Temat: JaK SzyBkO ,,PrZyByCzYa''???

Co jest najlepsze zeby w szybkim czasie w dużym stopniu poprawić swoja sylwetke, i powiększyć mase, ćwiczyć przy tym 3 razy w tygodniu(nie na siłowni) mam 4 hantle 1 kg, są w sam raz mam 17 lat, 192cm i wage 92 kg.
kupiłem kreatynę proszkowana megabola 25 g i jakiś magnum megabola w kapsu3kach podobno dobry dla niecwicz1cych regularnie czy waszym zdaniem jest to dobry produkt??
Jakie cwiczenia są najlepsze na spalenie tuszczu i pow. miesni brzucha i (oprocz brzuszkow)?
Czy ta kreatyna ma sie ca3kiem rozpuścić w wodzie?
bo jak narazie to ona sie prawie wcale nierozpuszcza, niewiem moze tak ma ona byc??

2

Odp: JaK SzyBkO ,,PrZyByCzYa''???

Najszybciej? To koksy.
Np.
anapolon... przybierasz 3 kg masy w ciągu dnia... a jeszcze szybciej, jak weYniesz patelnie i sie mocno walniesz w g3owe.
Kulturystyka nie jest dla ciebie, skoro masz do niej takie podejocie.

3

Odp: JaK SzyBkO ,,PrZyByCzYa''???

A jakie mam miec do tego podejscie???
Chce przybyczyc i potem legularnie cwiczyc...

4

Odp: JaK SzyBkO ,,PrZyByCzYa''???

A kiszon_ dobze napisał kulturystyka to nie jest sport który przynosi rezultaty po tygodniu trzeba lat tysiecy ton przezuconej blachy i litrów potu aby coś osiagnac!!! jesteś zbyt nerwowy na to!!!!

Ale o tych odzywkach sie nie wypowiem bo nie mialem z nimi doczynienia!!!

a co do brzucha to:
-podciaganie nóg do klatki w lezeniu 4 serie na max
-podciiaganie nóg w zwisie
spiecia brzucha

do tego aeroby i dieta!!!

Do zobaczenia mam nadzieje ze nie wczesniej niz 2-3 tygodnie zastanów sie czy chcesz byc członkiem forum jeżeli tak to zachowuj sie tak jak przystało kulturalnemu człowiekowi a nie kolesiowi z buszu

5

Odp: JaK SzyBkO ,,PrZyByCzYa''???

Zajadamy sie odzyweczkami aaa nie jakimio zmiejszaczasmi interesow....wszystko co najlepsze to dobrze i zdrowo wyrobione!!

6

Odp: JaK SzyBkO ,,PrZyByCzYa''???

najszybciej normalnie sie nie da, a pozatym po za szybkim przybieraniu pojawiają sie straszne rozstepy (nie u wszystkich)

7

Odp: JaK SzyBkO ,,PrZyByCzYa''???

jedz z odstępami nie wiecej niz 2-3 h, głównie dużo białka i węglowodanów

węglowodany -
chleb, kajzerka, platki kukurydziane, kukurydza-kolby, por, seler, granat, jabłko suszone, gruszki suszone,p1czek

Białko -
mleko, soja, ser chudy, pierś z kurczaka-indyka, cielecina chuda, bialko jajek, tuńczyk

niezajadaj miedzy posiłkami twój organizm sie musi przyzwyczaić do godzin jedzenia czyli staraj sie jadac o tych samych godzinach codzinnie, niepodjadaj miedzy posilkami twój posiłek na oniadanie i potreningowy powinien zawierać dużo białka i weglowodanow, możesz gdzieś przeczytać ze mleko w proszku odtłuszczone jest dobrym Yrod3em białka ale to nie jest tak do końca w podajże 7 dni przytyłem 3 kg z 52 na 55 przy 175 wzrostu, i zaczolem pic właśnie to mleko no i stanolem na tych 55 kg po paru dniach sie zaczolem wkurzać pomyślałem ze to moze przez mleko, od 4 dni pije znowu normalne mleko 0,5% i po 4 dniach waze 57, 2 kg mi przybyło to co tutaj napisałem to właśnie ja sie tak odżywiam jest to sprawdzone i bardzo dobre polecam niemozesz tez zapomnieć o tluszczach i cukrach które są energia twojego ciała a bialko i węglowodany materiałem budulcowym ale o tluszczach i cukrach to napisze ci na gg jak chcesz ...

do uzupelnienia swojej diety możesz sobie również zakupić od?ywke, ja sobie kupiłem HI-TEC Super Mass Profesional napisze potem jakie skutki, ale przypominam ze do uzupelnienia, zebyo czasami nie mysla3 ze jak ?resz odzywe to juz jeoanie musisz

8

Odp: JaK SzyBkO ,,PrZyByCzYa''???

Po prostu ćwicz i jedz big_smile

9

Odp: JaK SzyBkO ,,PrZyByCzYa''???

Jedyna rada do osiagniecia sukcesu brzmi:
JEDZ, CWICZ, JEDZ, CWICZ.... :-)

10

Odp: JaK SzyBkO ,,PrZyByCzYa''???

Człowieku kreatyny nie rozpuścisz bo sie nie da !!!!
Na magnum szkoda kasy trzeba było kupić gainera skoro chcesz przybrać
Kreatyny za mało przynajmniej 500g i kup sobie przynajmniej z olimpu megabol nie jest zbyt dobra firma za to tania heh

A co do przybyczenia to weY na siebie 3 bluzy i efekt murowany w ciągu jednego dnia big_smile po co ćwiczyć hehe

Ten sport nie polega na tym żeby w ciągu miesiąca stać sie wielkim

11

Odp: JaK SzyBkO ,,PrZyByCzYa''???

Stary lepiej koszem sie zainteresuj. Przy takim wzroocie 192cm.
Pewnie sie napali3eo na to pakowanie, wiec najpierw zacznij od ćwiczen ogólnych trzeba ruszya dopiero potem pomyol o suplach. Niech moc bedzie z wami.

12

Odp: JaK SzyBkO ,,PrZyByCzYa''???

AndersenPL-----> Siakas dyskryminacja wysokich to moze sie spotkamy ja mam 198 i wcale mi to nie przeszkadza a zresztą tacy wysocy to maja np przedramię 50% dłuższe niz normalni ludzie wszysko zresztą maja wieksze i to zajebiście wyglada jak sie przytyra
Ale trzeba tyrać latami a nie kilka dni nowy 17 jak chcesz to przynajmniej z kilka miesięcy z anabolami i Ci kuta.as zniknie... tak wiec masz wybór albo kilka lat zapieprzania lub kilka miechow, ale potem sobie nie podupczysz lub
Stary lepiej koszem sie zainteresuj. Przy takim wzroocie 192cm.

13

Odp: JaK SzyBkO ,,PrZyByCzYa''???

Rolowy_De- bez obrazy.
Ale w1tpie czy 4 hantle po 10kg i pude3ko kredki uczynią z nowego byka.

14

Odp: JaK SzyBkO ,,PrZyByCzYa''???

AndersenPL----> spoko tylko chodzi mi o tych co ćwiczą na siłowni a nie z czterema hantlami po 1 kg... ja tam bym tak nie mógł bo by mi jeszcze dwóch rak brakuje...
to znaczy ze chyba odstaje od normalności bo ja mam dwie hantle( :-)