Temat: Gainer TREC ... czy to jes dobre??

WitamCwicze na własnej siłowni od 5 miesiecy, wczesniej nic nie bralenm tylko dieta i napuj energetyczny.
znalazłem na allegro dość ciekawy zestaw suplementów a mianowicie:
TREC MAGNUM 8 4 kg + KREATYNA 400g+DEKSTROZA 500gjest to na aukcji:- 'ludek' -i mam takie pytanie, czy te odzywki są dobre i skuteczne?? Zanim je kupie chciałbym przeczytać jakas fachowa ocene.
Prosze o pomoc czytałem kiedyś czxarna listę odzywek i tej tam nie znalazlem...

2

Odp: Gainer TREC ... czy to jes dobre??

To jest dla dzieci cukier puder to powinni wziasc wycofac, za ta kasę to dostaniesz 3kg gainera sports one, i 270g kreatyny alkalyn i to nie są byle jakie firmy wystarczy sobie poczytac.

3

Odp: Gainer TREC ... czy to jes dobre??

Kisiel a widziałeś badania na zawartość bialka 100% whey i bio iso, masakra, na forum animal tez juz jest o tym post

4

Odp: Gainer TREC ... czy to jes dobre??

wrzuć gdzieś linka w dziale odzywek do tych badan

5

Odp: Gainer TREC ... czy to jes dobre??

widziałem te badania tutaj link http://bb-b.pl/10229-10233.pfd , nie wiem czy to ma byc podstęp jakiś z sfd czy prawda na animalu beda sprawdzać to zobaczcie ze nie ma nr partii w badaniach na SO, ja tam nie mialem nic do tych odzywek bialko było ok, ale troche czuc ze za slodkie, ale nie chce mi sie wierzyc co do treca, pare lat temu tez robili testy na sfd i wyszlo im ze ostrowia ma najwiecej bialka jak podaje producent to albo robią waly za kasę ktora musi płacić właściciel sklepu na sfd, albo maja racje, na testach pisze ze producent Syntrax a bialko pro longatum, syntrax takiego bialka nie produkuje tylko biogenix tylko przy tym bialku dali całkowite informacje pochodzące z opakowania, a co z reszta np elitę whey protein ktoś na to narzeka ?? ja nie spotkałem sie z taka osoba a na pewno trec nie jest lepszy od tego bialka, na mnie produkty ze SO działały wiec niech sobie pisza co chcą bynajmniej bialko z biogenixa pro longatum jest ok, jak rozmawiałem z konumentami tego bialka to je chwalili ze jest dobre w stosunku do ceny.