1

Temat: Dieta dla 70-kilowego nastolatka!POMOCY!!!

witammam 180cm wzrostu!i tylko ok 70kg agi!na brzuchu widać krate i nie posiadam uciążliwej tkanki tluszczowej!mimo tego chciałbym przytyć troche na mase!przydaloby sie troche wiecej miesni!prosze was o pomoc!nie mam mozliwosci chodzenia na silownie!mam w domu hantle a 2 razy/tydzien chodze na 1,5godz, basenu!!!staram sie ćwiczyć na tym co mam i jak tylko mogę tj robie pompki i roznego rodzaju cwiczenia hantlamiprosilbym wykwalifikowanych użytkowników posiadajacych wieksze doswiadczenie opomoc  ej sprawie!!!czy mam kupić jakieś odzywki typu bialko itp??z gory dziekuje za poswiecony mi czaspozdrawiam

2

Odp: Dieta dla 70-kilowego nastolatka!POMOCY!!!

Podaj wzrost, wage, wiek, ile razy w tygodniu trenujesz na silowni,z jaka intensywnością (mala, srednia, duza), ile trwa ten trening.To samo odnośnie treningu aerobowego (nawet pilka, basen...) ilerazy w tygodniu, po ie minut i z jaka intensywnoscia.
jaki masz typbudowy ?  chuderlak wyzylowany, budow atletyczna, grubasek ?

3

Odp: Dieta dla 70-kilowego nastolatka!POMOCY!!!

wiec mam 180cm wzrostu 7 kg wagi trenuje w domu hantlami(wiem ze niemożliwe jest osiagniece sylwetki mistrza polski w kulturystyce ale chciaem przybrać troche masytrenuje ze srednia/mala intensywnością trening trwa ok godzinytrenuje 2 razy w tygodniu na basenie po 1,5godziny i biegam jak jest pogoda ok 5kmmoja budowa jest raczej atletyczna(widac krate na brzuchu nie mam problemów z tkanka tluszczowa)

4

Odp: Dieta dla 70-kilowego nastolatka!POMOCY!!!

wiek i ilość razy treningu na hantlach w domu

5

Odp: Dieta dla 70-kilowego nastolatka!POMOCY!!!

ale chcesz poprostu przybrać na masie czy chodzi Ci o same poprostu wieksze mięśnie ?

6

Odp: Dieta dla 70-kilowego nastolatka!POMOCY!!!

mam 19 lat tak jak juz pisałem wyzejchcialbym uzyskać efekt wiekszych miesni bez zbytniego powiekszenia tkanki tluszczowejmam widoczne dobrze mięśnie i to chciałbym zatrzymactrenuje z hantlami codziennie na inne partiepozdrawiam i czekam na odpowiedzi

7

Odp: Dieta dla 70-kilowego nastolatka!POMOCY!!!

wychodzi około 3800kcal na masę http://apz.pl/poradnia.php?p diet&q pdietspor&dieta 3800ale zastanawiają mnie te codzienne treningi po 2h... i niby kazda grupa pojedynczo...

8

Odp: Dieta dla 70-kilowego nastolatka!POMOCY!!!

dzieki za poradyjezeli ma ktoś jeszcze jakieś porady to prosze pisacdziekuje bardzo za pomocpozdrawiam