Temat: omnadren dawkowanie

witam, jestem tu nowy ale widze ze pełen profesjonalizm, brawo!!!!! Mam pyatnie i prosbe, mianowicie jak najlepiej(najtaniej)zakupic omnadren, i co i jak zażywać na odblokowanie i w jaki sposob.Cwicze juz rok ale mam naprawdę nieciekawe efekty i dlatego postanowiłem sięgnąć po Omke. Prosze was o odpowiedz wpelni profesjonalna i wyczerpujacaż?!!
pozdro

2

Odp: omnadren dawkowanie

Zeby uzyskać wyczerpujaca odpowiedz to podaj swoj wiek, wzrost, wage, wymiary, który to cykl, jeśli to pierwszy cykl to omka nie jest dobrym pomyslem...

3

Odp: omnadren dawkowanie

Najtaniej to pewnie w aptece

4

Odp: omnadren dawkowanie

Lat 17, wzrost 165cm, klata 98cm,biceps 30cm, waga 55kg, pierwszy cykl, jeżeli omka nie to co(cos taniego)??

5

Odp: omnadren dawkowanie

Lat 17, wzrost 165cm, klata 98cm,biceps 30cm, waga 55kg, pierwszy cykl, jeżeli omka nie to co(cos taniego)??

Ty sie ryzu, kaszy, twarogow, mięsa nawdupićj
przyjdź do dzialu doping za 5 lat

ewentualnie możesz powoli myśleć o gainerze ...

6

Odp: omnadren dawkowanie

juz nie moge, edytować tamtego:
PNphpBB2&file viewtopic&t 805 805
PNphpBB2&file viewtopic&t 311 311

7

Odp: omnadren dawkowanie

Po pierwsze nie jesteś pelnoletni, wiec nie masz prawa przebywać w tym dziale, po drugie z osiągami jest bardzo kiepsko, wez sie za pozadna dietę i za trening, możesz kupić sobie kreatynke, a do niej dobrego gainera, przez najbliższe 4-5 lat ćwicz na suplementach i odzywkach, jak przetrwasz te lata, i naturalne wspomaganie juz nie bedzie wystarczac, a będziesz chciał osiągnąć coś wiecej to wtedy odwiedz ten dzial i pamiętaj nikt nie chce byc wobec ciebie zlosliwy, to jest tylko dobra rada, zebys nie żałował w przyszłości bledow mlodosci...
Pozdrawiam

8

Odp: omnadren dawkowanie

Jeanettt aj bym sie nawet co dokręty kłócił 30w lapie ; ty lkepiej zacznij jesc.
uzupełniaj dietę gainerem, bialkiem i mozna węglowodanami przyda ci sie bo jesteś chudy

9

Odp: omnadren dawkowanie

To juz nie o to chodzi ze 3 w lapie, to nie jest miara tego czy brac kreatynę czy nie.
ma 17 lat i ćwiczy rok czasu i chce omke, wiec kreatyna jest jak najbardziej dla niego.

10

Odp: omnadren dawkowanie

wiem wiem %) tak napisałem zeby podkreślić ze sie opierdziela

11

Odp: omnadren dawkowanie

No to mialem napisać ze brakuje miesiąc do 18-tki??!! Widze ze skrupulatni jestescie!! Zeby pare lat ćwiczyć na suplementach to trzeba miec do tego kase, a wiem coś po swoim bracie ćwiczy lat 4 a od paru(5) miesięcy na odzywkach właśnie kreatynę i gainery i widocznych efektow nie ma!!??

12

Odp: omnadren dawkowanie

aha, jeżeli odradzacie mi sterydów to jakie odzywki możecie zaproponowac? Konkrety no i ceny nie wystrzelone w kosmos!!

13

Odp: omnadren dawkowanie

juz ci pisałem kreatyna, gainer, piszesz ze na suplementy nie ma pieniedzy, a na koks jest? jak sobie to wyobrażasz brac koks bez suplementow?, skup sie narazie na diecie i na supłach przynajmniej jeszcze rok wytrzymaj, jeszcze masz czas na doping i nie patrz na innych.

14

Odp: omnadren dawkowanie

2x Xpand !!! big_smile