Temat: Czy mozna laczyc...

Przed treningiem jem posiłek węglowodanowy : platki owsiane , kukurydziane,rodzynki ,slonecznik... Czy mogę zaraz po takim posiłku przyjąć kreatynę Vitalmaxa (brak mozliwosci przesuniecia w czasie posiłku i przyjmowania kreatyny ze względu na zajecia na uczelni) ? Podobno kreatynę trzeba na czczo zazywac...chce zeby ten cykl przyniósł jak najwiekszy efekt...

2

Odp: Czy mozna laczyc...

kreatynę jedz rano na czczo i bezpośrednio po treningu! możesz ja po treningu najlepiej pic razem z Dextro Juice (transporter) lub z weglowodanani //:-D :-D /

3

Odp: Czy mozna laczyc...

raczej takie rozwiazanie odpada, zrob tak jak pisze qubus i przyjmij kreatynę po treningu

4

Odp: Czy mozna laczyc...

odnośnie kreatyny po treningu : jak przyjmę ta krete razem z carbo to jaki musi byc odstęp od posiłku potreningowego (kurczak z ryzem) ?

5

Odp: Czy mozna laczyc...

Wydaje mi sie ze gdy bierzesz kreatynę z carbo po treningu to pasuje odczekać przynajmniej 3 min do posilku.
jeśli nie masz carbo wez kreatynę po potreningowym posilku,

6

Odp: Czy mozna laczyc...

jeśli nie amsz Carbo to sobie kup, chyba najtansza z odzywek, za 3 zl starczy Ci na chyba miesiąc (jesli będziesz stosował tylko po treningu) pamiętaj Kreatyna gorzej wchłania sie do miesni jeśli podawana jest w niedalekich odstępach czasowych z tluszczami!!! czyli wszelkiego rodzaju posilki, a nawet mleko po wypiciu spowalnia wchlanianie kreatyny! Stosuj zazwyczaj odstępy ok pol godziny, ale im wiecej tym lepiej - oczywiście z rozsadkiem.

7

Odp: Czy mozna laczyc...

... dlatego wiele osób robi błąd robiąc np szejka, mozna z mlekiem ale max 0,5% tluszczu, najlepiej odtluszczone.

8

Odp: Czy mozna laczyc...

hehe no niestety kreatyny nie mozna zanwet z odtłuszczonym mlekiem pic //:-D :-D wiec co jak co, ale spożywajcie zadnegop rodzaju pokarmów w odsteie pol godzinki //:-D :-D /