1

Temat: co do gainera

na poczatku powiem wszystkim siebia, z pewnooai1 wielokrotnie były poruszana podobne pytania, które ja mam zamiar zadaa, ale jakoś nie mogę ich znaleźć przejdźmy do konkretow, mam zamiar kupić sobie gainer Megabol Mass Gain i chciałem dokupić coś do tego, ale za bardzo nie wiem co, oczywiście ćwiczę na mase, mam odpowiednia dietke, staż na si3ce 3 miechy, ale wcześniej ćwiczyłem, tylko musiałem przerwaa, ale teraz ponownie wracam do formy, a wiec co byocie mi doradzili, z gory dzieki i pozdro.

2

Odp: co do gainera

Nie wiem czy wiesz ale ten gainer jest bardzo nie dobry w smaku, poprostu przy piciu tego produktu zrywa na wymioty, tak pozatym nie jestem przekonany do firmy MEGABOL.Myśle ze mogł byo do tego dokupić jakas kreatynę i jak byo miał jeszcze jak1s sumę to do tego glutaminę albo zwyk3em aminokwasy.

3

Odp: co do gainera

hmm spox, to mzoe nie kupie tego gainera, tylko z innej firmy, a co sadzish o gainerach z olimpu, i jeszcze jedno, czy kreatyna nie jest bardziej na rzezbe, aniżeli na mase?? bo właśnie nie jestem zorientowany za bardzo

4

Odp: co do gainera

Nie kreatyna nie jest na rzeYbe, a co do gainerow z Olimpu polecam Olimp MCt sam stosowałem jest ca3kiem ca3kiem, i też dobrym rozwiazniem moze okazać sie MASS XXL Treca

5

Odp: co do gainera

dzieki

6

Odp: co do gainera

Ja proponuje ci od3o?ya kasę i poczekaa jeszcze ze 3 miechy. Teraz poćwicz sobie na suchara.

Co do gainerow. To nie kupuj gainera firmy Megabol. Tego akurat nie polecam.

Lepiej tak jak napisali poprzednicy - Olimpa, albo Treca. Do3o?y3bym jeszcze Weidera.

Pozdro ziomale.

7

Odp: co do gainera

Tylko produkty Weidera troche kosztuja.

8

Odp: co do gainera

Ale są warte tych pieniedzy...

9

Odp: co do gainera

a ja tak z innej beczki...pytam po prostu z ciekawosci...
Czy Gainer'a mozna brac bez jakiegokolwiek treningu ? Czy beda wtedy jakieś skutki uboczne np. nagle chudniecie czy coś w tym stylu ?
Nie chodzi mi tutaj o wzrost masy mięśniowej i tłuszczowej tylko po prostu o to, czy mozna go używać jako zwykle uzupelnienie diety w bialka węglowodany itp. bez jakiegokolwiek trenignu i czy nie stanie sie przy tym coś zlego z organizmem...

10

Odp: co do gainera

Czy Gainer'a mozna brac bez jakiegokolwiek treningu ? Czy beda wtedy jakieś skutki uboczne np. nagle chudniecie czy coś w tym stylu ?
...

w sumie to i można, nikt ci nie zabroni, po tym na sete nie będziesz chud3, a wrecz przeciwnie - przybędzie ci ma3e co nieco na brzuchu.
ale nie rozumiem czy pytasz po to żeby sie po prostu dowiedziea ,czy chcesz brać a nie cwiczysz??? (w tym drugim przypadku nie widze sensu )

11

Odp: co do gainera

Jeśli jesteś chudy i nie możesz przytya, to możesz brać.
Troche Ci na masie pojdzie, ale najbardziej to powiększy sie korbolek...

12

Odp: co do gainera

dla nie wtajemniczonych korbolek to brzuch :-) (prawda Dkamilantek big_smile )
liszaj(oryginalny nick :-) )poszed3bym za rada Dkamilanteka
Ja proponuje ci od3o?ya kasę i poczekaa jeszcze ze 3 miechy. Teraz poćwicz sobie na suchara.  
a potem kupić krete+glutamine(dobrej firmy)
iluminancee możesz,nic Ci od tego nie bedzie ale w takim wypadku po co

13

Odp: co do gainera

dzieki all, a kswyke mam fajn1 wiem wiem big_smile

14

Odp: co do gainera

Dzieki wielkie za odpowiedz Wam ...
Aha i przyszło mi jeszcze na mysl jedno pytanie....Czy Gainera mozna rozpuszczać w mleku, ale innym niz odtłuszczone ?? (np.1,5%)- czy wtedy traci swoje właściwości ?

15

Odp: co do gainera

Ja rozpuszczam w mleku 1,5% czasami nawet 2% ,wartooci swoich napewno nie straci.

16

Odp: co do gainera

Kristy63 a ja w mleczku 3,5% ale mnie to nie zaszkodzi

17

Odp: co do gainera

najlepiej jakbys mial mleko z niska zawartością laktozy!!! ja robie z woda czasem z mlekiem ale lepiej z woda czy takim z niska zawatoscia laktozy big_smile pozdro

18

Odp: co do gainera

ja osobiocie jak miałem mleko to rozpuszcza3em w mleku (obojetnie w jakim - nawet w kozim), bo miał lepszy smak.
ale jak nie było mleka to oczywiście w wodzie niegazowanej.

19

Odp: co do gainera

MI to odzywki nie smakują jeżeli są rozpuszczone w wodzie, ale jak mleka zabraknie to nie ma innego wyjscia.