Temat: Cos na pamiec

Znacie moze jakieś sprawdzone srodki które powodują lepsze przyswajanie wiedzy?? biorę lecytynę ale nie odczuwam konkretnych zmian a pasuje mi na lepsze samopoczucie ogólnie bo jak sie ze szkoly przychodzi to sie nie ma na nic ochoty tylko poradźcie jakieś normalne srodki a nie dopalacze z gory thx moze ktoś coś stosuje??

2

Odp: Cos na pamiec

Bilobil brałem do cyklu jako składnik żmą koszt ok 13zl za 4 tabsow po 1 dziennie brałem big_smile ... co do efektow myslenia hmmm... moze troche latwiej było mi sie na czymś skupić

3

Odp: Cos na pamiec

wyciąg z zenszenia,kawa.
Nie poprawia koncentracji, ale niweluje w pewnym stopniu zmeczenie.

4

Odp: Cos na pamiec

teraz jest taka reklama w TV ze bez porządnego sniadania dziecko niemoze sie dobrze skupić w szkole.

5

Odp: Cos na pamiec

no i mam przez ta reklamę wyrzuty sumienia.. z 5 dzieciaków by sie najadło zamiast jednego malego mnie %-)

6

Odp: Cos na pamiec

no i mam przez ta reklamę wyrzuty sumienia.. z 5 dzieciaków by sie najadło zamiast jednego malego mnie %-)

heeh

a co do teamtu to tak: zadnych srodkow nie zarlem, ale jak sie czegoś uczysz to: zamknij sie gdzieś zeby byklo cicho (NAJWAZNIEJSZE), jak najmniej przedmiotów mogących cie rozpraszać i jak coś czytasz to pomysl sobie ze jeżeli sie tego nie nauczysz to nirprzejdziesz do nastepnej klasy, ojciec cie wydziedziczy, matka z domu wyrzuci... i staraj sie wczytać i zapomnieć o wszystkim (w tym momecie nic innego sie nie liczy!)

to tak z mojej strony :

7

Odp: Cos na pamiec

Oreillyyy coś o tym wiem.
w soboty od 8 na uczelni do 18 zasypićsz jak nie zjesz porzadnie.
dziś znowu zapomniałem kanapaczy wziasc

8

Odp: Cos na pamiec

właśnie wracjac do tematu %-) kisiel.. z tego co pameitam jesteś w pierwszej klasie liceum.. wybierz przedmioty które będziesz zdawla na maturze tak szybko jak to tylko mozliwe.. nie mowie o dokładnym wyborze kierubku studiow ale musisz wiedzieć co ci bedzie potrzebne zeby sie dostać tam czy tam i ucz sie tak porządnie tylkeo tego.. ja zacząłem tak robić i zaraz wiecej czasu na wszystko.. a co do nauki to IKalikstaI dobrze radzi.. chociaż ja tam uczę sie ze sluchawkami na uszach i najwazniejsze!! trzeba spac! spij tyle zeby rano samamu sie obudzic, zeby nikt nie musial cie cucić i zebys nie potrzebował budzika.. ja tak mam i jest si.. co do wspomagania to przez 3 ostatnie tygodnie wpieprzałem cynk,magnez i preparat witaminowy w dawkach wiekszych nzi zalecane no i przestałem w końcu sapc na lekcjach i po szkole ucinać sobei drzemki.. a wczesniej..(tzn w porzednim roku szkolnym) skzoda gadac.. chodziłem półprzytomny big_smile

9

Odp: Cos na pamiec

ok thx chłopaki