1

Temat: Jest cos Mocniejszego od kreatyny ???

Witam, mam pytanko czy jest jakiś mocniejsza odżywka o podobnym działaniu do kreatyny, ale mocnejsze od kreatyny ???

2

Odp: Jest cos Mocniejszego od kreatyny ???

Czeoa big_smile
Wiele tego jest. Zależy w jakiej kategorii... Czy nazwe dok3adn1 suplementu, czy też rodzaj jak kreatyna, glutamina,bialko itp.. Narazie

3

Odp: Jest cos Mocniejszego od kreatyny ???

monohydrat kreatyny < jablczan kreatyny/cytruliny

4

Odp: Jest cos Mocniejszego od kreatyny ???

Nie chodzi mi tu o jab3czan kreatyny czy o jakiś inny rodzaj kreatyny tylko i ca3kiem inny suplement który podobnie szybko jak kreatyna daje siłe i masę i jeszcze jedno, czy jab3czan kreatyny jest najmocniejszy (chodzi mi tu o rodzaje kreatyny)

5

Odp: Jest cos Mocniejszego od kreatyny ???

przeceiz zrobiłem znak < łatwo sie domyśleć :-)

z supli... hmm, mysle, ze tt+zma+aminki+dieta

6

Odp: Jest cos Mocniejszego od kreatyny ???

jest coś mocniejszego od kreatyny Creafusio albo Meta wybur nalerzy do ciebie ja nie doradzam :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) powodzenia..............gdybym miał giwerę to bym z niej strzela3..........

7

Odp: Jest cos Mocniejszego od kreatyny ???

Wiele jest takich żeczy np.
sterydy, a jeśli chodzi ci o odżywki to naprzyklad dibenconize(dibenqum) MegaBola, Fenuplast i Createston z HI-Teca trzeba brać je z odżywką najlepiej bialkow1 może też być wenglodanowo-bialkowa, żmą nie polecam bo zarooniesz jak ma3pa :!: big_smile

8

Odp: Jest cos Mocniejszego od kreatyny ???

Dibenconize magnum weo przestań dla mnie to jeden wielki badziew.
A co do żmą masz jakiś przykład takiej osoby lol

9

Odp: Jest cos Mocniejszego od kreatyny ???

mam, dibenconize z czym brałeo bo to z nia3kiem trzeba brać

10

Odp: Jest cos Mocniejszego od kreatyny ???

Chodzi mi o przykład takiej osoby co po żmą zaros3a jak ma3pa, na jakiej podstawie tak napisałes, brałeo to wyros3y Ci w3osy na plecach, na czole i w innych miejscach gdzie nie powinna, czy moze dla Twoich znajomych?

11

Odp: Jest cos Mocniejszego od kreatyny ???

mi wyros3y tam gdzie były wyros3y dużo wieksze a tam gdzie nie było to wyros3y mna3e

12

Odp: Jest cos Mocniejszego od kreatyny ???

a moze ty miales metę w pudelku po żmą %-)

13

Odp: Jest cos Mocniejszego od kreatyny ???

Mam nadzieje że nie

14

Odp: Jest cos Mocniejszego od kreatyny ???

żmą bieżę sie zazwyczaj po kuracji koksowej moze tak było i w twoim przypadku big_smile

a napisz ile masz lat