1

Temat: Tauryna??????

cze dawno mnie tu nie było ale to spowodowne jest sprawami osobistymi...... mam pytanko do znawców od supli!!!!!!!!!!!!!!!!!
mam gainerka, kretke i taurynę i nie wiem jak mam brac ta tauryne?? w jakich porcjach i o jakich godzinach?? prosze o pomoc..........

2

Odp: Tauryna??????

jeśli masz taurynę z Olimpu, to bierz po 3 kapsy przed i po treningu.

3

Odp: Tauryna??????

a w dni nietreningowe?????? koleś mi mówił ze mam brac 2 rano i 2 wieczorem??????

4

Odp: Tauryna??????

Tak, tak... może być.
L1cz ją z kretka.

5

Odp: Tauryna??????

ja bym brał kretjke przed treingiem, taurynę po (4-6gram)

6

Odp: Tauryna??????

HEJ LUDZIE POMOCY
waze teraz 82-83kg i mierze 185 cm poziom tluszczu w organizmie dość niski około 11%. Mam gainerka VitalmaxA i kretke tej także firmy do tego tauryna Olimpu. I sam nie wiem co sie dzieje nic mi nie wchodzi nic a nic!!!!!!!
Codziennie biorę gainera w szkole midzy posilkami 250-3 wody i 3 łyżki gainera i drugi raz miedzy podwieczorkiem a kolacja to jest kolo 19. a kretke rano 5g w 200ml wody i 2 taurynki. Kiedy mam trening to 5g kretki przed i po nim i dotego 2 przed i 2 po tauryny.... oczywiscei dotego dieta jem taeraz nawet 6 posilkow i musze wam powiedzieć ze nic mi nie wchodzi!!!!!!!!! jestem załamany nie wiem co robić pije dużo soku winogronowego jem owoce i warzywa i NIC :evil: :evil:
Prosze o rozwiazanie mojego problemu jadę na tym juz 1.5 tyg a zanotowałem tylko spadem pare mm w lapie dodam ze trening nie jest bardzo ciezki i kazda partie ćwiczę 1 w tyg ......... :cry: :cry: