1

Temat: Amino czy Gainer ??

Witam, mam pytanko :mam 22 lata , trenuje z przerwami 15 miesiecy,kupiłem teraz Tribulus Olimpa i nie wiem czy lepszym wyjociem bedzie dokupić do tego jakiegoo Gainera czy Aminokwasy BCAA??Trener na siłowni polecił mi aminokwasy do diety ktor1 mi rozpisał, ale on nie ma doowiadczenia z odżywkami ani supłami , bo nigdy nie brał.
Powiedzcie czy z aminokwasów musze kupić BCAA i te krystaliczne(zapomnia3em jak one sie nazywa3y) i je łączyć czy wystarczą tylko BCAA i czy w p3ynie lepiej czy w tabletkach ??
Pozdro

2

Odp: Amino czy Gainer ??

napisz ile ważysz i ajak ta dietę ci rozpsial...

3

Odp: Amino czy Gainer ??

Waże 66 kg i 174 cm wzrostu
Mam jeoa 5- 6 posi3kow dziennie w min.3 godzinnych odstępach czasu:
1 pos.- po przebudzeniu jakieś węglowodany nie koniecznie z mlekiem a nawet lepiej bez np z Jogurtem, kefirem musli lub p3atki.

2 pos. - kanapka(najlepiej chleb razowy z ziarnami) z małot3ustym mięsem np. kurczak, indyk.

3 pos. - obiad- w wiekszooci weglowodany, to już według uznania.

4 pos. - węglowodany z chlebem + owoce

5 pos. - mięso z warzywami, lub same warzywa, w zale?nooci co wcześniej jad3em

6 pos. - coś lekkiego, jakiś jogurt, kefir.
To nie jest w kolejnooci od rana do wieczora tylko wogole żeby mniej wiecej tak jeoc.size 1Wyslany Pon PaY 25, 2004 1:49 pm:Czy ktoś na tym forum potrafi odpowiedziea na moje pytanie ?? :evil:size 1Wyslany Pon PaY 25, 2004 1:54 pm:Czy ktoś z tego forum potrafi odpowiedziea na to pytanie ?? :evil:

4

Odp: Amino czy Gainer ??

masz tendencje do tycia czy raczej spalanie jak w piecu martenowskim?

5

Odp: Amino czy Gainer ??

100% piec martenowski :-)
Poprzegladałem różne stronki i stwierdzi3em że dokupię to Tribulusa Perfect Amino Hi - Teca, zobaczymy jakie beda rezultaty.Ale napiszcie czy to waszym zdaniem good choice.

6

Odp: Amino czy Gainer ??

no to dieta... prosze... riozpisana dla cięższego zawodnika troche, ale jak masz b.szybka przemianę to bedzie ok.

I. sniadanie
- omlet - 6 bialek 3 zoltka szklanka platkow owsiianych zalana mlekiem -
mieszasz wylewasz na patelnie smazysz, z dżemem pycha

II. sniadanie nr.2
- porcja gainera z mlekiem

III. przed treningiem
- paczka ryżu 100g
- 150g piersi
- wazywa

IV. zaraz po treningu
- 2 banany

V. po potreningowym prysznicu
-posilek taki jak III

VI. salatka
- puszka tuńczyka
- pol torebki ryżu
- kukurydza
- rodzynki

VII. pol godziny przed snem
30g odzywki białkowej rozmieszanej w wodzie ewentualnie 150g bialego chudego sera

trivbuklus bierz 1kps po sniadaniu i 2 przed treningiem