Temat: Preparaty

Witam forumowiczow.
Mam pytanie odnośnie preparatow.
który z nich jest lepszy do spalania tluszczu: Thermo Fat Burner czy L-Karnityna Forte Plus ? Jestem poczatkujacym w tych sprawach i potrzebuje fachowych rad POZDRAWIAM

2

Odp: Preparaty

Chyba Thermo Fat Burner, mój kumpel trenuje ostro i biega ,bierze karnityne i nic mu nie spada z tluszczu, a jest pod koniec cyklu.

3

Odp: Preparaty

wiec tak Lkarnityny to mogą stosować dziewczynki uprawiające fitness big_smile najlepsze są zdecydowanie termogeniki !!! a zwłaszcza te z Ewka big_smile ( efedryna ) tyle ze są zakazane ! i jak chcesz brac termogenik to musisz pamiętać o czymś na ochronę miesni ( Lglutamina albo hmb - najlepiej razem ) bo te srodki termogeniczne podwyższają temp.
ciała a co zatym idzie spalają mięśnie i trzeba uważać ! pozdro !

4

Odp: Preparaty

chodzi mi tylko o bezpieczne srodki

5

Odp: Preparaty

Ja słyszałem pozytywne opinie o Thermal Pro oraz Hydroxytrim ....

6

Odp: Preparaty

Thermal Pro oraz Hydroxytrim - czy są to srodki bezpieczne? Krisssss pisał ze musiałbym brac coś na ochronę miesni (np. HMB)
Z tego co poczytałem o tych srodkach mówi sie, ze Hydroxytrim jest mocniejsza wersja Thermal Pro...
Jak uwazacie?

7

Odp: Preparaty

to tez są srodki z Efedra czyli ogólnie zakazane . Thermal Pro mowie za siebie ze swojego doswiadczenia JA NIE POLECAM ale jest wielu na których dziala . Hydroxytrim nie brałem ( szczerze to nawet nie słyszałem ) chyba ze chodzi wam o Hydroxycat muscle techa jeżeli tak to jest naprawdę dobre oczywiście wersja z efedra bo wyszla teraz tez taka bez ( minus to koszta strasznie jest drogi ten z efedra ) ja osbiscie bardzo polecam Stack 3 dla mnie nr.
1 i cena zajeb.... tanio jak na termogenika . pozdro !

8

Odp: Preparaty

Krisssss - chodzi ci o FAT BURNER STACK ( np.
http://www.muscle-zone.fc.pl/product_info.php?products_id 73 http://www.muscle-zone.fc.pl/product_info....?products_id 73 ) o którego stacka Ci chodzi? mógłbyś to bardziej rozwinac, zaciekawiło mnie to... :

9

Odp: Preparaty

blackchronik nie chodzi mi o to nie stety ten stack co ci napisałem jest z fefdra czyli nie dozwolony i ciezko go dostać a z tych supli co mi pokazałeś to brałem Ultra ripped i mysle ze to jest jeden z leprzych srodkow na spalanie tluszczu ( oczywiście z tych dozwolonych ) bo nie umywa sie on do tych z ewka np. stack 3

10

Odp: Preparaty

A co myslicie o CLA