1

Temat: Anavar

chciałem spytać czy moze brał ktoś anavar, jest to dosyc drogi steryd, ale wyczytałem w paru źródłach ze nie niszczy tak watroby i ze większość jest wydalana z moczem.
Co myslicie o polaczeniu anavaru z winstrolem na pierwsza kuracje? Dzieki z gory.

2

Odp: Anavar

boisz sie zastrzyków ?

albo jeden albo drugi steryd...

3

Odp: Anavar

Najmniej toksyczne są strzaly tabsy zawsze bardziej wpływają na nerki watrobe itp.Wino tez chcesz w tabletach zapodac?

4

Odp: Anavar

To przesad o tym ze strzaly są mniej toksyczne dla organizmu .Wcale tak nie jest . ogólnie kazg steryd kilka razy przechodzi przez watrobe , tabletki tym rozna sie od strzalow w tym wzgledize ze od razu zachaczaja o watrobe.
Natomiast strzalytak jakbyw drugim pobiegu.
Cuezko mi to wytlumaczyc.
jednakże ważnym jest fakt ze wiele srodkow w zastrzykach jest bardziej toksycznych niz orale.

5

Odp: Anavar

o tym to nie wiedzialem, wiadomo ze jest grupa srodkow domięśniowych które są mocno toksyczne ale wszystko tez zalezy od ilosci i okresu stosowania ?Oxandrolne(Anavar) to podobno steryd mało toksyczny drogi i ciezko dostepny.

6

Odp: Anavar

wymieńcie te mocno toksyczne ; wszystko zalezy od dawki :-)

nie mniej jednak jest tak jak pisze Power. Orale 2x przechodzą przez watrobe.

anavar nie jest trudno dostępny ;

7

Odp: Anavar

Anavar podobno mozna brac we wczesnym wieku bo był stworzony z mysla o dzieciach i kobietach w ciazy, nie powoduje przyrostu masy mięśniowej tyle zwieksza sile.batir prawdaż?

8

Odp: Anavar

Nie odswierzamy starszych tematow!!!