1

Temat: Kolejny cykl

Witam, ćwiczę juz rok czasu.
ogólnie 3 lata z przerwami.
Rok czasu na powaznie.Wiek 18Waga 66kgWzrost 180cmJestem EktomorfikiemWczesniej brałem 2 cykle Mono w proszku1 Treca + Mass XXL 2kg + Witaminy2 Universala + Mass XXL 3kgPrzez ten okres czasu przytyłem 11kgKupilem Mono Vitalmax proszek i zamierzam do tego dokupić Carbo Biogenixu + Gainer Sport`s one 3kgMoim głównym celem jest masa, oczywiście caly czas mam porzadna dieteCo radzicie jeszcze dokupić ?? Albo coś w zamian za te produkty które wymienilemMam do dyspozycji 150zl.Prosze o pomoc //:-D :-D /

2

Odp: Kolejny cykl

'' ''!Waga 66kgWzrost 180cm '' ''!oczywiscie caly czas mam porzadna dietę stary, przeciez to sie wyklucza- miec porzadna dietę i ważyć 66kg przy takim wzroscie! Laduj wiecej wegli, bo chudy jestes!a ja bym ci radził nie brac po raz trzeci monohydratu, tylko lepiej zapodać sobie juz krealkalyn, albo jeszcze lepiej cell pumpa

3

Odp: Kolejny cykl

jesteś w bledzie, po prostu bardzo trudno nabieram masy.Nie chce Ci udowadniać bo wiem ze mam racje, wegli jem 7/8 gram na kilogram masy bialko 3/4 gramy i tluszcze 1 gram.Wiem ze powiniem Cell pumpa wziąć ale jak narazie nie mam kasy na 2 puszki + gainer + bcaa + witaminy + glucetyl bo taki cykl zamierzam zrobić jako nastepny.
Narazie jadę na tym, na co mnie stac.

4

Odp: Kolejny cykl

cro-crop to Ty jesteś w bledzie! jeśli myslisz ze jesz dużo a nie tyjesz to znaczy ze jesz za malo! Nie przejmuj sie tym, ze kupiłeś mono! i tak napewno zadziala! Co do Twoich zakupow to dobrze wybrałeś gainera i carbo! Ale pamiętaj zeby naprawdę wuuchte jesc! nie jesteś na diecie z "przyjaciolki" skoor jesteś chudy to podjadanie miedzy posilkami i jedzenie tlustych potraw tez nie zaszkodzi! muisz zabrać masy!

5

Odp: Kolejny cykl

jedz jedz i jeszcze raz jedz !!!! /

6

Odp: Kolejny cykl

Zastanawia mnie jedno 11kg przyrostu czyli ważyłeś 55kg a ile miezyles wzrostu tylko nie mow ze 16 bo i tak Ci nie uwiężę cos, jak możesz miec dobra dietę ze przez rok tego na powaznie ważysz nawet za malo.... a co do bialka jak udaje Ci sie wcisnąć w siebie 4g bialka na kg to jest jakieś 250g bialka codziennie moze napisz mi swoja dietę sam zacznę ja stosować

7

Odp: Kolejny cykl

Wzrost ten sam a waga 55 kg tak jak mowisz, dietę stosowałem byle jak.
Wiem ze 11kg to mało ale i tak z tego sie ciesze.
Nie jestem bogaczem i nie stać mnie ciagle na jedzenie tunczyka, piersi kurczaka.Gdybym mial fundusze to napewno było by o wiele lepiej lecz niestety ich nie posiadam.Sam chciałbym ważyć około 85kg ładnej masy.Wiem ze tego nie uda mi sie zrobić od razu ale ja mam czas //:-D :-D /Moze kiedy bede miec wiecej kasy i dam rade ładnie wygladac.I tak sie ciesze z tego co mam //:-D :-D bo wczesniej wyglądałem bardzo zleteraz jest juz o wiele lepiej //:-D :-D /

8

Odp: Kolejny cykl

coś marnie jesz:> nie ważne ile tylko co jeszkup ryz , makaron + gainer i jedz:>

9

Odp: Kolejny cykl

Jednym zdaniem wpierdalaj wuchte weglowodanow!

10

Odp: Kolejny cykl

'' ''!cos marnie jesz:> nie ważne ile tylko co jeszkup ryz , makaron + gainer i jedz:>hehe no właśnie jem : ryz, makaron, banany, tuńczyka albo lososia, platki owsiane, dużo twarogu, pije maslanke.

11

Odp: Kolejny cykl

to jedz tego jeszcze wiecej:> albo gainer i carbo:>