thermo do dupy ale w polaczeniu z efka masakra /

12

Odp: jaki spalacz oprocz efki?

sprawdziłem i szczerzemowiac przez pierwsz 3 dni po thermo speedzie (nie pijam kawy) nie moglem zasnąć hmm

13

Odp: jaki spalacz oprocz efki?

aha wiec tak czy siak trzeba sie w efke zaopatrzyc.
udało mi sie matkę nakłonić na kupno ale powiedziała ze dopiero jak pujde do lekarza rodzinnego i ten da zgode ze mogę brac //:-( :-( /

14

Odp: jaki spalacz oprocz efki?

Odrazu Cie ostrzegę - idź do lekarza sportowego, nie rodzinnego! U mnie np.
lekarz rodzinny jest Doktorem Nauk Medycznych i na odzywkach nie zna sie w ogole! kiedyś mi powiedziala, ze jak kupie sobie bialko to mi dojdzie do przerostu narządów wewnętrznych i w ogole : ( do tego dochodzi tylko po HGH)

15

Odp: jaki spalacz oprocz efki?

116549:date pon, 3 kwi 2007 - 16:22:name kubica) ''(kubica @ pon, 3 kwi 2007 - 16:22) snapback116549/snapback ''!aha wiec tak czy siak trzeba sie w efke zaopatrzyc.
udało mi sie matkę nakłonić na kupno ale powiedziała ze dopiero jak pujde do lekarza rodzinnego i ten da zgode ze mogę brac //:-( :-( /Sluchaj jeżeli chodzi Ci o czysta efedryne, nie ta w tussi to możesz pomarzyć wątpię tez, zeby lekarz rodzinny przepisał Ci substytut do produkcji amfetaminy chociaż pewnie nawet nie wie co to jest bo Ci lekarze są tepi i nie maja pojecia o takich srodkach i często jest tak jak mial Qubus ale jak coś to spytaj sie czy przepisze Ci Clen' a (T3) ;p