1

Temat: ratunku prosze o pomoc

jestem w trakcie kuracji (omo testo meta) strzelam co 2 dni jestem jusz po 5testo i 2 omo
w sobote strzeli3em sobie omo w triceps i wszystko elegancko
rano w niedziele wstaje a tu straszny bul w tricepsie przez najbliższy czas sie tylko nasli3 dzisiaj reka mi jusz strasznie zapuch3a (2xbardziej wystaje niż ob strony bicepsu )
był jest straszny :evil: i niemoge nic robią
mi sie wydaje ze to obżek jakiś (po omo) bo coś takiego jak po strza3ach w nogi sie robi na udach nad kolanami, ale na rece??

co mam z tym zrobiaż? co to wogule jest?? jak sie pozbyć bulu i opuchlizny??

z gory dzieki chłopaki pozdrawiam

2

Odp: ratunku prosze o pomoc

co to za kuracja :roll:

zle/za szybko zrobiony zastrzyk.

rob okłady z altacetu, samruj coltarenem/naproxenem i bierz leki przeciwbolowe, w ciągu kilku dni ci przejdzie

3

Odp: ratunku prosze o pomoc

Kielon-1975 mug3byo mi zrozin1cz temat dlaczego mug3 być źle zrobiony zastrzyk i za szybko ???
strzł wydawa3 mi sie dobrze zrobiony a biorę
co 2 dni(koncuwke cyklu wieksze odstepy) i tak brałem
testo-testo-omo-testo-testo-testo-omo.... i dodzio

4

Odp: ratunku prosze o pomoc

rozpiski nie kumam wogole... polaczenie test + oma + nmeta beznadziejne... zrezygnowałbym z omo

zastrzyk mógł byc zrobiony za plytko i olej wylał sie pod skora, za szybko - olej nie zdążył sie rozejsc, używałeś tricepsa...

5

Odp: ratunku prosze o pomoc

ROBIE STRZAL CO 2 DNI
TYLEJUSZ WZIOLEM:
1DZIEN TESTO
2-
3 TESTO
4-
5-OMO
6-
7 TESTO
8
9 TESTO
1 11TESTO
12
13OMO
14
15 - DZIO JUSZ JEST TEN DZIEN PO OSTATNIM STRZLE OMO W SOBOTE TAK zapuchłem
TRICEPSA NIEU—YWALEM(ZNACZY NIEAWICZYLEM) BO STRZAL był WIECZOREM I RANO JAK wstałem TO JUSDZ NIC NIEMOGLEM A PO STRZALE NIC MI NIEBYLO NIC NIECZULEM A TERAZ MAM 3CM RU—NICY NA REKACH(BICEPS - PRZY ROZLU—NIONEJ RECE)
:x

6

Odp: ratunku prosze o pomoc

beznadziejna ta kurqacja... tzreba było zapytać zanim zaczales... aco do bólu to przejdzie, altacet i srodki/masci przeciwbólowe i przeciwzapalne

7

Odp: ratunku prosze o pomoc

CYKL ROZPISANY BEZNADZIEJNIE

a że triceps boli po strzale z omki to nic dziwnego! Omka znana jest z tego ze nawet po dobrze zrobionym strzale (głeboko i powoli) może pojawić sie opuchlizna!
Dlatego omke najlepiej wstrzykiwaa w pooladek w razie opuchlizny możesz wykonywać większość codziennych czynnosci lol

teraz juz za poYno wiec rob okłady tak jak napisał Kielon-1975 ewentualnie z octu!

Odp: ratunku prosze o pomoc

ja pierdole ale cykl big_smile
parodia jakao
po co walisz oleiste koksy w takie ma3e miesnie??????
w triceps możesz walnaa np winko coś na bazie wody a nie oleju :evil:

9

Odp: ratunku prosze o pomoc

to zalezy kto ma jaki triceps :-)

10

Odp: ratunku prosze o pomoc

w sumie tak lol

11

Odp: ratunku prosze o pomoc

Ej wogole beka bo:
1. NIGDY nie bierz strza3u na noc! szczególnie omki.Matko Boska ciesz sie że nic ci nie jest poza opuchlizn1! ogólnie nie bierze sie omki na noc mój kumpel dosta3 drgawek i zacz13 sie dusia w nocy.
2. Kuracja jest dobra sam tak biorę omke z tesk1 tylko troche inaczej i w wiekszych odstępach czasu. Ja biorę w dupę bo bardzo mnie potem boli chciałem wziąść w bark ale potem nie mogłbym trenować a strza3 biorę gdzieś tak 30min. przed treningiem wiec wiadomo czemu w tyłek biorę
3. Omki nie bierze sie w tricepsa! Jesteo koleś bo już czuje jak to ciebie musi bolea - ja czasem po strzale nie mogę siedziea a co dopiero ty

Pozdrawiam twardziela i weY najpierw napisz co chcesz wziąść i gdzie oki?

12

Odp: ratunku prosze o pomoc

NIGDY nie bierz strza3u na noc! szczególnie omki.Matko Boska ciesz sie że nic ci nie jest poza opuchlizn1! ogólnie nie bierze sie omki na noc mój kumpel dosta3 drgawek i zacz13 sie dusia w nocy.

co to za teoria ? :roll: to ze kolega mial taka akcje to nie znaczy, ze od brania na noc...

13

Odp: ratunku prosze o pomoc

Ej wogole beka bo:
1. NIGDY nie bierz strza3u na noc! szczególnie omki.Matko Boska ciesz sie że nic ci nie jest poza opuchlizn1! ogólnie nie bierze sie omki na noc mój kumpel dosta3 drgawek i zacz13 sie dusia w nocy.
2. Kuracja jest dobra sam tak biorę omke z tesk1 tylko troche inaczej i w wiekszych odstępach czasu. Ja biorę w dupę bo bardzo mnie potem boli chciałem wziąść w bark ale potem nie mogłbym trenować a strza3 biorę gdzieś tak 30min. przed treningiem wiec wiadomo czemu w tyłek biorę
3. Omki nie bierze sie w tricepsa! Jesteo koleś bo już czuje jak to ciebie musi bolea - ja czasem po strzale nie mogę siedziea a co dopiero ty

Pozdrawiam twardziela i weY najpierw napisz co chcesz wziąść i gdzie oki?
co za bzdury
nie bierz omki na noc :roll: a co to ma do rzeczy
a co ci daje strza3 3 minut przed treningiem???
walisz omke +teociaż

14

Odp: ratunku prosze o pomoc

nom ciekawe nie brac omki przed nocą pszesiesh to nie ma nic do żeczy czy dzien czy noc a zastrzyk 3 minut przed treningiem pierwszy raz s3ysze o takim pomysle pseciesh oma jest oleista nawet nie zdąży siem rozeisc po ciele . A i jeszcze ome najlepiej jest brac w dupę lub w udo ale lepiej w dupę i zawsze po starzle rozmasowaa to miejsce i po bólu mi zawsze to pomaga3o .... pozdrawiam niech moc bedzie z nami pakerami.

15

Odp: ratunku prosze o pomoc

To że mój kumpel dosta3 ataku po omce bo wzi13 na noc nie znaczy, że wszyscy tak beda mieli. Napisałem to ku przestrodze zrobicie jak zechcecie.

Tak brałem omke z tesk1.Mia3em ca31 kuracje 6 tygodniow1 po 1 omki i 1 teski.Oczywiście omka zawiera aż 5 ro?nych testosteronów ale to nie przeszkadza aby wziąść do tego teske. mogę polecia taką kuracje ponieważ mi naprawdę bardzo dużo dała.
Widze, że niektórzy nic nie brali ale m1drz1 sie strasznie Tak biorę strza3 na ogo3 godzinę lub 30min. przed treningiem.Jak wszyscy z was wiedz1 omnadren zawiera 5 ro?nych testosteronów które rozprowadzają sie z ro?n1 predkooci1.Zawsze kiedy brałem strza3 miałem niesamowite siły na treningu.Bya może był to efekt psychologiczny jednak ja wierze i forsuje te teorie, że jedna z tesek działa niedługo po wstrzyknieciu.Ja odczuwa3em niesamowity przyp3yw si3.
Pozdrawiam
P.S Prosze was jeżeli niewiele wiecie to nie piszcie oki?
To forum ma (podobno?) pomagać a nie szkodzia :roll:

16

Odp: ratunku prosze o pomoc

n3m stary mózgu nie masz i tyle.troche poczytaj o sterydach a potem sie bierz za koksowanie.
czuje przyrost siły po 3 minutach gratuluje

17

Odp: ratunku prosze o pomoc

Niestety rozczaruje Ciebie i nie bede wdawa3 sie w tą niezwykle p3ytk1 rozmowe...
Na koksach znam sie nie martw sie.Wiele osób jest zadowolonych z kuracji które im poleciłem.
Czytaj uważnie co pisze dobrze?Nie czuje przyrostów tylko siłe, ktora może być wywo3ana efektem psychologicznym (tak zwan1 motywacją-jeżeli nie wiesz)
Nie obrażaj mnie bo nie o to tu chodzi, wyraY swoj sprzeciw w sposob bardziej kulturalny oki?
Pozdro

18

Odp: ratunku prosze o pomoc

Widze, że niektórzy nic nie brali ale m1drz1 sie strasznie  
a co zmądrzałeś jak wzieles?? hehe śmieszne

P.S Prosze was jeżeli niewiele wiecie to nie piszcie oki?  
no widze jak znasz temat heheh naładować sie wszystkim byle kiedy i byc zadowolonym z zycia:D

19

Odp: ratunku prosze o pomoc

tak masz racje 1 testosteron jest szybko działający ale sprubuj wzi1oc ome 1.5 do 2 godzin przed treningiem powinno byc lepiej bo 3 minut przed treningiem to trzoszke za szybko heh 8) wydaje mi sie ze jeśli dostawalesh takiego kopa to jak dasz ją troszke wcześniej powinno byc jeszcze lepiej bo na każdego człowieka dziala inaczej.
pozdro dla ciebie .... niech moc bedzie z nami pakerami.

20

Odp: ratunku prosze o pomoc

Panowie od takich rozmow jest PW lub Knajpa, jak chcecie sie k3ocia i przekamarzaa to nie w tym dziale :!:

21

Odp: ratunku prosze o pomoc

Beuzev1991 respekt for you!
Moze pomyślisz o zawodzie politykażBedziesz w tym naprawdę dobry!Przekrecanie i zdecydowana nadinterpretacja to ich specjalnooa.Widze, że sie bardzo do tego nadajesz.
Nie powiedziałem że jak wziąłem to zm1drza3em ani, że na3adowa3em sie wszystkim byle być zadowolony.
Serdecznie gratuluje w3asnej wyobraYni i nadinterpretacji
Nie bede wdawa3 sie z Tobą w g3upie dyskusje.
Bartt nareszcie sie ze mna zgodzileo no prosze!Tak wiem już probowaćem dawaa wcześniej niż godzinę przed efekt był zadowalający
Pozdrawiam

22

Odp: ratunku prosze o pomoc

dzieki wszystki mza odpowiedzi coc na poruszenie tematu czeka3em długooooo
jusz nieboli jak wele w tricepsa
po 2 strza3ach testo nic jusz niebola3o pu?niej postanowiłem walnoa tom omke tak naprzekur i tylko bola3o troche ale to tesz przez ostry trening moze nawet nie bola3o ale było czya ten triceps ze tam jest jic niezapuch3o ani ze zaczerwienia3o
teraz czasami tesz ze 3aduje w trices w plecy tesz a jak niema mi kto zrobią to w uda i 3udki sie kłuje i jusz nic nie czuje
a tak pozatym to zwiekszy3om sobie kuracje o 1 strza3ow
jak narazie przytyłem na masie 16kg