1

Temat: Czy 300gram Serwatki dziennie nie zaszkodzi???

Moje pytanie jest odnośnie Serwatki mlecznej rolmlecza to znaczy czy mogę ja dawkować w wiekrzych ilosciach niz to jest podane na etykiecie.Pytam poniewarz ostatnimi czasy nie cierpię na nadmiar gotówki w skutek czego moje sporzycie biaBka i węglowodanów w porzywieniu spadla o polowe wiec stwierdziłem ze zwiekrze dawkowanie ze 100g do 300g dziennie......Czy ja to przezyje??????????

2

Odp: Czy 300gram Serwatki dziennie nie zaszkodzi???

moim zdaniem to sie posr..sz

3

Odp: Czy 300gram Serwatki dziennie nie zaszkodzi???

jeśli to jest serwatka przeznaczona jako dodatek do paszy zwierzecej (dobrze zrozumialem????)to nie bierz tego ta serwatka jest w znacznym stopniu nie przyswajalna dla organizmu człowiek,bedziesz miał biegunkę (straszna biegunke)i bardzo cie st3usci .kilku moich znajomych brało kiedyś MLEKOPAN przez pierwsze dwa dni poczym wysrali jelito grube : :-)

4

Odp: Czy 300gram Serwatki dziennie nie zaszkodzi???

to jest serwatka sporzywcza firmy Rolmlecz paczkowana po 0.5kg oto link http://www.allegro.pl/show_item.php?item 43869186 http://www.allegro.pl/show_item.php?item 43869186

5

Odp: Czy 300gram Serwatki dziennie nie zaszkodzi???

Zaszkodzi!

6

Odp: Czy 300gram Serwatki dziennie nie zaszkodzi???

z pewnością będziesz biega3 na tron

7

Odp: Czy 300gram Serwatki dziennie nie zaszkodzi???

Ja bym na twoim miejscu kupił sobie jakiś gainer niż brał te CO¦ :

8

Odp: Czy 300gram Serwatki dziennie nie zaszkodzi???

Popieram to jest niezły shit. zresztą już było sporo pisane o tym czymś na naszym forum. Choa przyznaje że kiedyś rozważa3em kupno tego - ale zrezygnowa3em po opiniach innych - biegunka i wchodzi nie w mięśnie tylko w brzuch.

To jeden z topic'ow na ten temat:

2784 2784

9

Odp: Czy 300gram Serwatki dziennie nie zaszkodzi???

Co miało być powiedziane, zostało powiedziane.
Zamknijcie temat.

10

Odp: Czy 300gram Serwatki dziennie nie zaszkodzi???

oj nie polecam 300g na dzien Tronik wita big_smile