Temat: dieta

Wiec tak waze 7 kg,wzrost 168 cm,wiek 15 lat.chcialbym zrzucić ok.4-5kg dietkę ułożyłem sam.Na silownie chodze 3 razy w tygodniu po 2 godziny.

Bialko - 126,8g.
Tluszcz - 40,5g.
WW < 54,6g.

I 7:3 4 Bialka jaja kurzego
szklanka mleka 200ml 0,5%

B 48g.T 1g.WW 9,4G

II-szkola

2 10:3 jablka

B 0,6g.T 1,2g.WW 24,8g.

III 13:35 - 14:45

pierś z kurczaka 150g.
oliwa z oliwek 15g.
serek wiejski 150g.

B 47,5g.T 16,3g.WW 4

IV przed treningiem 16:15

serek wiejski 200g

B 22g.T 10g.WW 4g.

V 19:2 jogurt naturalny bez cukru 200g

B 8,6g.T 6g.WW 12,4g.

Problemem jest szkola... o tej porze nie mogę zjeść nic wartościowego dla tego w innych porach bialka jest wiecej.Prosilbym o poprawienie diety. Z gory dziekuje

2

Odp: dieta

50g weglow to troche za mało zwiększ do 15 bo nie wytrzymasz fizycznie

3

Odp: dieta

to miało byc coś w stylu CKD chciałem spalić czyt.
zrzucić ok 4 kg i dla tego jest tak mało weglowodanow.
Tak ogółem tej diety jeszcze nie zaczolem.OD 3 dni jem węglowodanów bardzo mało ok.40g i all jest ok.A takto dietka mówisz moze byc ? bo od poniedzialku mam zabiar ja zacząć i w czasie 1 miesiąca zrzocic 4 kg z silownia 3 razy w tygodniu max4

4

Odp: dieta

i jeszcze chciałem sie spytać czy to co jem przed treningiem jest słuszne ? czyli ten serek wiejski.Cy dołożyć do tego jeszcze 1 bialko jaj kurzego ? AHA chciałem sie spytać ogółem do jaj big_smile
mozna dziennie pic około 4 bialek z jaja kurzego ? ktoś wczesniej napisał na forum ze bialko cale jaja kurzego nie jest wogole wchlaniane, to prawda ? jeśli tak to trzeba bedzie to jakoś gotować big_smile
prosiłbym o odpowiedz

5

Odp: dieta

jak dla mnie to Ty tutaj masz za mało tego jedzenia

6

Odp: dieta

to moze jakieś propozycje ? moze dodać rano platki kukurydziane ? : dietę układałem sam wiec nie jest za dobra wiem o tym i dla tego zwróciłem sie z tym do was.Tak jak napisalem, cel to zrzocenie 4-5 kg w ciągu miesiąca na tej diecie + silownia

7

Odp: dieta

titherad czytaj ze zrozumieniem kolega chce zrzucić 4-5 kg wiec jak za mało jedzeniaż Yvonne-339a jedz mało i dużo ćwicz dużo powtórzeń z malym obciarzeniem

8

Odp: dieta

wielkie dzieki Underhil1976 big_smile mam zamiat dokupić Thermal Pro do tej diety, i zobaczymy co z tego bedzie