Temat: thermo fat burner

Witam.
Czy kiedy bede używał odrzywki z tematu, i do tego chodził na silownie, basen , to pomoże mi spalić zbedna tkankę tluszczoważ?Czy tego typu produkty coś dają czy to tylko sciemaż? oczywiście kiedy bedzie lepsza pogoda, to do wysiłku dojedzie bieganie i jazda rowerem.
Chodzi mi czy to wspomoże odchudzanie czy nie??

2

Odp: thermo fat burner

tak

3

Odp: thermo fat burner

temat na czasie.
poczytaj

4

Odp: thermo fat burner

Ja na bieganie nie widze przeszkody //:-D :-D nie ma śniegu nie jeste az tak zimno możesz sie zabierać za kulturystykę juz nawet od jutra oczywiście z dieta :} bo napewno nie jesz tego co potrzebujesz , napisz jeszcze jaka masz wage i coś o sobie .. uzupełnij konto

5

Odp: thermo fat burner

A co mogę do tego dokupic, zeby poprawić winiki?? Czytralem troche na dforum, i niewiem co wybrać BCAA czy L- Karnityne, czy coś jeszcze innego.
Prosze doradźcie

6

Odp: thermo fat burner

jeżeli chodzi Ci o samo schudniecie to Thermo + L - Karnityna jeżeli i wyrzeźbienie miesni to Thermo + Antykataboliki ( BCAA, Glutamina itp.
)p.s Kj u mnie śniegu napadalo,ze ja to dupczę :blink: /

7

Odp: thermo fat burner

a coś oprucz L - Karnityna , bo czytałem , ze to pic na wode, i ze na niektórych dziala, a na innych nie.
Niechce rozpoczynać kolejnego tematu z seri dziala czy nie,. ale uslyszesc inne propozycje, a potem sam zdecyduje.
wiec prosze o wypowiedz innych uzytkowinkow

8

Odp: thermo fat burner

L - karnityna - efekt placebo... mozliwe ale Thermo wszystkie oparte są na bazie efedryny, kofeiny i aspiryny co sprzyja spalaniu tluszczu a także przegrzaniu organizmu ( dlatego ważne jest aby pic dużo wody podczas wysiłku ). prócz Thermo nie wiem czy mozna ufać innym srodkom ale najwazniejsza jest dieta bo sam supeł moze pomoc spalić 50-100kcal jak ktoś juz kiedyś pisał a jak ktoś je zle albo bez porządnego umiaru ani nie daje z siebie maksa przy wislku to, ze tak sie wyrażę gówno mu dadzą wszelakie suple

9

Odp: thermo fat burner

Mam kolegę który jechał na L-Karnitynie i byłem pod wrazeniem dużo schudł i nabrał sylwetki //:-D :-D /, Thermo brał inny kolega tle ze nic mu nie dało //:-D :-D jeszcze wiecej wazy niz ważył heh ale to wyłącznie jego wina nie zabra sie za to tak jak powinien //:-D :-D /

10

Odp: thermo fat burner

kumpel brał l karnintyne i thermo i 16kg mu zleciało

11

Odp: thermo fat burner

Ja powiem tyle, jak sie chce to mozna schudnąć i to nie jest wcale takie trudne tylko trzeba chcieć i zainteresować sie dieta a same farmaceutyki bez wiedzy i dużego samozaparcia przyniosą raczej mizerny efekt :blink: /