1

Temat: Silabolin <Rus>

Witam wszystkich mam pytanie czy ktoś z was używał kiedyś koksu o nazwie Silabolin prod.
ruskiej? Jakie ma on dzialanie?jaka bedzie optymalna dawka dla 85kg osoby i z czym ja wziasc ? Pozdrawiam

2

Odp: Silabolin <Rus>

wiec tak po pierwsze nie brałbym wcale, nawet ruscy sami nie wiedza co tam jest
ale bardziej powaznie znasz historie silabolinu, jak to powstalo...? jest szereg swietnych srodkow, wiec czemu akurat to?

3

Odp: Silabolin <Rus>

po silabolinie niczego sie nie spodziewaj, zwłaszcza wersji 25mg/ml

4

Odp: Silabolin <Rus>

to, ze sie nazywa SILABOLIN, to nie zanczy, ze jest na sile jest pochodna nandrolonu, wiec efekow sie spodziewajcie podobnych.

5

Odp: Silabolin <Rus>

lol zawsze koleś z 1 albo 5 postami chce brac jakieś koksy pochodźcie najpierw i potrenujcie na suho ^^

6

Odp: Silabolin <Rus>

Ze ktoś zaczyna sie udzielać nie znaczy ze dopiereo zaczyna ćwiczyć

7

Odp: Silabolin <Rus>

ćwiczę juz od 5 lat i ważyłem około 90kg przy wzroscie 181kg wiec nie pisz mi o trenowaniu na sucho bo to gówno warte stoje w miejscu od ponad 2 lat tylko sila mi troche poszła i teraz wyciskam około 125Kg.Silabolin juz kiedyś bralem, zestaw wyglądał mniej wiecej tak: 1 amp Silabolinu + 100tab mietka + megabol 5 kg mass gain + megabol 2 kg + aminokawsy + jakieś witaminy no i dobra dieta i wyniki byly całkiem dobre poszło mi jakieś 8-9 kg i to w miarę sluchej masy.Obecnie waze jakieś 84kg, a pytanie zadalem po to zeby sie czegoś o tym dowiedziec.Kiedy brałem go 2 raz, a był tyo chyba mój 4 cykl to poszło mi moze jakieś 3,5kg!!!

8

Odp: Silabolin <Rus>

ćwiczę juz od 5 lat  i ważyłem około 90kg przy wzroscie  181kg wiec nie pisz mi o trenowaniu na sucho bo to gówno warte stoje w miejscu od ponad 2 lat tylko sila mi troche poszła i teraz wyciskam około 125Kg.Silabolin juz kiedyś bralem, zestaw wyglądał mniej wiecej tak: 1 amp Silabolinu + 100tab mietka + megabol 5 kg mass gain + megabol 2 kg + aminokawsy +  jakies witaminy no i dobra dieta i wyniki byly całkiem dobre poszło mi jakieś 8-9 kg i to w miarę sluchej masy.Obecnie waze jakieś 84kg, a pytanie zadalem po to zeby sie czegoś o tym dowiedziec.Kiedy brałem go 2 raz, a był tyo chyba mój 4 cykl to poszło mi moze jakieś 3,5kg!!!to możesz tak od razu pisac:p zeby było all wiadomo

9

Odp: Silabolin <Rus>

4 cykl i 84 kilo? jak juz sie upierasz to dołącz go np.
do jakiegoś testa bo sam silabolin to gówno moim zdaniem.
no chyba ze niewiadomo ile wlejesz a to i tak nic nie gwarantuje

10

Odp: Silabolin <Rus>

a 10amp Silabolin-u i troche mety jakas 100Tab + ochrona na zoladek (Lacidofil)+ aminokawasy+ odzywki.Poszlo by jakieś 5 kg.niechce sie truć za bardzo tym wszystklim.Dostepu tez zabardzo nie mam do pewnych źródeł bo to co oferują na siłowniach zazwyczaj jest lewe chyba ze znac jakas dziuple gdzie mozna dostać orginala Dece Organona 2ml/1amp??Pozdr dal wszystkich

11

Odp: Silabolin <Rus>

Ja stosowałem oststnio siłkę 5% i było ok . Jestem zadowolony z tego srodka . Idzie powoli ale czysto.
zresztą pisałem juz ze go używałem podczas robienia formy na ostsnie lato .

12

Odp: Silabolin <Rus>

sprobuj treningu HST.
ewentualnie polazenia winstrolu z silabolinem/nandrolonem na krótkim estrze.

13

Odp: Silabolin <Rus>

ciekawy ten trening nie słyszałem nigdy o takim czyms!Naprawde sie to sprawdzażA wino w tabl aj ktak to ile sztuk i gdzie je dorwać
P.S:dobre foty SiobhanPL ,podobaja mi sie !!!

14

Odp: Silabolin <Rus>

Zobacz fotki Powera... No to są fotki moje po HST, bez sokow.

PNphpBB2&file viewtopic&t 5437 5437
PNphpBB2&file viewtopic&t 5446 5446

15

Odp: Silabolin <Rus>

acha i mam jeszcze jeden problem od dłuższego czasu zauważyłem ze jeden z gruczołów znacznie mi sie powiększył nic teraz nie biorę nawet odrzywek mimo to jest znacznie wiekszy i czasem troche boli!Jest to gruczoł piersiowy, mialem juz coś z nim jakiś rok temu moze ktoś wie o co chodzi czy to wina dojrzewania( mam 23 lata)???

16

Odp: Silabolin <Rus>

masz ginko... moze byc z dojrezwania moze byc od sokow...

17

Odp: Silabolin <Rus>

niezle napier... dzieki za info!