26

Odp: Patrzcie co znalazlem dzisiaj na silowni !

Taaa.sympatyczny... a on stal i myślał jakby cie tu wy***** /

27

Odp: Patrzcie co znalazlem dzisiaj na silowni !

107053:date nie, 11 lut 2007 - 20:42:name Ferm1n) ''(Ferm1n @ nie, 11 lut 2007 - 20:42) snapback107053/snapback ''!Taaa.sympatyczny... a on stal i myślał jakby cie tu wy***** /Heh ja tez tak mysle chciał ci przeszkodzić w cwiczeniach //:-D :-D musisz mu za to dojebać najlepiej zrob z niego kalekę (zart) /

28

Odp: Patrzcie co znalazlem dzisiaj na silowni !

ja bym tam mu jebnął hantlem jakimś ewentualnie zaczął mu sprzedawać karnety na siłownie bo jak chce chodzić do Ciebie to niech płaci

29

Odp: Patrzcie co znalazlem dzisiaj na silowni !

a ja bym go jednak na Twoim miejscu oswoil! Przynajmnije bedzie Ci siłki pilnował //:-D :-D /

30

Odp: Patrzcie co znalazlem dzisiaj na silowni !

Ale z was brutale.
Nic mi w sumie nie robi to po co mam go zabic.
'' ''!Taaa.sympatyczny... a on stal i myślał jakby cie tu wy***** Potraktuje to jako komplement opiewający moja nadludzka urode.

31

Odp: Patrzcie co znalazlem dzisiaj na silowni !

Hehe możesz bardziej podkreślić swoja urode przyciskając sie sztanga podczas wyciskania .Tez kiedyś rzuciłem hantlem w szczura na siłowni i w polowie lotu tegoż hantla pomyślałem sobie kto bedzie czyścił sprzęt z flackow //:-D :-D Dobrze ze bydle było szybkie //:-D :-D /

32

Odp: Patrzcie co znalazlem dzisiaj na silowni !

ja bym wystrugał kusze albo luk i zapolował na niego o wschodzie słońca

33

Odp: Patrzcie co znalazlem dzisiaj na silowni !

107095:date pon, 12 lut 2007 - 02:01:name xXxRoxannexXx) ''(xXxRoxannexXx @ pon, 12 lut 2007 - 02:01) snapback107095/snapback ''!ja bym wystrugał kusze albo luk i zapolował na niego o wschodzie sloncahhe SS ma kolta to nie bedzie potrzebny luk /

34

Odp: Patrzcie co znalazlem dzisiaj na silowni !

SS poruszam znowu temat //:-D :-D co z tymi zwierzakami w twojej pace ?

35

Odp: Patrzcie co znalazlem dzisiaj na silowni !

Na razie nic sie nie dzieje.

36

Odp: Patrzcie co znalazlem dzisiaj na silowni !

Szeryfie, z tymi szczurami to uważaj.
Ja kiedyś miałem niezłą przygodę. Gorące polskie lato.
Centrum Warszawy.
Wyskoczyłem sobie do fryzjerka.
Niestety była kolejka więc postanowiłem zaczekać na zewnątrz w cieniu.
Stoję sobie, stoję, a tu kątem oka widzę jakiś ruch.
Patrzę, a tam z takiej kraty, co czasami na chodnikach się znajdują, wyłazi szczurzysko.
Brudne, ślepić zaropićłe, sierść posklejana i idzie w moją stronę. Myślę sobie, że zaraz wlezie do tego zakładu fryzjerskiego (no bo lato w pełni, 4 st.
na dworze i drzwi otwarte szeroko). No to ja mu tup tup nogą... a ten skur*** jeba*** skoczył na mnie na wysokość kolana z rozdziawioną paszczą, sycząc i prychając.
Dzięki Bogu zdążyłem odskoczyć w tył, bo jak by mnie zajechał ząbkami, to przeje***. Spodenki miałem krotkie, to ostry dyżur i 3 bolesnych szotow w brzuszek.
Nie zdawałem sobie sprawę, że te bydlaki tak wysoko skaczą. Po namyśle stwierdziłem, że musiał być jakiś chory, albo upał wywołał u niego taką agresję. Nie wiem.

37

Odp: Patrzcie co znalazlem dzisiaj na silowni !

O taaaa :blink: przygoda niezla : ja bym darł ryja i uciakal tak daleko az bym padł ze zmeczenia

38

Odp: Patrzcie co znalazlem dzisiaj na silowni !

u mnie kiedyś szczury zagryzły w nocy psa

39

Odp: Patrzcie co znalazlem dzisiaj na silowni !

Szczury psaż????????????? :blink: o matko i corko! To chyba ratlerek był /

40

Odp: Patrzcie co znalazlem dzisiaj na silowni !

szczury psa omg ale podobno szczury są bardzo agresywne i niebezpieczne jak są wygłodzone

41

Odp: Patrzcie co znalazlem dzisiaj na silowni !

Moje są sympatyczne póki co.

42

Odp: Patrzcie co znalazlem dzisiaj na silowni !

słuchajcie ja mieszkam na wsi //:-D :-D i raz do psa budy wlazły szczury : spal w zimie na dworze przez tydzień ale jakoś wrócił do domu heh obecnie nie zyje sąsiad mi udusił :blink: a u kumpla w stodole czy gdziestam byly i przeciął szpadlem na pol jednego : myslalemz e sie pozygam

43

Odp: Patrzcie co znalazlem dzisiaj na silowni !

ja jak z moim kumplem czyściliśmy wozkownie w bloku pod silownie to lezala sobie jakas tam opona podnosimy ja a pod nią lezy na wpół rozłożony kot i setki czerwonych robakow go jadlo i w tym momencie juz wiedzieliśmy skąd w tym pomieszczeniu cala armia tlustych moch!! to było mocne przezycie feeee

44

Odp: Patrzcie co znalazlem dzisiaj na silowni !

to był doberman

45

Odp: Patrzcie co znalazlem dzisiaj na silowni !

tak już jest w tej Polsce