Temat: Siemka

Siemka jestem Lukasz! Jestem nowy na forum, mieszkam w Gorzowie, mam 16 lat i ćwiczę od 1,5 miesiaca.
Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow, mam nadzieje ze to forum okaze sie byc leprze niz poprzednie, w którym niczego sie nie dowiesz i nikt ci w niczym nie pomoze.
Mam nadzieje, ze tutejsi ludzie są wyrozumiali i nie beda odrazu stawiac banów jeśli napisze jakiś temat nie tam gdzie powinien byc.
Postaram sie nie robić takich bledow, ale każdemu moze sie trafić .

2

Odp: Siemka

dobrze trafiłeś najlepsze forum w Polsce big_smile

3

Odp: Siemka

to dobrze big_smile

4

Odp: Siemka

stary takiego forum jak te to nie ma w polsce stary na bana naprawdę trzena zasłużyć (sam mialem ale to było za przeklinanie i mialem ostrzezenie i coś za przeproszeniem jeblo sie i dostałem bana mam nadzieje ze teraz nie dostane)

5

Odp: Siemka

widze ze mozna na tym forum z kimś pogadac, nie jak na innych big_smile

6

Odp: Siemka

Dobrze trafiles.
Sam jestem tu od niedawna ( stosunkowo, hehe) i od trafienia na ta str.
zacząłem pojmować dobrze ten sport.
Wczesniej ćwiczyłem rok bez ladu i skl.
a teraz... polna powaga big_smile Dietka, lepsza technika itp

7

Odp: Siemka

Wszedles na dobre forum jest to dużo ludzi którzy Ci pomogą zawsze i maja duuza wiedze
Ja tez postaram sie zawsze pomoc o ile to bedzie w mojej mocy

8

Odp: Siemka

dzieki, ludzie jesteście wspaniali, mam nadzieje ze udowodnicie to swoimi czynami big_smile bua:-D:-Dha big_smile

9

Odp: Siemka

hehe zaraz normalnie bana doistaniecie za podlizywanie sie <lol> hrhrhr joke :

10

Odp: Siemka

widze ze na tym forum duży ruch!!!!! ; byłem na takich forach, gdzie na odpowiedz trzeba było czekać kilka godzin big_smile ale nie tu!!!

a tak po za tym to znacie jakiś trening na poprawe wyciskaniaż

11

Odp: Siemka

witaj, wystrzegaj sie spamu i zadawaj konkretne pytania a bedzie ok, i czytaj podwieszone posty, one nie są dla frajerów
pozdro !

12

Odp: Siemka

dzieki OWOVIFAZIC, widze na kim mozna polegać

13

Odp: Siemka

jak to kiedyś Olim w moim poscie napisa bo uczy bawi wychowuje zgadzam sie co do OWOVIFAZIC ma racje w 100%!!

14

Odp: Siemka

Na mnie tez możesz liczyć sluze pomocą

15

Odp: Siemka

W dziale dieta ja i OWOVIFAZIC tez służymy pomocą jak i w innych dzialach

16

Odp: Siemka

witam nowego forumowicza big_smile to forum jest wspaniale mozna z każdym pogadać i naprawdę wiele sie dowiedzieć ! życzę sukcesoff !! powodzenia i pozdroffka )

17

Odp: Siemka

oj ludzie, jesteście super!! asz sie zawstydziłem big_smile!! jeśli taka atmosfera panuje tutaj na codzien to to jest rajj a nie forum

18

Odp: Siemka

powiem krotko.
lepiej trafić nie mogles.
pobyt na tym forum a w zasadzie konsekwentne jego wertowanie spowodowało ze zrozumiałem funkcjonowanie organizmu a do tego skończyłem domowy trening i wyruszyłem na przygode z silownia tez mam 16 lat także rozumiem ze wiedza na temat kulturystyki jest baaardzo pozadana, a raczej wpsaniale cialo.
no i co sie z tym wiaze... fajne babki dookoła

19

Odp: Siemka

no jeszce jakby suple za darmo byly za pisanie postów ...... ahhh rozmazylem sie hehehe

20

Odp: Siemka

hehe koledzy maja racje to forum pomaga nikt na Ciebie nie napiernicza ze nie wiesz tego czy tamtego mozna pytać o banały najwyzej posmieja sie troche ale jednym słowem znajdziesz tu pomoc !

21

Odp: Siemka

ale widze ze naserio jest duze zainteresowanie tematami i wogole.
To dobrze!!!