Temat: Zywiec - Woda Smakowa

Czy ma ktoś jakiejolwiek informacje na temat wody mineralnej Zywiec-Smako Lyk ?? Jest ona wyjątkowo dobra i zastanawiało mnie czy moze ona zastąpić zwykla mineralke.
Jest tylko jedno pytanie.
Na etykiecie pisze iz jest to Napoj na naturalnej wodzie źródlanej , czy w zwiazku z tym ze jest to napoj zawiera węglowodany i konserwanty?? Na etykiecie informacji (o np.
kalorycznosci) nie ma podanych, a w necie nie mogę nic znalezc.
Pomozcie.

2

Odp: Zywiec - Woda Smakowa

Przyjrzyj sie czy jest to woda zrodlana czy mineralna, bo skoro oparta na źródlanej to chyba tam gips sypali i inne syfy jak w bonaqwie zeby ja wzbogacic.
Lepiej kupić normalna wode mineralna jakas ustronianke, muszyniankę czy naleczowianke.

3

Odp: Zywiec - Woda Smakowa

Woda jest zrodlana.
Ale dziwie sie, bo Zywiec to rankingowo najlepsza marka w Polsce.
Zywiec jest tylko zrodlany.
Mineralnego nie ma.

4

Odp: Zywiec - Woda Smakowa

No to do dpy bo zamiast wlewać w siebie minerały to będziesz je wyplukiwal, szczególnie jak pije sie po 3-5l dziennie.

5

Odp: Zywiec - Woda Smakowa

yaril zrodlana woda tez zawiera minerały a w wodach niema az tyle tych minerałów zeby sie zbytnio przejmować każdy cwiczacu powinien stale zażywać kompleksy witaminiwo mineralne na ich uzupelnienie.

6

Odp: Zywiec - Woda Smakowa

Ale ma ich zamalo i wyplukuje minerały z organizmu.
Tak jakbys pil wode destylowana tylko z mniejszym skutkiem.

7

Odp: Zywiec - Woda Smakowa

Jak lubisz to pij nie zaszkodzi !!

8 (edytowany przez MarekL 2016-10-17 16:34)

Odp: Zywiec - Woda Smakowa

Jeżeli Ci woda smakuje to możesz ją pić, na pewno Ci nie zaszkodzi. Ja czasami też lubię się napić wody smakowej, jednak na trening polecałbym Ci brać zwykłą wodę mineralną. Woda smakowa na pewno jest słodsza od zwykłej wody mineralnej. Ja na trening zawsze mam 1.5l wody mineralnej Żywiec Zdrój ze spozywczo.pl , najlepsza podczas wysiłku jest zwykła woda mineralna niegazowana. Ogólnie pijam taką wodę.