1

Temat: Odzywki

Mam pytanie czy kreatynę lub inne odzywki mozna brac bez diety i czy byłyby efekty.
Jaka odzywke polecacie na poczatek (jakas dobra i tania /) i nie wiem czemu jak mowie mamie o kreatynie to mysli ona o tym jakby to byly jakieś sterydy albo coś innego podajcie jakieś argumenty za z gory dzieki

2

Odp: Odzywki

A wiec supli bez diety niewarto brac ponieważ to jest marnowanie kasy bo efekty bez diety beda bardzo marne i możesz sie przez to zniechecic.I z tego co masz napisane w profilu to masz 15 lat a wiec nie dlaciebie narazie kreatyna bo jesteś zamlody.Mozesz kupić sobie jakiegoś gainerka oraz BCAA i glutke //:-D :-D i jak mówisz ze niamasz diety wcale to jeszcze bialeczko B)

3

Odp: Odzywki

Bez diety odzywki nic ci nie dadza.
To musisz sobie na samym poszatku uswiadomic, ze najpierw dieta, a dopiero potem suple.Odzywka dobra i tania na poczatek? te 2 pierwsze rzeczy troche sie wykluczaja, no ale jak juz ułożysz sobie diete, to na poczatek, wedle brakow w diecie dokup bialko lub gainera.A co do argumentów za...mysle, ze co bys nie powiedział ona i tak najpierw bedzie miala jakieś przeciwwskazania.
Ale tym sie zacznij martwic najszybciej za rok, teraz ćwicz bez niczego- to nie jest potrzebne w twoim wieku, i z twoim ( jak przypuszczam) stażem //:-D :-D ile juz cwiczysz??

4

Odp: Odzywki

Sranie w banie - oczywiscie, ze odzywki i suplementy dadzą coś bez diety! Tyle ze w stosunku dieta + suple lub same suple poprostu znacznie lepiej wychodzimy trzymając sie diety!

5

Odp: Odzywki

mówi sie ze dieta to podstawa, ale tak naprawdę dieta to za mało

6

Odp: Odzywki

Jaki zwiazek miedzy jednym a drugim? Najpierw dieta, później suple; nie na odwrot.

7

Odp: Odzywki

a co do tego z Twoja mama mysli, ze kratyna to steryd - to nie przejmuj sie - ludzie boja sie tego czego nie znaja, a starszym ludziom nie wytlumaczysz, bo oni są przeciez starsi i wiedza lepiej hmm

8

Odp: Odzywki

'' ''! Najpierw dieta, później suple; nie na odwrot.
O to właśnie chodzi //:-D :-D a co do kreatyny to nie ma sie co chłopak jeszcze martwic bo póki co i tak za wcześnie zeby ja brac //:-D :-D /

9

Odp: Odzywki

W sumie w moij przygodzi z kulturystyka popełniłem za młodziana bardzo wiele bleow i np.
pierwsza kreatyna w wieku 15 lat tez byla wielkim bledem który gdybym mógł napewno bym cofnal...

10

Odp: Odzywki

'' ''!W sumie w moij przygodzi z kulturystyka popełniłem za młodziana bardzo wiele bleow i np.
pierwsza kreatyna w wieku 15 lat tez byla wielkim bledem który gdybym mógł napewno bym cofnal...Niestety, ale mialem to samo.. i nawet nie wiedziałem wtedy nic o dobrym treningu a juz to ćpać zaczalem.. ech //:-( :-( /

11

Odp: Odzywki

A ja jeszcze kretyny nawet w rekach nie mialem, pod koniec maja zrobie pierwszy cykl //:-D :-D /

12

Odp: Odzywki

'' ''!A ja jeszcze kretyny nawet w rekach nie mialem, pod koniec maja zrobie pierwszy cykl No i to jest twoje wielkie szczęście //:-D :-D tez moglem na sucho długo jechac...no ale coz, młody bylem, glupi, nawet nie znalem sie na tym sporcie, a juz mnie kumple na to namówili //:-( :-( ale czasu nie cofne /