1

Temat: methandienone + omnadren 250

Witam mój kolega z którym chodze na siłowni zakupił sobie
methandienone (2 opakowania po 100tab) + omnadren 25 ( 3 opakowania po 5 strzalow w jednym )
Co o tym sadzicie?? chciał mnie to na namówić ale jakoś nie wiem zobaczę co z nim sie stanie po tym.

2

Odp: methandienone + omnadren 250

prosty cykl z metki i omki.
Po tej omce nabije sie woda i tyle...

3

Odp: methandienone + omnadren 250

spuchnie big_smile

4

Odp: methandienone + omnadren 250

methandienone dobra metka szybko whcodzi wiem bo podjadam

5

Odp: methandienone + omnadren 250

Nadmuchany kotlet big_smile

6

Odp: methandienone + omnadren 250

ta metkę bym wziął ale omy nigdy radze mu to sprzedac i kupić coś innego chyba ze chce zeby mu wszystko spłynęło jak z mojego kumpla

7

Odp: methandienone + omnadren 250

A ja cztalem ze niektórzy sie tu wypowiadali dobrze na temat omki.
A wiec jak to jest napuchnie sie jak swinia i spłynie wszystko co po niej przyszło bezwzgledu na odblokowanie, diete, i odzywki ????

8

Odp: methandienone + omnadren 250

mozna zmniejszyć nawodnienie ( cynk , dieta etc)

9

Odp: methandienone + omnadren 250

Fearumy1988 zmniejszając nawodnienie porzez dietye i cynk zmniejszymy nawodnienie.
Dzieki temu beda mniejsze spadki czy jak? Chodzi mi o to czy to co sie nabierze na omce to zleci znas, czy dzieki cynkowi i diecie większość zatrzymamy?

10

Odp: methandienone + omnadren 250

Chodzi to o to zeby nie łapać nadmiernej ilość wody podczas cyklu.
Po co pompować sie woda i tluszczem to nie ma wiekszego sensu.Nie uważam zeby omka byla az tak zlym srodkiem.
Poprostu wielu z nas nie umie jej stosować lub mozna tez innaczej to określić ze nie ma pojecia o diecie i rozpisywaniu cykli.
Owszem omka ciągnie wode jak nie wiem co i raczej dla gosci takich jak ja nie nadaje sie do uzycia ( czytaj : gruby chłop ) . Ale weźmy np.
chuderlaka który zawsze wyglada szczupło dla niego to wymarzony srodek.

11

Odp: methandienone + omnadren 250

pomoże to utrzymać jakas czesc wiecej bo nie którzy biorą i spadków za dużych nie ma, mozna połączyć jeszcze z innym środkiem na sucha masę winem, deka ale to nie jest powiedziane i trzeba troche sie znac, ja i tak jestem przeciwko omie

12

Odp: methandienone + omnadren 250

Omka to poprostu testosteron i ma wady i zalety testosteronu.
Z tego co wiem ludzie mocno na niej puchną bo biorą jej za dużo np.
2-3 amp.
czyli 500mg-750mg --- to strasznie duzo.
mój dostawca twierdzi, ze dobrze do omki brac Proviron bo eliminuje troche puchniecie , zwieksza potencjał testy i zmniejsza spadki po cyklu.
właśnie planuje cykl 8 tyg 250mg c5d na samej omce/sustanonie z provironem i nolvadexem na zakonczenie.
Jako, ze jestem strasznym chudzielcem powinien sie sprawdzic, nooo... ale zobaczymy po fakcie.

13

Odp: methandienone + omnadren 250

nie wiem ale tego polaczenia nie wziął bym jestem ciekaw jakie efekty a wogule spadki napisz jak skończysz to brac jestem bardzo ciekaw

14

Odp: methandienone + omnadren 250

siema wczoraj właśnie zacząłem kuracje z omki i deci i chciałbym sie dowiedzieć od tych co brali omke czy u nich tez wystąpił bol mięśnia w który została wstrzyknieta sobstancja.jezeli możecie to napiszcie bo omke wziąłem wczoraj 1 strzal i tak mnie dzisiaj napie.... udo ze ledwo chodze... oco w tym chodzi a i jeszcze troche spochlo...dzisiaj mam strzal z deci i niewiem czy sam sobie wstrzyknąć bo moze wczoraj coś spieprzyłem i dlatego mnie tak boli

15

Odp: methandienone + omnadren 250

Zalety omy Kup sobie jakas masc na obrzęki (np.
Aescin - ok.
17 zl w aptece) i smaruj kilka razy dziennie.

16

Odp: methandienone + omnadren 250

i co bul ustąpi a znalazłem w domu ALTACET w zelu moze byc to

17

Odp: methandienone + omnadren 250

Dzieki za odp. Kolega wczoraj wziol omke i od wczoraj tez bierze metke.
beegiwulu nie boj sie nie tylko ciebie boli , on wziol w dupę i teraz nie moze siedzieć big_smile hehe
Ja sie zastanowię nad tym wszytkim moze sam to wezmę

18

Odp: methandienone + omnadren 250

remigiusz, są mniej bolesne srodki

BOLCK: Altacet sie nie nada. Za slaby. Poza tym on raczej jest na kontuzje stawow. Siniaki i opuchlizna sie nie wchlonie. Kup to co ci wyzej napisale. Lekarze przepisuja to nawet na obrzęki przy zlamaniach. Super sprawa, ale capi niemiłosiernie

19

Odp: methandienone + omnadren 250

Ze boli to mi nie przeszkadza, a to ze boli to jest w pelni normalne czy co znaczy ze coś troche zle zostało wbite czy jak?? chciałbym sie tez spytać po jakim czacie powinno byc widać efektry po tych dwóch rzeczach

20

Odp: methandienone + omnadren 250

Moim zdaniem to dobre polaczenie a jak bedzie trzymał dietę i bedzie nadal ćwiczył to az tak dużo mu nie spadnie

21

Odp: methandienone + omnadren 250

ja zacząłem kuracje z 1 deci 1 omki 1 wina i 5 mety dece zapodaje jutro jak dlamnie wystarczy spokojnie sila masa zezba to jest to ;d;d a do bólu powoli sie przyzwyczajam tylko teraz mam jakiś mętlik w glowie i troche mnie napier.... baniak to pewnie od koksu bo dawno sie tak nieczulem.. a i jeszcze podpowidz dla palacych szlugi doradzam podczas kuracji rzucić masa niesamowita na poczatku roku zucilem i było git puzniej znowu zacząłem palic a teraz od soboty znowu niepale wiec mysle ze pare dodatkowych kg wpadnie bonusowo

22

Odp: methandienone + omnadren 250

Jak sie tak was naczytałem to chyba pomysle ze sobie to kupie. Czyli 3 paczki omki i 2 paczki metki.
chciałbym to wzioasc --- Pierwsze 5 tyg tylko pojedynczy strzal nastepne 5 tyg podwuje strzealy omki co 7 dni. A metka 5 tab dziennie ( 2 rano do sniadania , 2 do jedzenia przed silownia i 1 do kolacji oczywiście wszytko o tej samej porze )
Wziolbym do tego SERWATKE BIALKOWA 4,5 ( Bo juz sobie zamówiłem ) Oto link http://allegro.pl/show_item.php?item 68430387 http://allegro.pl/show_item.php?item 68430387
Jak by ktoś mógł napisać jak brac ta serwatke bo tam w opisie nigdzie nie pisze. Prosze o odp

23

Odp: methandienone + omnadren 250

widać nic ludzie nie czytają dobrze zes kupił ta serwatke teraz możesz zrobić dobry uczynek i wysypać ja do kibla no chyba ze wolisz ja wziąć i sam siedzieć n kiblu caly dzien twój wybor.
człowieku to jest 70% laktozy ktora nie jest trawiona

24

Odp: methandienone + omnadren 250

Jak sie tak was naczytałem to chyba pomysle ze sobie to kupie. Czyli 3 paczki omki i 2 paczki metki.
chciałbym to wzioasc ---> Pierwsze 5 tyg tylko pojedynczy strzal nastepne 5 tyg podwuje strzealy omki co 7 dni. A metka 5 tab dziennie ( 2 rano do sniadania , 2 do jedzenia przed silownia i 1 do kolacji oczywiście wszytko o tej samej porze )
Wziolbym do tego SERWATKE BIALKOWA 4,5 ( Bo juz sobie zamówiłem ) Oto link http://allegro.pl/show_item.php?item 68430387 http://allegro.pl/show_item.php?item 68430387
Jak by ktoś mógł napisać jak brac ta serwatke bo tam w opisie nigdzie nie pisze. Prosze o odp

hahha powodzenia nietylko z rospiska tej mety ale i z ta serwatka

25

Odp: methandienone + omnadren 250

ZRYWONET --- właśnie to zaproponował mój zdolny sąsiad zebysmy to kupili powiedział ze to dobre ze czytał : Wiec kapa ale to tylko 2 zl wiec olać

Piórek-95 --- jeśli jest coś nie tak z braniem tej mety to poprostu napisz jak powinno sie ja brac