1

Temat: Czy to doby wybOr

Witam niedawno zapisałem sie na Krv Mage+MMa co o tym myslicie czy to dobry wybur chodzi o ulice????????????

2

Odp: Czy to doby wybOr

no ja słyszałem o krav madze dość dobre opinie wiec mysle ze dokonałeś dobrego wyboru

3

Odp: Czy to doby wybOr

każdy jest dobry jak masz charyzmatyczny charakter i umisz styl na tyle aby intucyjnie go wykorzystywac.

4

Odp: Czy to doby wybOr

Z tego co ja słyszałem to kravka moze i jest specyficzna ale mało skuteczna jeśli cie do parteru ściągną

5

Odp: Czy to doby wybOr

Krav maga jest bardzo dobra troche czytałem o tym i wyczytalem, ze są taki ciosy co w 3 sekundy kolesiowi łamiesz rękę

6

Odp: Czy to doby wybOr

Sam bym sie zapisał ale z braku czasu jest to narazie niemożliwe

7

Odp: Czy to doby wybOr

Krav maga jest bardzo dobra  troche czytałem o tym i wyczytalem, ze są taki ciosy co w 3 sekundy kolesiowi łamiesz rękę

Ja tez dużo czytałem o bombie atomowej :roll:

Napewno bedzie warto pochodzić pod waeunkiem, ze nie beda zdzierać kasy bo byly przypadki 1 godziny w tygoniu za 1 zl. na miesiadz to troche nie w ten czas.

oczywiście gdy nie masz nic innego pod reka.

8

Odp: Czy to doby wybOr

O krwav-maga dużo słyszałem i uważam ze jest dobre chociaż tego teraz jest tyle ze glupieje

9

Odp: Czy to doby wybOr

Dobre moze jest ale kwestia za ile?

10

Odp: Czy to doby wybOr

Krav maga jest bardzo dobra troche czytałem o tym i wyczytalem, ze są taki ciosy co w 3 sekundy kolesiowi łamiesz rękę

Aha wzgledem tej reki to nie tylko w krav madze mozna takie coś zrobic: (patrz.Sigal).Ale pytanie czy każdemu napotkanemu człowiekowi będziesz łamał reke??Np. coś nie psauje kumplowi z w-f lub z pracy a ze lubisz go troche mniej to sie z nim bijesz.I co odrazu łamiesz mu reke??

11

Odp: Czy to doby wybOr

A ty trenujesz po to aby sie bic? VERONA

12

Odp: Czy to doby wybOr

mówisz teraz o silowni, tak?Ja trenuje po to by fajnie wyglądać bo poprostu mi sie to podoba a pozatem musze przyznać ze pare razy mnie gnębili i dokuczali a jak bede duży to nikt sie nie doop___

13

Odp: Czy to doby wybOr

Nie mowie o MA.

14

Odp: Czy to doby wybOr

Witam niedawno zapisałem sie na Krv Mage+MMa co o tym myslicie czy to dobry wybur chodzi o ulice????????????

Co to za MMA? BJJ+Bosk czy ValeTudo czy co tam jeszcze?

15

Odp: Czy to doby wybOr

Jak dobre MMA to Kravat jest zbędny moim zdaniem.
A ile bulisz za Kravataż

16

Odp: Czy to doby wybOr

dobry wybor!