Temat: Pomozcie :)

O mnie:Wiek - 16Waga - 85Wzrost - 182Staz - 1 miesiacBiore NitroBolon II Powder (700g), Whey Protein (2500g), BCAA (3 kaps.) i ClenBurexin (9 tabl.)Jestem na siłce regularnie, co dwa dni po 2-2.5 godziny.
Przed każdym treningiem rowerek stacjonarny ok.
1 min.
W dni treningowe jem tylko sniadanie i obiad, a w dni nietreningowe jem jeszcze kolacje.
Nie jem od 2 miesięcy ziemniakow, a od dziesięciu dni nie jem bialego chleba, tylko graham.
W ogole nie jem slodyczy (to chyba przez te suple mi sie nie chce /). Na sniadanie jem 3 kromki grahama z margaryna i tuńczykiem albo serem, pomidorem itd.
Na obiad jem tylko mięso z surowkami, najczęściej kurczaka.
Pije soki i wode.
Na supłach jestem juz tydzień i widać efekty - troche schudłem i przybrałem masy mięśniowej //:-D :-D /. Moim celem jest zejscie na wadze poniżej 8 kg - pomozecie??

2

Odp: Pomozcie :)

Albo robisz mase, albo chcesz ja stracic.
Nie rob na raz tych samych rzeczy.
Co ty robisz tyle czasu na tej siłce ? W karty grasz ?

3

Odp: Pomozcie :)

Szeryf - cwicze, nie wiem jak ty..

4

Odp: Pomozcie :)

Kathie-QGGB z tego co ty mowiesz to ty nabierasz masy, a nie ja tracisz .. tuńczyk,korczak,skoki..... nie wyglada na coś z czego mozna stracic wage,ni zej masz dieteale nie dla 85kg tylko 90kg wiec musisz sobie sam zrobić dopasowana dla siebie //:-D :-D a te 2,5 godziny na siłowni to troche sporo przerwy miedzy seriami macie na TV czy jak ?DLa osboy 90kg1.- mleko 2% 250g- płatki kukurydzuanie 60g- serek wiejski 200gBiałko-34g Węglowodany-64 Tłuszcz-152.- ryz brązowy 50g- piersć z kurczaka bez skory 150g- oliwa z oliwek 7g (poł łyzki stołowej)B- 36g WW- 37,5 T- 10g3.- chleb razowy 70g- polędwica 100g- masło roślinne 7,5g (1,5 płaskiej łyżeczki)B- 28,5g WW- 3 T- 11g4.- makaron razowy 50g- mintaj swięży 150g- oliwa z oliwek 14gB- 3 WW- 37.5 T- 15g5.- tuńczyk w oleju 100g- chleb razowy 70gB- 30g WW- 30g T-106.- ser twarogowy chudy 150gB- 30gOgołem:Białko-188,5gWęglowodany-199gTłuszcz- 61gEnergia- 2099 kcalWydaje mi sie tez że za maly staż na te wszystkie suple //:-D :-D /

5

Odp: Pomozcie :)

Dlatego pytam jaki robisz trening.
Bo dwugodzinny trening na masę to nieporozumienie.
A z tym "nie wiem jak ty" to uwazaj, chyba, ze chcesz sprowokować ciemna stronę mocy /

6

Odp: Pomozcie :)

1h twoja sesja powinna wynosić a max 1,5 jak ja siedzę ponad godzinę to zaczynam sie wku*** jak siedzisz 2h to masz o wiele za dlugie przerwypo takiej dziecię nic nie będziesz nabierał na miseniu ponieważ dostarczone bialko jest wykozysywane do podstawoych fukcji organizmu a nie do budowania, jej nadmiar jest do tego wykozystywany

7

Odp: Pomozcie :)

No to co mam robic, biorąc te suple, zeby schudnąć i przybrać na masie miesniowej, a nie, zeby to bialko było wykorzystywane do podstawowych funkcji zyciowych?? POMOZCIE!! Chce po prostu zrzucić jakieś 8 kg, zeby brzuszek zniknął i przybrać masy miesniowej... Wiec?? A z siłki nie wychodzę dopiero, póki nie jestem kompletnie zmeczony.. To chyba dobrze, nie?

8

Odp: Pomozcie :)

Bedzie Ci bardzo ciezko zrobić dwie rzeczy naraz... Albo sie skupisz na traceniu masy, albo na jej robieniu.
A trening, prawidłowy nie moze trwać 2 godzin, nikt nie powiedzial, ze po każdym musisz wychodzić na czworaka ze zmeczenia...Masz 15 lat, wiec pomimo tego, ze jest "zima" skup sie najpierw na stracie fetu.
Tak wogole to teraz zobaczyłem jaki masz duży staz... zostaw sobie te wszystkie maszkety co zes kupił na potem.

9

Odp: Pomozcie :)

Idzie robić masę i tracic fat jednoczesnie, wiem to po sobie.
Musisz tylko odpowiednio dla swojego organizmu i treningu ustosunkować liczbę wegli to przede wszystkim.
Fakt faktem długo trzeba czekać na zauważalne rezultaty ale z czasem idzie je ujrzeć golym okiem