1

Temat: dawkowanie deki

witam mam mala prozbe rozpisał by mi ktoś dawkowanie deki a najlepiej kto juz ja brał bo mój kumpel chce sobie kupić Dekę i jak ma ja dawkowac  tak zeby byly nawet dobre przyrosty.To bedzie jego 4 cykl 1cykl sama meta 2 sama oma 3 oma,meta jego staż ponad 2 lata waga 85kg zguty dzieki za wypowiedzi

2

Odp: dawkowanie deki

1-1 200mg e5d

3

Odp: dawkowanie deki

i cya kutasek

4

Odp: dawkowanie deki

to czyli ta Dekę walić poniedzialek 200mg i pićtek 200mg i tak caly czas w te dni do końca cyklu

5

Odp: dawkowanie deki

a wiesz co robi deka ze zwodem? bo warto sie dowiedzieć

6

Odp: dawkowanie deki

dece najlepiej łączyć z teściem i trzeba sie odblokować bo na samej są klopoty ze wzwodem

7

Odp: dawkowanie deki

wiem jest juz kupione pare paczek tescia prolki i 24 tab.
clomidu starczy

8

Odp: dawkowanie deki

to czyli ta Dekę mozna brac w poniedzialek 200mg i w pićtek 200mg a tescia    poniedzialek 200mg i czwartek 200mg i w te dni do końca cyklu tak powinno byc dobrze czy coś zmienić

9

Odp: dawkowanie deki

1-1 deka 200mg co 7 dni ( chodź lepiej co 5 dni )1-11 prolo 200mg co 5 dnii kup jakiś antyestrogen ( Nolvadex/Tamoxifen ) tak na wszelki wypadek

10

Odp: dawkowanie deki

foger98 mi chodzi czy mozna tak brac w te dni caly czas poniedzialek 200mg deki i 200mg tescia i czwartek 200mg tescia pićtek 200mg deki czy bedzie lepiej jak odliczać normalnie co 5 dni

11

Odp: dawkowanie deki

odliczać normalnie co 5 dni, zeby brac w stalych odstępach czasowych bo ma to wpływ na stabilność stezenia a ono jest ważne

12

Odp: dawkowanie deki

a ztym teściem jak juz jest napisane to tez sie spytam lepiej jak co 4 dni 200mg bic

13

Odp: dawkowanie deki

bij 2 co 5 dni albo 1 co 2-3 dni

14

Odp: dawkowanie deki

to tesc wyjdzie razem z deka

15

Odp: dawkowanie deki

to wbijesz do jednego shota albo zrobisz shoty osobno w dwa mięśnie i po klopocie

16

Odp: dawkowanie deki

foger98 a powiec mi coś jeszcze czy mozna brac Dekę po terminie bo ten kumpel so kupił Dekę ale jest wazna do 10,2007roku a w bil juz w siebie pare ampułek we wrzesniu i co teraz beda jeszcze jakieś przyrosty

17

Odp: dawkowanie deki

nie mam pojecia czy to ma jakiś wpływ na dzialanie/szkodliwosc substancji

18

Odp: dawkowanie deki

każdy lek ma zanizona date ważności z tabsami trza uważać bo rozne jaja tam sie rozkladaja  po terminie w najlepszym wypadku SRACZKA ,z sokiem do roku mozna smialo walić

19

Odp: dawkowanie deki

to mówisz AngelineBlid bez problemu powinno byc