Temat: Cyklik

kiedyś zrobiłem fajny cykl z deki, metki i winstrolu: najpierw metka start od 2 tab. dziennie przez tydzien(5 mg tabsy) potem co tydzień zwiększałem do 4 na dzien. następnie dodałem Dekę (normy te butelki po 200) ale brałem 1 tygodniowo przez 6 tygodni bo mialem tylko 3 butelki. W czwartym tygodniu dodałem wino (mialem 15 strzalow po 25 depot mleczko) brałem 3 strzaly w tygodniu przez 5 tygodni. Po skończeniu sie wina ciagnolem jeszcze na metce przez 3 tygodnie powoli zmniejszając dawkę do pol tabletki dziennie.
Caly czs łykałem aminokwasy nie roz., gainer 1x dziennie, bialko ser.3x dziennie i glutaminę 3 x dziennie. Po zakonczeniu cyklu wskoczyłem na kreatynę z hmb + reszta odrzywek jak wczesniej.
Wierzcie czy nie robiłem kilo w tydzień bez zadnego zatrzymania wody albo narostu tluszczu.
Co sadzicie o cyklu? Bo widze ze deka jest krytykowana w malych ilosciach a ja wziolem jej mało a efekty byly zajebiste w polaczeniu z innymi srodkami.

2

Odp: Cyklik

Deca win i metka ładne polaczenie do tego odzywki , przyrosty gwarantowane , ładnie ładnie , tylko ile kasy trzeba miec zeby sobie pozwolić na tak dlugi cykl , ja mogę sobie narazie pomazyc :?

3

Odp: Cyklik

MenendezCharest to ile przybylo ci tego miechaż?
utzymales to?
mało deki miales;

4

Odp: Cyklik

wątpię ze to utrzymałeś a jeśli nawet to zobacz swoje serce na usg i odliczaj latka do kaplicy.
Bo to tez jest miesien . chciałbym cie zobaczyć za dwa lata jak będziesz potrzebował kol albo windy zeby wejsc na 1 pietro.

5

Odp: Cyklik

aniaPL przesadzasz to po pierwsze !!
po drugie komentujemy tu dece ,jezeli ktoś proponuje sam tez środek bez dodatkow ;
ty zapodałeś to z winkiem i metka wiec miales przyrosty,juz niemowie o supłach które są zajebscie ważne na cyklu , w sumie ile miales tych strzalow deci ?
odblokowałeś sie ? cłom i reszta ustrojstwa ?

ja se planuje juz cyklik na jesien ... eh...marze sobie juz ;l;; winko+metka+parabolan
albo testo prolo + metka
w każdym razie mam 2 opcje ;p albo wielka masa w tym roku , albo suche całkowicie mięśnie ; raczej mnie interesuje wielka masa chce ważyć kolo setki przez zimę ; potem rzezba surę no i winko surę
pozdrawiam

6

Odp: Cyklik

poszło mi 7 kilo. Mialem Dekę grecka normy butelki po 2 mil a dawałem setkę na tydzień a metka ciagnolem jeszcze przez 3 tygodnie po pol tabletki dziennie i przez to nie mialem zadnych spadkow. Z tym ze koniec maja skończyłem cykl a koniec czerwca musialem przerwać treningi az do zeszłego miesiaca. Wiec nie mogę powiedzieć jakkie mialem spadki bo nie ćwiczyłem no i jescze druga sprawa ze miecha jechałem na kreatynie i hmb. W każdym razie z 39 cm w biku skoczyłem na dobre 43 cm miezone nie napompowane. Prucz suplementów i 5 posilkow dziennie nie stosowałem diety ale nie zatrzymało mi w ogole wody a wiem co to oznacz bo robilemkiedys cykle z omka. No i jeszcze jedno spostrzezenie na samych odrzywkach (bialko+gainer+amino+glutamina+kreatyna+hmb) osiągałem lepsze efekty niz na cyklu z samej metki po 6 tabletek dziennie.
Dzisiaj gdybym chciał coś sobie zapodać to jeszcze raz byly by to deka+wino+metka. Tyle ze wino w tabletkach bo strzaly to jest kosa mięśnie sie tak pompują ze podczas treningu na masę gdzie wykonywałem 3 serie po 6 pow. w ostatniej seri moglem wykonać tylko 3 bo mięśnie mialem juz tak nadmuchane ze paliły jak cholera. Po przejsciu 8 metrow łydki tak mnie paliły ze musialem chwile odpoczac.
A i jeszcze jedno nigdy nie brałem nic na pobudzanie po cyklu

7

Odp: Cyklik

heheh wiem ;p winko pali ;p sam brałem ale winka tez mało miales ;p sle widze ze masz predyspozycje do koksu jeżeli winko az tak ci pompuje mięso to znaczy ze masz zajebisteprzyswajanie koksu

co do odbloku...ja sie nauczyłem ze po każdym cyklu,nawet malym trza sie odblokowac...niezrobiles tego niewiem jakie są następstwa ale hyba takie, ze na suchara bedzie ciezko szlo jak holera pozdrawiam ;

8

Odp: Cyklik

następstwa po odbloku są takie, ze zanim w organizmie nastąpi regulacja hormonalna, zostanie z Ciebie wior bez miesni.
LOL

9

Odp: Cyklik

te pol tabletki metki to jakas nienormalna skrajnosc.....

10

Odp: Cyklik

ta ; to juz jest przesada ^^

11

Odp: Cyklik

Ja tam sie nie dziwie o watrobe trzeba dbać 8)

Odp: Cyklik

Zakladajac, ze w jednej tablecie mety jest 5mg substancji czynnej (co rzadko sie zdarza) to biorąc polowe tej dawki... to śmiech na sali.

13

Odp: Cyklik

ta...ludzie jak sie za koksy bierzecie to musicie sie liczyć z jakimiś ubytkami,nawet minimalnymi,jezeli oczywiście chcecie miec jakieś efekty...natomiast jeżeli będziecie az do tego stopnia przesadzac z tym wszystkim to lepjej se qrde dietę bardziej dopracujcie ... XD

14

Odp: Cyklik

Jaka meta jest najlepsza waszym zdanie ?? Tak z ciekawości pytam 8)

15

Odp: Cyklik

a co kusi??
rusak rox big_smile