Temat: Pytanie o zastrzyk

Witam.
chciałem zapytać bo mnie zawsze ciekawiło co by sie stało jeśli podczas strzału wbiłoby sie igle w ryle i Wcisło substancje??

2

Odp: Pytanie o zastrzyk

napewno coś z sercem i z tym miejscem gdzie wbiłeś igle ;

3

Odp: Pytanie o zastrzyk

podejzewam ze bys mial bardzo poważny problem (kolega kiedyś mówi ze mozna zejsc z tego świata ale nie wiem bo nie interesuje sie tym dzialem za bardzo )

4

Odp: Pytanie o zastrzyk

oj człowieku lepiej zeby ci sie to nie przytafilo

5

Odp: Pytanie o zastrzyk

marijo lub tmq chyba pisal, ze dopiero po 4cm soku bedzie zator...

6

Odp: Pytanie o zastrzyk

Uuu przesrane... a czy robiąc zaszczyk w pośladek mozna trafić na zyle??

7

Odp: Pytanie o zastrzyk

wal smialo dupa to idealne miejsce do zastrzyków mało unerwione i mało wyzylone idealne miejsce na oddanie strzala ja to nawet nie odciągam jak wale w dupę

8

Odp: Pytanie o zastrzyk

olej dostaje sie do serca.
i zaczyna sie ono dlawic

9

Odp: Pytanie o zastrzyk

pośladki mimo malego unerwienia i użylenia trzeba traktować powiedzmy to delikatnie bo przy malym bledzie spuchnie tylek, przy wiekszym trafisz w mala zylke, a przy super bledzie walniesz zbyt z brzegu i przebijesz rdzeń kręgowy i paraliz.
Ja nie biorę bo mam na to czas, ale ZAWSZE odciągałbym tłoczek

10

Odp: Pytanie o zastrzyk

Z tym odciąganiem tłoczka chodzi aby w strzykawce nie było powietrza tylko sam olej tak ??

11

Odp: Pytanie o zastrzyk

z tym odciąganiem to chodzi o to zeby sprawdzić czy trafiłeś w zyle,jesli odciągniesz i bedzie krew to musisz wyjac igle i jeszcze raz sie ukuć bo właśnie trafiłeś w zyle

12

Odp: Pytanie o zastrzyk

a jeśli chodzi o powietrze to obowiązkowo robi sie to przed każdym zastrzykiem jak nabierzesz do strzykawki to podnosisz do gory(igla pionowo w gore) i naciskasz az lekko siknie do gory sok, co do odciągania tłoczka po wkłuciu to jest dokładnie tak jak mówi dawidą

13

Odp: Pytanie o zastrzyk

Ok z powietrzem to wiem jak sie robi:-) A czy to odciąganie jest konieczne jeśli sie kluje w posladek?? A jeśli odciągnę i bedzie krew i zmiesza sie z olejem to czy ten zastrzyk jest jeszcze dobry do zrobienia w inne miejsce??

14

Odp: Pytanie o zastrzyk

Pewnie ze jest dobry.Nie mozna przeciez zajzajeru zmarnować

15

Odp: Pytanie o zastrzyk

bedzie dobry chyba ze nabierzesz tej krwi pol strzykawki , koniecznie odciągaj nawet w tylek a jak niechcesz to rob jak uważasz ale w razie jak trafisz w zyle i będziesz mial potem pikawę jak 9 letni stazec po 3 zawalach to gwarantuje ze ci sie bedzie do końca zycia nieodciągnięty tłoczek po nocach śnił . Moim skromnym zdaniem lepiej chuhac na zimne, tu chodzi w ekstremalnych sytuacjach nawet nie tyle o twoje zdrowie co zycie.

16

Odp: Pytanie o zastrzyk

a ja nigdy nie odciągałem i zdążyło mi sie kilka razy przebic zyle a wiem bo wtedy jest mocniejszy bul i zawsze wiadomo nawet kilka razy wstrzyknąłem i nic troszeczke krwi i tyle, a tmq pisał w moim poscie na ten temat ze najwyzej zakrecici sie troche w glowie, a zeby coś sie stało to trzeba troche wiecej tego wstrzyknąć na raz a mysle ze w takich dużych ilosciach to raczej nie będziesz wstrzykiwał

17

Odp: Pytanie o zastrzyk

Panowie przede wszytskim koksy to srodki które sie wstrzykuje domięśniowo a nie dozylnie.
Druga sprawa to wchłanialność takich substancji z krwi a co innego z miesnia.
Wstrzykiwanie sobie Śródko na oleju w zyly na bank nie wrozy sukcesu.
W# takim przypadku respiracja wydaje sie koniecznością i faktycznie nią jest niezależnie od tego gdzie podajemy towar.