1

Temat: Co spoteguje dzialanie hmb mega caps???

Witam.Mam propblem.Co moye ywieksyzc efektz stosowania hmb__Moye jakas kreatynaż?Waze 9 kg i mam 167 cm wzostu i musze zamienić tłuszczyk na miesien.Co poradzcie??

2

Odp: Co spoteguje dzialanie hmb mega caps???

czy ktoś mi pomoze???

3

Odp: Co spoteguje dzialanie hmb mega caps???

dogadajmy sie filipie jesteś poczatkujacy wiec kilka wyjasnien ! po pierwsze nie ma srodka który zamienia tuszcz na miesniec ! druga sprawa pewnie pod tm tluszczem mało mięśnia masz czyli jeśli chcesz wglądać dobrze to narazie sie nie przejmuj tuszczem zrob tylko niewielka redukcje i pakuj na masę a później spal tuszcz no chba tak robią kulturyści a jak chcesz poporstu spalić fat to godiznka biegania dziennie plus jakiś supl nie wiem ile masz lat moze thermal?

4

Odp: Co spoteguje dzialanie hmb mega caps???

Anibal1989 mniesnia to kawalek jestbo jeżeli chodzi o tluszcz to jestem praktycznie na brzuchu zatluszczony.A na masę ćwiczyć 3 serie po 10,8,6 powtorzen??Ja to tak rozumiem ale czy dobrze??

5

Odp: Co spoteguje dzialanie hmb mega caps???

Anibal1989 mniesnia to kawalek jestbo jeżeli chodzi o tluszcz to jestem praktycznie na brzuchu zatluszczony.A na masę ćwiczyć 3 serie po 10,8,6 powtorzen??Ja to tak rozumiem ale czy dobrze??

6

Odp: Co spoteguje dzialanie hmb mega caps???

na masę 4 serie 12/10/10/8

7

Odp: Co spoteguje dzialanie hmb mega caps???

Ja bym zrobił tak do Marca jechał na masę i puzniej sie rzeźbił do wakacji trening wez sobie z podwieszonych i jakas dietkę dobra zebys sie bardziej nie zakluszczyl i bedzie git zobaczysz