Temat: MP 2007 u mnie w miescie !

Mistrzostwa Polski w fitness i kulturystyce w Białymstoku 21-22kwiecien !! http://www.maniacgym.pl/mpfitness/index2.html ktoś idzie??

2

Odp: MP 2007 u mnie w miescie !

ja bym wpadł na chwile ale nieusmiecha mi sie jechać ponad 5 km..........

3

Odp: MP 2007 u mnie w miescie !

a czy jak pojadę to pokaze mi ktoś Krzysia Kononononowiczaż

4

Odp: MP 2007 u mnie w miescie !

tak krzys to chyba najwieksza atrakcja takiego zadupić jakim jest Białystok

5

Odp: MP 2007 u mnie w miescie !

HJarogniew kim ty wogole jestes? ja jestem z Białegostoku i właśnie poczułem sie urażony twoim postem.
A jeżeli to takie zadupie to ciekawe jest ze akurat tutaj są mistrzostwa nie?

6

Odp: MP 2007 u mnie w miescie !

ZuhsavianPL serio Białystok jest zadupiem, bo biarac pod uwagę wszystkie duze miasta w polsce Białystok jest najbardziej wiejskim i zacofanym miastem z tych dużych w polsce

7

Odp: MP 2007 u mnie w miescie !

A bobek jest z Parzymiechów %) Dletago se nie wpisał /

8

Odp: MP 2007 u mnie w miescie !

108134:date pon, 19 lut 2007 - 00:11:name Kev1n) ''(Kev1n @ pon, 19 lut 2007 - 00:11) snapback108134/snapback ''!A bobek jest z Parzymiechów %) Dletago se nie wpisał //laugh.gif lol laugh.gif //laugh.gif lol laugh.gif //laugh.gif lol laugh.gif //laugh.gif lol laugh.gif dobre SS hhe fajna miejscowość //:-D :-D napewno bobek jeste z niej dumny /

9

Odp: MP 2007 u mnie w miescie !

zadupie moze i jest : ZuhsavianPL jedziesz ?

10

Odp: MP 2007 u mnie w miescie !

HJarogniew ja tam nie mowie, ze Białystok to metropolia, tak jak i nie jestem dumny ze pan krzysztof stad pochodzi, ale widocznie tu nie byłeś jak uważasz ze to zadupie i wies, poza tym nie chce mi sie juz o tym pisać i mam głęboko w d... co ty o tym sadzisz, wogole masz dziwne podejscie do wielu rzeczy.
konczexXxArtistxXx byc moze wyskoczę obadać pakerów do kwietnia jeszcze dużo czasu, także sie okaze

11

Odp: MP 2007 u mnie w miescie !

widze ze sie rozwinol temacik na mój temat.Fajnie chłopaki ze wogule wiecie ze jest ktoś taki na forum jak ja moze sie niewypowiadam za często ale czytam wasze posty codziennieacha ja nietwierdze ze mieszkam w super miescie ale byłem w Białymstoku kidys i widziałem to na oczy co sie tam dzieje i w porownbaniu z moim malym miasteczkiem(20tys)to umnie jest o wiele wiecej kultury i nowoczesności niz w księstwie kononowicza(bez urazy)

12

Odp: MP 2007 u mnie w miescie !

Nie no, powinniście sie cieszyć z reklamy Kononowicza.
Ja kiedyś myslalem, ze Białystok to na jakiś kresach wschodnich lezy, a tu popatrz, w Polsce... /Bobek, ja o Ciebie pamietam.
pamiętam o wszystkich wrednych ludziach z forum /

13

Odp: MP 2007 u mnie w miescie !

0drazu wredny ja jestem poprostu szczery..........ze do bólu to swoja droga

14

Odp: MP 2007 u mnie w miescie !

Ja mam zamiar jechac, ale musze sobie załatwić specjalna wejsciowke, zebym mógł robić foty i filmy na całym obiekcie ...

15

Odp: MP 2007 u mnie w miescie !

ja jednak nie jade, bez sensu wydawać 6 dych za oglądanie chlopow, obejrzę relacje na żywo w tv %)

16

Odp: MP 2007 u mnie w miescie !

http://www.itvc.pl/?link:transmisja_online

17

Odp: MP 2007 u mnie w miescie !

Jak macie jakas możliwość to sprobujcie zgrać ta relacje na kompa, chętnie ja wezmę i sie wstawi na stronke !

18

Odp: MP 2007 u mnie w miescie !

Piotrkowicz pozamiatał

19

Odp: MP 2007 u mnie w miescie !

Kurfa nie mialem jak pojsc... ma ktoś moze jakieś fotki lub filmy ?