Temat: KREATYNA, WODA CZY MIESNIE!!!

Kreatyna z tego co s3yszalem zatrzymuje w mięśniach wode.
Czy to wszystko co wyćwiczyłem strace? Bo mi sie zdaje że jak nie przestanie ćwiczyć to tak nie bedzie, ale mogę sie mylia!!!
jeśli to tylko (albo GLOWNIE woda :? ) to po co to brać!!!
Z gory dzieki za odpisy!!! lol

2

Odp: KREATYNA, WODA CZY MIESNIE!!!

Miesien jest zdolny do utrzymywania zwiększonej koncentracji kreatyny tylko w ograniczonym czasie.
Po 4-6 tygodniach, pojemnosa magazynowa komorki maleje i zawartosa kreatyny zmniejsza sie, nawet przy zwiększonym spo?yciu.
Dlatego każda kuracja kreatynowa powinna być przerywana trwajaca co najmniej 3 tygodnie przerwa.
Ponowne na3adowanie przynosi później znowu efekt.
W perspektywie czasu, przyjmowanie kreatyny przynosi lepsze rezultaty, gdy jest cykliczne

3

Odp: KREATYNA, WODA CZY MIESNIE!!!

niech mi ktoś napisze ile tabletek kreatyny wchodzi na jeden cykl bo ja chce kupić 4 i nie wiem czy to za dużo czy za mało

pozdrawiam

4

Odp: KREATYNA, WODA CZY MIESNIE!!!

niech mi ktoś napisze ile tabletek kreatyny wchodzi na jeden cykl bo ja chce kupić 4 i nie wiem czy to za dużo czy za mało

pozdrawiam
Zależy od zapotrzebowania,intensywnosci treningów ja bym raczej poleca3 kupić w proszku chociaż nie wiem.

5

Odp: KREATYNA, WODA CZY MIESNIE!!!

zalecana dawka jest 5g wiec jeżeli 1 tabletka zawiera: 1000mg to na jeden raz bierzesz 5 tabletek.

rano naczczo - 5g i po lub przed treningiem - 5g (nowsze badania mowia, że lepiej przed)
w dni nietreningowe 5g rano naczczo

na cykl potrzeba 250-300g

6

Odp: KREATYNA, WODA CZY MIESNIE!!!

Najlepsza kreatyna to kreatyna w postaci p3ynnej, ale jest droga i na mało starcza, dlatego proszek jest najpopularniejszy...

Co do stosowania, to jak napisał kolega - wszystko zależy od treningu i zapotrzebowania, ale standardowo bierze sie wg. zaleceń na opakowaniu. 8)

7

Odp: KREATYNA, WODA CZY MIESNIE!!!

a da sie w środowisku wodnym zrobić ph 12 ?

8

Odp: KREATYNA, WODA CZY MIESNIE!!!

heheh tez sie zastanawiałem big_smile

9

Odp: KREATYNA, WODA CZY MIESNIE!!!

Chcia3bym zaznaczya, że kreatyna w p3ynie zawiera domieszki innych składnikow takich jak; weglowodany, cukry.

A co do PH 12, to substancja chroniaca stabilnosa posiada PH 12, a to, że ma takie wysokie PH zapewnia wysoka wchłanialnosa w kriobiegu.

gdzieś to czytalem, ale nie pamiętam gdzie...

10

Odp: KREATYNA, WODA CZY MIESNIE!!!

Najlepsza kreatyna to kreatyna w postaci p3ynnej, ale jest droga i na mało starcza, dlatego proszek jest najpopularniejszy...

Z tego co czytałem to jeszcze HMB w p3ynie ma zejefajne działanie tylko też jest strasznie droga :cry: no ale działa big_smile yikes czy to brawda Z tego co czytałem to koleś co to brał a raczej pi3 w chyba 2 tyg. zyska3 8 albo 12 dokładnie naprawdę nie pamiętam kg. tak czy siak efekty były super :motylanoga:

11

Odp: KREATYNA, WODA CZY MIESNIE!!!

No nie wiem, czy 8 12 kilogramów można przybrać dzieki HMB w 2 tygodnie. HMB to suplemnt, który raczej broni mięśnie przed rozpadem, przyspiesza regeneracje i powoduje szybszy transport tkanki tłuszczowej i jej szybsze spalanie.

HMB w p3ynie ma najwy?sze steżenie przeważnie od 95 do 99 %, wiec efekty mogą być na prawdę dobre, ale nie aż tak... Mowia, że w p3ynie jest 2 razy skuteczniejszy jak w tabletkach, ale szczerze mowiac, to za bardzo w to nie wierze.

12

Odp: KREATYNA, WODA CZY MIESNIE!!!

Mam przed oczyma magazyn FLEX (musiałem poszperaa na si3ce) wyd. polskie z Lipca `99 nr 7.A w nim artykuł na pierwszej stronie
size 316 kg masy miesni w ciągu 3 tygodni
Rados3aw Słodkiewicz bo to o nim mowa brał HMB w p3ynie firny HI TEC.
IDT. całego nie chce mi sie przepisywaa!!!CHYBA —E NA WYL!CZN! PRO¦BE ImasowypitcIa.

13

Odp: KREATYNA, WODA CZY MIESNIE!!!

Prawdopodobnie to była tylko jedna z wielu odżywek, które brał S3odek. Jak doskonale wiesz, taki koleś jak on, to musiał brać sterydy anaboliczne, do tego jak wspomnia3em odżywki - nie tylko HMB - i 1`6 kilo mogł przybrać w ciągu 3 tygodni...

Ale ! Tylko na HMB nie uzuskasz takiej masy !

To jest możliwe tylko w jakiś dobrze u3o?onych 'kuracjach' składajacych sie z kilku odżywek.

14

Odp: KREATYNA, WODA CZY MIESNIE!!!

Napisałem i powiedziałem tylko to co przeczytalem!!!
Nie można z gory zak3adaa że wszyscy coś biora!!!!

15

Odp: KREATYNA, WODA CZY MIESNIE!!!

jeśli mówisz o S3odku, to musze Cie zszokowaa - on bierze

16

Odp: KREATYNA, WODA CZY MIESNIE!!!

W dzisiejszych czasach chyba wszyscy kulturyści biora!Chyba że zna ktoś takiego który nie bierze(no oczywiście prócz mnie)

17

Odp: KREATYNA, WODA CZY MIESNIE!!!

mam pytanie - biorę kreatynke 3 minut przed treningiem z dextrozom ale czytałem gdzieś ze przyjmowanie wegli przed treningim blokuje wydzielanie chormonu wzrostu : wiec jak to jest do końca brac przed treningiem z ta dex.
czy tez nie .??

18

Odp: KREATYNA, WODA CZY MIESNIE!!!

Ja osobiście biorę po ale najlepiej stosuj sie do zaleceń na opakowaniu.I nie słyszałem o takim czymś jak Ty mówisz :?

19

Odp: KREATYNA, WODA CZY MIESNIE!!!

mam pytanie - biorę kreatynke 3 minut przed treningiem z dextrozom ale czytałem gdzieś ze przyjmowanie wegli przed treningim blokuje wydzielanie chormonu wzrostu  :  wiec jak to jest do końca brac przed treningiem z ta dex. czy tez nie .??
Ja też biorę przed treningiem jest to dobre rozwiazanie podobno nawet lepsze od tradycyjnego po treningu,ale poleca3bym branie jak najwczesniej przed treningiem nie 30min.Pozdro

20

Odp: KREATYNA, WODA CZY MIESNIE!!!

Dekstroza to czyste weglowodany, wiec organizm musi mieć energie, aby efektywnie wykorzystać swoje możliwosci. Nie słyszałem, żeby dekstroza i kretka coś blokowa3y.

Bierz i nie boj ?aby.