Temat: Znowu ta rzezba

Siemano mam 16 lat i chce sie wyrze1bia, jest pare tych kilo do zrzucenia wiec wole sie za to zabrać jak najszybciej.
Waże 9 KG i mam 17 cm wzrostu.
Pomocy nie chce do końca życia tak wygladaa big_smile

2

Odp: Znowu ta rzezba

no to masz naprawdę problem ważysz okropnie dużo j mam 18 lat i waże 81 kg musisz u3o?ya plan i dietę i pakowaa.

3

Odp: Znowu ta rzezba

A ja myslla3em że mam dużo
Dietka dużo białka mało tłuszczy i węglowodanów i dużo owoców
I system —P czyli —ryj po3owe
czyli jak na sniadanie zawsze zjadałes 2 bu3ki teraz zjedz jedna itp........ big_smile

4

Odp: Znowu ta rzezba

Mam pytanko ile kalori mam spo?ya dziennie ?? Ile g bia3ek ile g węglowodanów i ile tłuszczy ?? Jak to bede wiedział to dietkę sobie jakas stworze.
big_smile

5

Odp: Znowu ta rzezba

wegle 6 g na kmc
bialko 2.5-3g na kmc
tłuszcze 1 g na kmc
KMC kilogram masy ciała
pozdrawiam

6

Odp: Znowu ta rzezba

polecam dietę CKD polega ona na spożywaniu jak najmniejszej ilosci węglowodanów max 20g dziennie przy zwiększonym spożywaniu bialka prawie 2g na kg beztłuszczowej masy ciała i... sporej ilosci tluszczu 8) co jest swego rodzaju paradoksem, nie bede sie rozpisywał dlaczego tak a nie inaczel,

jeśli chcesz sie stosować do tej diety to zacznij od około 25 kcal z czego jakiees 600kcal(150g) z bialka 1820kcal z tluszczow i 80kcal z weglowodanow, w razie problemów zmniejsz ilość bialka na rzecz tluszczow, jeśli to nie skutkuje zmniejsz jeszcze bardziej ogolna liczbę kalorii,

jako ze długo tak nie wyrobisz(zbyt mało glikogenu-oslabienie) raz na tydzień ewentualnie 2(zalezy od ciebie i tego jak ci tłuszczyk spada) robisz ladowanie węglowodanami zeby ci mięśnie nie zniknęły całkowicie 8) i jesz okolo10-12 g wegli na kg beztłuszczowej masy ciała do tego tyle bialka co zwsze i tluszczu tyle g ile masz kg :-)

to jest dieta typowo na zrzucenie tluszczu a przypuszczam ze sporo go masz przy tej wadze i wzroscie i dlatego tak sie tu rozpisalem, jak chcesz wiedzieć wiecej to pytaj postaram sie pomoc, mogę podrzucić linki na pw :

aha to ladowanie to 1 dzien np od pićtku wieczorem do soboty wieczora

7

Odp: Znowu ta rzezba

heh jescze nie słyszałem o diecie odchudzającej o zwiększonym spo?yciu tłuszczu

8

Odp: Znowu ta rzezba

mozna albo zwiększyć spozycie tluszczu przy zmniejszeniu weglow albo na odwrot, popularniejsze są diety ze zmniejszonym spozyciem tluszczu(bo tak wydaje sie logiczniej :

9

Odp: Znowu ta rzezba

wegle 6 g na kmc
bialko 2.5-3g na kmc
tłuszcze 1 g na kmc
KMC kilogram masy ciała
pozdrawiam
lol tu jest mowa o rze?bie wiec te wegle odpadaja, napisałes typowa rozpiskę na mase, nie wprowadzaj ludzi w b3ad !. lol

emilotw1986 - przy zrzucaniu zbędnych kilogramów ważne są aeroby, czyli biegi, rowerek, stepper, skakanka, p3ywanie na poczatku po 3 min, ale po tygodniu - dwóch już w granicach 1h, ewentualnie jeżeli masz pieniądze to sauna.
staraj sie jesa jak najmniej wegli i tłuszczy a najwiecej jedz białka (piersi kurczaka, indyka, tunczyk, jajka itd). po godzinie 18-19 wogole zero wegli i tłuszczy.

masz 16 lat wiec zapewne specjalistycznych diet tłuszczowych (np. ketogenna) stosowaa nie będziesz - skup sie na tym co napisałem wyżej.
wiecej o rze?bie dowiesz sie jeszcze tu 2707 2707
heh jescze nie słyszałem o diecie odchudzającej o zwiększonym spo?yciu tłuszczu

no to już wiesz, są one bardzo rygorystyczne, ale podobno bardzo skuteczne.
(podobno - ponieważ sam nie stosowałem i nie mogę sie wypowiedziea na własnym przykladzie)

10

Odp: Znowu ta rzezba

Dzieki za te wskazówki z pewnością z nich skorzystam rze?by nigdy nie robiłem wiea jestem zielony w tym temacie. Wykonuje ćwiczenia w ten sposob
50% Cm
12-15 pow
do 3 s przerwy miedzy seriami.
chodź także 3 razy na tydzień na boks i w te dni nie trenuje.