1

Temat: Co na rzezbe??/

niedługo skończę robić cykl na masę i zastannawiam sie co jest dobre na mase, ponieważ chce zacząć robić na rzezbe. Chodzi mi o to jakie suple spowoduja, ze mięśnie sie nie zmiejsza i sila nie spadnie podczas rzezbienia. słyszałem ze podobno HMB i coś tam jeszcze. Prosze o podanie ogólnie preparatów które pomogaja podczas rzeźby (np. HMB itp.) oraz podanie dokładnych naw z cena. Aha zalezy mi także na pozbyciu sie tkanki tłuszczowej z brzucha (najlepiej jak najwiecej) zaczynam robić 6 weidera, ale zastanawiam czy jest jakiś supl, który da leprze efekty o utrate tluszczu na brzuch. (jakis specjalny). Z gory dzieki za wszelkie odpowiedzi. ODRAZU ZAZNACZAM, ZE KRETA ODPADA< ponieważ postanowiłem ZE KRETE wezmę NAJSZYBCIEJ ZA ROK .

PS. Mam 16 lat, 178 cm wzrostu i waze 74 kg (ale jeszcze do końca roku robie na masę ). Po prostu zalezy mi na tym bo 1 listopada mam urodzinki i chciałem dostać suple na prezent ale musze wtedy wiedzieć jakie suple.

2

Odp: Co na rzezbe??/

74 kg i ty chcesz rzezbic(nie masz z czego) mało tego chcesz robić rzebe na zimę tlykoja kurde nie wiem po co ? będziesz na palże latal?

3

Odp: Co na rzezbe??/

Z twojego opisu wynika, ze ważysz 74 kg i chcesz sie pozbyć tkanki tluszczowej.
Wniosek z tego jest taki, ze masę miesniowa masz mizerna, wiec co tu rzezbic? Jak dojdziesz do 9 kg masy miesniowej, to możesz pomyśleć o rzezbie.

4

Odp: Co na rzezbe??/

dokładnie dobij co najmniej do 9 kg a potem redukcja a narazie masuj człowieku masuj

5

Odp: Co na rzezbe??/

No tak... Potraficie załamać człowieka big_smile

chociaż nie powiem, racje macie
Ja jednak na to patrze z tej strony, ze mozna miec mala masę miesniowa, ale byc fajnie wyrzezbionym, tak zeby było widać miesnie, kaloryfer czy chociaż jego zarys na brzuchu itp
Zalezy jak dużo masz tego tluszczyku, mysle ze na poczatek sprubuj cwiczenia aerobowe i dietkę do tego sobie znajdz/uluz.

A na urodzinki to sobie moze tak jak Ci tutaj doradzają chłopaki jakieś suplementy na mase, zeby ja zwiększyć

PS. Wszystkiego najlepszego (Jestem pierwszy? big_smile)

6

Odp: Co na rzezbe??/

nio thx ale to dopiero 1 listopada ........czyli do 9 kg ale mam robić na zmianę z treningiem na sile??????

7

Odp: Co na rzezbe??/

Hehe, no i o to chodzi big_smile byłem pierwszy big_smile:D:D:D:D
Nie no a na powaznie, to jak chcesz miec co rzeźbić to dobij do tych 9 kg, i mysle ze możesz robić caly czas mase, tylko pamiętaj zeby urozmaicać trening - zeby zapobiec przyzwyczajaniu sie miesni do ciezaru. A jak chcesz miec tez troche sily to możesz robić sobie cykle na zmiane. Z tego co słyszałem to na masę tak kolo 3 mies, jeden cykl, a na sile wystarczy 1 mies. Tak mi jeden gosc radził co sie na tym niby zna, ale wiesz... Jak ktoś wie lepiej to niech sie wypowie

Pozdrawiam!!!

PS. miłego balangowania

8

Odp: Co na rzezbe??/

rob na masę jako priorytet, jak ci zalezy bardziej na sile niz na masie to wplataj treningi na masę na przemian z treningami na sile, jak priorytetem jest masa to najlepszy bedzie sposob taki ze robisz 2 cykle po 2 miechy na masę (miedzy nimi jakieś 7-14 dni roztrenowania) a potem 1 cykl 1-2 miesięczny na sile i potem znowu od masy zaczynasz (po roztrenowaniu)