Temat: Prosze o rozpiske...

Wiec mam 300maty,paczke prolki i omki,paczke cloma(nie za malo?) i mysle jeszcze czy niekupic jakiegoś gainera.
jak uwazacie?Czekam na rozważne odpowiedzi,ktore odpowiedzą na moje pytanko. B) /

2

Odp: Prosze o rozpiske...

rozważnie było by podac wiek i staz!!

3

Odp: Prosze o rozpiske...

Mam 19lat 72kg 173cm 37,5cm bic.
staż ok 3latka

4

Odp: Prosze o rozpiske...

pierwszy cykl?

5

Odp: Prosze o rozpiske...

popatrz sie na jego wage, ja to bym sie pytał czy chociaż odzywki brał %)

6

Odp: Prosze o rozpiske...

nie ma znaczenia ,moze choroba,przerwa przyczyn spadków jest kilka ja potrafię przy kilku nie dogodnościach zlecieć z waga 7,8 kilo w w dwa miesiące /

7

Odp: Prosze o rozpiske...

przy tych statsach to max 2 tab mety... 3on2off

8

Odp: Prosze o rozpiske...

Po pierwsze 300tabsow mety to za dużo cykl z meta powinien trwać nie wiecej niz 6 tygodni wiec 1 tabsow wystarczy co do omy to dokup sobie 2 opakowania i 1 tescia na zakonczenie laduj sie kreatyna BCAA dla podtrzymania wyników no i dieta wazna także jest jak umiejętnie wykorzystasz wszystko będziesz zadowolony z efektu...

9

Odp: Prosze o rozpiske...

dlaczego 2 opakowania omki i 1 prolki ? %-)

10

Odp: Prosze o rozpiske...

powiem tak oma to wielkie gowno.
Jest mocniejsza od tescia wiec na poczatek walnie mniejsza dawkę (czyli tescia)a następnie po skończeniu tescia przejdzie na ome zeby od żaru nie robić hard kora z organizmem powoli stopniowo a do celu nie od razu Krakow zbudowano (zaczyna sie od malych dawek)

11

Odp: Prosze o rozpiske...

97489:date wto, 05 gru 2006 - 08:42:name xXxDirkxXx) ''(xXxDirkxXx @ wto, 05 gru 2006 - 08:42) snapback97489/snapback ''!powiem tak oma to wielkie gowno.
Jest mocniejsza od tescia wiec na poczatek walnie mniejsza dawkę (czyli tescia)a następnie po skończeniu tescia przejdzie na ome zeby od żaru nie robić hard kora z organizmem powoli stopniowo a do celu nie od razu Krakow zbudowano (zaczyna sie od malych dawek) //huh.gif :huh: huh.gif janek opanuj sie co ty piszesz??

12

Odp: Prosze o rozpiske...

zajrzyj prawdzie w oczy każdy zawodowy kulturysta mówi tak.
Ci co nie maja pojecia cóż to znaczy "oma" niech lepiej nie biorą sie za to...

13

Odp: Prosze o rozpiske...

buehehhea co to omnadren to nie testosteron ?

14

Odp: Prosze o rozpiske...

xXxDirkxXx - typie wiesz myślałem ze to ja sie musze jeszcze douczyć ale czytając twoje posty czuje sie wszechwiedzący roll /

15

Odp: Prosze o rozpiske...

eryk ty masz podpisana umowe z NFZ z jak ? %-)

16

Odp: Prosze o rozpiske...

Eric dołączam sie do emond-Nz i robę buehehehe.
Niestety wypisujesz brednie.

17

Odp: Prosze o rozpiske...

97538:date śro, 06 gru 2006 - 09:54:name xXxDirkxXx) ''(xXxDirkxXx @ śro, 06 gru 2006 - 09:54) snapback97538/snapback ''!zajrzyj prawdzie w oczy każdy zawodowy kulturysta mówi tak.
Ci co nie mają pojęcia cóż to znaczy "oma" niech lepiej nie biorą się za to...ja jestem innego zdania jak omo ladujesz raz na tydzień to zobacz ile mg enanu ma i jaka bedzie kumulacja bo prop nie odgrywa zadnej roli inna sprawa jak omo co 2,3 dni a przy enanie w dawce 25 na tydzień jest mocniejszy jak Twoje omo pozatym testo test i wszystko jest uzaleznione od dawki i częstotliwości dawkowania no ale zawodowcem nie jestem Ci sami zawodowcy mówią ze nie wiedza co to saa