Temat: lal (-;

To co dzisiaj przeczytałem w Angorze (nr.3 z 29 lipca 07)kompletnie mnie zdziwiło i zaskoczylo:"15 letnia Varia Akulova z Ukrainy jest najsilniejsza dziewczynka swiata.Jest drobna , bo wazy zaledwie 4 kg, ale jej mięśnie są bardzo silne.Nastolatka bez wiekszego trudu podnosi prawie 4 kg.Juz w wieku 6 lat odrywała od ziemi ciezar, któremu niedalby rady dorosly mezczyzna o wadze ponad 100kg np.
utrzymywała swoich rodzicow na ramionach.Trzy lata temu dokonała kolejnego wyczynu - podniosla 35 kg-owa sztange.Wtedy poraz pierwszy trafiła do "Ksiegi rekorodw Guinnessa."Tu jeszcze coś co znalazłem o niej: http://www.extrem.hu/cikk/extrem.hu/1915  -niestety nie po Polsku.I sie zastanawiam skąd u niej taka sila ;-Ppozdro

2

Odp: lal (-;

15 lat i 400kg na MC ;d Ona sie chyba kurwa juz przedszkolu kula tesciem, deka i winkiem ;s

3

Odp: lal (-;

wiecej niz pudzian ;-)

4

Odp: lal (-;

oniej juz słyszałem chyba z 3 lata temu ale mówią ze ma wie3cej męskich genów niz facet....ale i tak taka sila to chyba efekt czarnobyla

5

Odp: lal (-;

to ja chyba wypierdzielam to czernobyla big_smile

6

Odp: lal (-;

rozne dziwactwa są spotykane w naszym swiecie.
jednak jestem sklonna powiedziec,ze to swoistego rodzaju kalectwo.

7

Odp: lal (-;

to 100% kalectwo

8

Odp: lal (-;

IssacErna1212 kupuj zapas gazu, rezerwuje miejsce w Audicy jakbys do czarnobyla jechał big_smile

9

Odp: lal (-;

Ciekawi mnie to co ma w swoim organizmie tak popierdolego, zeby dźwigać takie ciezary...

10

Odp: lal (-;

No wlasnie, dziwne jest to, ze w zastraszajacym tempie rosnie sila wraz z równoczesnym zatrzymaniem masy na tym samym poziomie.
Az dziwne, ze jeszcze jej nikt nie porwal, zeby prowadzić na niej badania naukowe

11

Odp: lal (-;

Dziwny jest ten swiat hehehe.

12

Odp: lal (-;

to jest jakiś kit.
nie mozliwe zeby podniosla 400kg przy wadze 40kg !! 'lol'

13

Odp: lal (-;

w telewizji ja na teleekspresie pokazywali z 2 lata temu to to taczej niejest kit

14

Odp: lal (-;

to ja nie rozumiem jak to jest mozliwe..:

15

Odp: lal (-;

to jakieś zmutowane geny, których zwykli " smiertelnicy " nie posiadają

16

Odp: lal (-;

zobaczymy ile dziewczynka pozyjeswoja droga musi miec niezle przyczepy i sciegnajak liny ze stalowej plecionki:D

17

Odp: lal (-;

i zobaczymy jak bedzie wyglądać za pare lat..jak mezczyzna ? lol

18

Odp: lal (-;

jak pozyje z 5 lat to będziemy mieli 30-krotna strongwomen ;-P

19

Odp: lal (-;

Moze przysłali ja obcy %-)

20

Odp: lal (-;

gdzie te 400kg :> na zdjeciach nie widac, silna moze byc ale 400kg by od ziemi nie oderwalapomyslalem ze moze miec zablokowana miostatyne ale wyglada zupełnie naturalnie..